Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Ezt tudtam én is, csak nem szeretek bíbelődni vele…

Kinga, ezt @anon75939458 -nek cimeztem. Nem ertem miért neked küldte el…

Nem is nagyon értettem mi van. :blush: Rendet raktam. Témát kapott a beszélgetésetek: Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Ma végre a kezemben tarthattam egy dicodest is… volt egy kit elado. Dicodes + kayfun x, 230 juró.

4 kedvelés

Aroma meister fahéjas fánkja, ez olyan…fahéjas.

6 kedvelés

Egy kis cukor még elférne benne…megyek keresek valami csokit.

1 kedvelés

Jó szép​:smiling_face:10

Milyen jó is lenne, otthon vépelni, közben puzzle-t rakni…kamionozás helyett…:thinking:

Ugye? Én is ideültem már, igaz 978 darabot a feleségem rakott ki, de most segítek neki én is, mert látom megakadt. :joy:

3 kedvelés

Jól is indult a hétvégém, kerestem egy nyugodt, csendes helyet, errefel, az előbb jön egy hűtős kamion és be áll mögém. -21 fokon búg rendesen…a hűtője…:cold_face:

Kolléga az nagyon karcsú érte. Ha boltba volt akkor csak a Dani ára lehetett az!

1 kedvelés

Ha meg annyi, akkor azonnal meg kell venni!
Ha jól emlékszem a Dani Mini hivatalos ára 229 Euro.

Tisztelettel

6 éve ezt használom ékszer mérleggel.2 perc egy recept kimérése.teljesen más világ mint fecskendővel pancsolni

1 kedvelés

Idei első keveréseim! :slightly_smiling_face:


UI: - Csak egy probléma van, péntek óta dögrováson vagyok, kiszakad a torkom, nem kívánom, de jól jártam pedig szabin vagyok! :sweat_smile: :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Jobbulást :kissing_heart:

3 kedvelés

Jobbulást neked…de úgy látom az egyikben sör van. Szerintem teát kellene igyál, és nem sört…:laughing:

1 kedvelés

@ispy nézzd mit hozott ma a posta :money_mouth_face:
Pár hét és meglátom igazad volt e nagypapival :sweat_smile:

7 kedvelés

Nem kell annyit várni. Nekem pár nap után hozta amit kell :grinning:

2 kedvelés