Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nagyot megy ez a Don Cristo :grinning:
Mindenki ráébredt, hogy ez az élet értelme :rofl:

1 kedvelés

igen ez ami nekem be jön na meg a the crown aroma is nagy kedvenc nem is merem szívni a the crown aromat mert ha elfogy lehet nem lesz legközelebb hisz az csak az olaszoknál van​:grin::sweat_smile:így avval spórolni kell,úgyis vsn mit szívjak.Most a ripe vapes san juant akarom kóstolni az új dvarwba ha már meg vettem a tankot ne áljon nekem itt szüzen.:grin:

6 kedvelés

I Am Laughing GIF by GrowthX

Épp azt néztem,deck van ráírva csak​:flushed:
“A korona”meg van náluk bőven,hacsak ki nem fosztották őket :joy:

Egyedül @Ispy passzolta tovább, szerinte túl füstös :thinking: pedig a Grandpa meg tetszik neki, és az szerintem füstösebb. Te Ispy megkóstoltad egyáltalán? :joy:

1 kedvelés

Szerintem egyik sem füstös :rofl:

És az különben milyen ízűs?

a ? The crown? :grin: olyan fincsi mogyikrémes dohányos,másabb mint a Marshall :blush:

1 kedvelés

Látom nem nagyon hagytad érni szegény Marsit :sweat_smile:

Már negyedik napos :smiley:naná hogy rákóstoltam​:sweat_smile:a többire még nem :wink:pedig van banános,cseresznyés,BARAKCOS is​:sweat_smile:ja nem,szilvás​:joy:

Törköj ???

Persze. De nem erőltettem nagyon, csak pár slukkot nyomtam.

Ma kóstoló…

7 kedvelés

Basszus olyan kis dobozom nekem is volt :grinning:
De hol lehet most? :thinking:

2 kedvelés

Egyetlen örökségem Apámtól…

6 kedvelés

Bárpult. :sweat_smile:

Sziasztok! Ígértem, hogy beszámolok arról milyen. Nos halvány gőzöm sincs milyen ízű a Cristmas Puding, de ez finom, akár egésznapos desszert is lehet belőle. Kissé fahéjas, vaniliás, talán még egy kis dohány is érződik rajta. Igazi egyedi és nem égeti be a tekerést azonnal, emiatt nem használtam eddig desszert ízeket mert két shortfillt próbáltam ki, hetek óta a szekrényben várják a sorsukat, nem kellett egy tank és már élvezhetetlenné égették a coilt és a vattát. Nos ez nem teszi! Őszintén ízlik, csak sajnos nincs belőle utánpótlás.

4 kedvelés


egy kis kiegészítés :slight_smile:

7 kedvelés


Ezek, kb. két órával ezelőtt, érkeztek meg az EliquidOnlineShop-tól, melyeket szombat este rendeltem utánvét. Nekem nagyon bejön a cherry-s dohány az Al Carlo-tól, így, gondoltam, megkóstolom a Macchiato-jukat is. :slight_smile:

8 kedvelés

Szia Imre!

Kíváncsi lennék a cbd liquid tapasztalataidra, a felhasználás módjára. Írhatnál majd pár sort!
Azt remélem, hogy nálam jártassabb vagy ebben a témában.

Köszönettel!

1 kedvelés