Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Alaplevet kellett vennem, február 13-tól ez a 20 eurós alaplé 360 euró lesz.

Az nagyon durva

1 kedvelés

És ezt már a 2ik vape boltos mondja… plusz egy német fcbok csoport is megerősítette…36 cent lesz 1 ml alaplé…akkor 1000ml…?..

360 az nagyon sok :wink:a 36 az reális kb még itthon is

1 kedvelés

Megmondom pontosabban február 13-a után…

1 kedvelés

Jelenleg ha ők hazudnak akkor én is…

1 kedvelés

Akkor ha jössz hazafelé,állj meg soltvadkertnél a floravitánál :wink:jobban jössz ki az alaplével.

8 kedvelés

Nem esik útba sajnos… csak Hajdúhadház…:blush::rofl::rofl:

Esetleg a Czeglédi rezidencia…:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Amúgy ezen spekulálok én is…a németek se hülyék. Ha felviszik az alaplé árát a vape shopban…beszerzik máshol…vagy az élelmiszeriparban is felemelik csak mert gőzölhető? :face_with_peeking_eye:

1 kedvelés

Nyugodt lehetsz benne, hogy ha a német emel rajta úgy hogy borsos ára legyen, akkor a többi is emelni fog, lehet h nem annyit, de jókora összeget…

Elég régóta onnan veszem,és nem csak én ha jól tudom​:smiling_face:emeltek ők is árat de azért ennyit nem fognak gondolom mivel külön veszed.
Halkan jegyezném meg szerinted honnan van a Shopokban saját címkével? :thinking:

1 kedvelés

Borászat (élelmiszer ipar)nem hiszem hogy ennyit emelne…

5 kedvelés

Tudom, tudom. Gondolom pont azért emeltek mert nőtt a kereslet.

1 kedvelés

Azok biztos h nem emelnek annyit, de a németek ugyanolyan adót tesznek rá mint az analógra… mivel itt dolgozom, azért, látom h rengeteg vaper van itt.

1 kedvelés

Aha,kenyeret meg sajtot is sokkal többet eszünk​:smiling_face:

4 kedvelés

Akkor rájuk rohad majd…

1 kedvelés

:rofl: oks, győztél :kissing_heart:

Már aki szereti őket…:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Látod milyen egyszerű a felfogásom :wink:
Én elengedtem ezt ,mert bárki megveheti tőlük igaz 100k felett van Free shipping​:joy:

2 kedvelés

Őszintén? Az alaplé meg az aroma ára nem nagyon szokott meghatni. Ha volt havi 40e bagóra, hát lesz erre is :blush:

3 kedvelés