Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Ez nagyon szép :blush:

2 kedvelés

Szia!
Nem azokat nem én küldtem…(vagyis küldeni én küldtem mint mindent de nem én adtam bele a csomagodba)

1 kedvelés

Akkor annak köszönöm, aki küldte. Most már végre jól néz ki a V8. Amikor vettem benne volt a csomagban a törött betekintős fém palást, és én hülye fejjel megpróbáltam a fémet felizzítani, és úgy a műanyagot belesütni. ( Amint utólag kiderült, ragasztással esetleg helyrehozható lett volna. FBS, vagy 2 komponensű valami.) A teljesen átlátszó palást meg nyáron veszítette el menetes részét, a fiam teljesen szilánkosra törve, de végre hazahozta. A Journeyé meg talán a legjobb az RY4 -ek között. A gyerek kanthal drótját újratekertem és megigazítottam, de lehet, hogy ebbe is SS316 kellene, mert még mindig a V7 a jobb ízű nálam. A v8 karcsúbb, és könnyebb tölteni a bal menetes kupak miatt. Amúgy minden másban inkább visszalépés volt a V8 a V7 -hez képest. Amúgy a Dvarwok egyszerűek, finomak és rondák. Az a csupasz natúr henger forma kinézetre kissé unalmas. A Báájkáák meg szépek.Ha jól tekerem meg őket, még hozzák is ugyanazt az ízt. Majd igyekszem rájuk vigyázni.

5 kedvelés

Szerintem a V6-hoz vissza lépés a V7-V8 a V9 már újra jó ízű de nekem a V6-a csúcs a byka-csapatban…Kevesebb vattával próbáld 2.5 magon és csak a lé bevezető nyílás alja alatt legyen egy kicsit a vatta. 1-1,5 kell nyitni a lé kontrolon…

4 kedvelés

Mára ennyit terveztem :smiling_face:finomak :grinning:


12 kedvelés

A V7 most nálam SS 26 GA szálhuzal 6 menet, 0,5 ohm 2,5 magon, és ilyen jó ízű eddig még semmi nem volt. A V8 -ban még benne hagytam a kanthalt, ( 1 ohm) mert sajnáltam. Még fém tiszta volt, a fiacskám megtekerte, de nem szívta, mert eltörte a palástot (Ezt egyébként nekem nem mondta de azt már én kezdtem el tördelni a nyáron, nem kár érte.) Kipróbálom a V8-ban is ugyanazt ami a v7-ben bejött. Mihelyst lekokszosodik. Meg a vattát is megpróbálom lazábban.

1 kedvelés


Mivel nincs több dohányos leves nálam, és 1 héttel tolódik a melóm is, igy vettem ma egy trafikban (kiosk) ezt a két levest…ha másra nem is, de boostolni a gyümiseket jó lesz. :smiley:

4 kedvelés

Ezeknek a csomagoknak mindig munkába indulás előtt kell megjönni, hogy még lassabban teljen az idő :see_no_evil:

7 kedvelés

Habanos nálam az eddigi legjobb szivardohány :+1:

2 kedvelés

Utána olvastam előtte :wink:
Kentuckyt pedig Janchee ajánlása miatt mertem kipróbálni. Ezek tök ismeretlen ízek most nekem.

3 kedvelés

Azt viszont ne felejtsd,hogy minimum 30 napig ne háborgasd!Utána is egyre csak jobb és jobb lesz,ahogy telik az idő.

Ki bírja azt ki? Ne állítsuk lehetetlen feladat elé, mert elmegy a kedve :sweat_smile:

Valahogy csak kihúzom addig :grin:
Elsőre egyébként nem is fogok sokat bekeverni egyikből se, elleszek az eddigieken is valahogy.

1 kedvelés

Ejj, de finomak ezek a Fairy Tale cuccok.

1 kedvelés

Ez a 2 és a banános nálunk elég régóta állandó szereplő, de ezeknek is kell az idő. A mango nagyon rossz volt belőle, Senor Churro fogjuk rá elmegy.

Elviszed magaddal a melóba és kotyvasztol a kaja szünetben…:rofl:

Nálunk nincs olyan, az irányítónk mindig talál olyan pótkocsit amit pont a szünetekben kell ki vagy behúzni, szétszedni. Úgyhogy mi 99%-ban menet közben eszünk mint a fuvaros ló :woozy_face:

2 kedvelés

Megjöttek az aromák is,amikor kóstolam azt a pisztáciás levest @Zolika nal akkor jöttem rá nekem kell ilyet venni​:blush::grin:a többit még nem próbáltam majd kiderül milyenek is lesznek.:grin::wink:

9 kedvelés

Ha már pisztácia, nekem is! :wink: :disguised_face:

6 kedvelés

A hátsó sor, csak a free shipping kedvéért :slightly_smiling_face::joy:

4 kedvelés