Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Szia Balázs!
Sajnos, én csak most kezdem majd ezt a témát. A minap itt olvastam róla kedvező tapasztalatokat, s mivel gyakorta vannak ízületi sajgásaim, gondoltam, megpróbálom. Természetesen beszámolok majd, milyen hatással bír rám az anyag, akár pozitív, akár negatív irányú a dolog. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga írása

3 kedvelés

Mocsok hamutartó íz de jó:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Akkor a neve nem hazudik :grin:tetszik​:+1:

1 kedvelés

Szépek,Hiszek neked és ezért nem veszek :grin:

1 évig kitart az biztos…Róma e-hez képest semmi…

ez még nekem is kemény… :nauseated_face:

Pedig Rómát is szeretnék majd. De ezzel is szimpatizálok.
Neked hány százalékos keveréssel hozta ezt a (Hmmm​:stuck_out_tongue:) “mocsok” ízt?

10% de szerintem elég lett volna akár a fele is…

2 kedvelés

Tízzel is kiegyezem, ha ilyen jók a TVGC-k.
Azhadokat is 8-10 százalékban keverem, akkor a jó.
(Hja, meg a Covid óta még mindig nem érzek normalisan ízt…)

3 kedvelés

A TVGC-t érzed szívtam C-19 alatt jött íz úgy is…

Basszus… Minden tiszteletem a Tiétek!
Nekem ezek a cuccok hányingert okoztak. (bocs!) :+1:

3ml után már nekem is de így este nagy királyság egy kis hamutartó íz. Legalább nem felejtem honnan jöttem… :point_up:

3 kedvelés

Nem gond ez, lassan többféle aromát lehet már kapni, mint ahány vaper van :grin:
Nekem létfontosságú, hogy legyenek ilyen klassz bagós aromáim :wink: 11 hónapja jöttem le a kemény cigiről.

1 kedvelés

Ez olyan mint a csoki .sok féle csoki van de az igazi az étcsoki :slightly_smiling_face:

Tehát, ha jól értem, mindig az az igazi, amit én fogyasztok… :rofl:

Egy darabig elleszek velük :smiley:

6 kedvelés

Ezzel az íz gonddal nem vagy egyedül… bármilyen kicsi megfázás után, kibontom az őrölt borsos üveget, beledugom az orrom egészen a borsig, aztán szippantok 3 hatalmasat, amilyen nagyon csak bírok. De semmi… :rofl:

És ez amióta be oltattam magam…

1 kedvelés

Ha borzalmasan hamutartós, és nem bírnád, akkor szívesen feláldozom magam! :joy::joy::joy:Átveszem. Persze nem ingyé! Baffometto-hoz képest milyen?