Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Szvsz az az íz talán besimul idővel,ha nem akkor bukta​:slightly_smiling_face::thinking:én nem puckoltam vele bele durantottam 20%ba a saját flaxijába lessz ami lessz alapon,egyébként is 15% azthiszem a T-juicera az ajánlás,az a pár % már mind1 is​:joy:

4 kedvelés

Szia @Paldeak_Attila !
Remek csomag​:+1:
Annyi változott az én álláspontomban vatta terén,hogy a Rayon az nagyon adja a dohányost,viszont érzéseim szerint a @Vaperina_Kinga álltal is preferált Pro Cotton jobb,mint a Sorb,legalábbis bő 1 hetes Sorb és Pro Cotton használlat mellett erre jutottam​:slightly_smiling_face: Ízben gazdag gőzöket​:v:

4 kedvelés

Én egy 15 milis flakonba öntöttem fel, 1 hét után próbáltam vattára csepegtetve (vacak, tesztelni való vatta) és így még érződik nekem az a fura íz. Várok vele, kidobni nem fogom, majd elfogy ha nem lesz más! :smiley:
A Pro Cotton nekem is jobban bejön. Vettem a fémdobozos Sorbot, jó-jó de a Pro az jobb. Legközelebb a Canna cotton és az Exvape (a fém dobozos, 5 méteres csíkot) fogom kipróbálni. Persze majd sorban.

1 kedvelés

Szia Szilárd. :blush:
A Vapefly vattája is olyan, illetve majdnem. :slightly_smiling_face: Kezelhetőségben Pro Cotton, de a Vapeflyból előbb jönnek az ízek, és ha leürül a tank azonnal hozza, ha másik íz van ráöntve. A Pro Cottonnál nem szerettem, hogy sokáig jelen volt a régi íz.

5 kedvelés

Erre igen. :slightly_smiling_face: Az első tanknyi liquidtől kezdve nagyon szeretem, holtversenyben van a Pro Cottonnal. :slightly_smiling_face: De azt meg kell jegyeznem, hogy édes, sütis ízeket szívok, ritkán gyümölcsöset. Ezekhez No.1 ez is. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Sajnos kimaradt belőle pár dolog.Napokig pakoltam a kosárba dolgokat,de mire rendeltem néhány dolog kikerült onnan,nem volt készleten.Azt a gusztustalan zöld ,vagy barna vattát nagyon sajnáltam ,szimpatikusak voltak a visszajelzések .Nem próbáltam még a sorb-ot,se a rayont.Pár hete elkezdtem használni a titaniumot és nem tudok eltelni vele.Nagyon laza szerkezetű a prime-hoz képest ,számomra nincs betörési idő,semmi kezdeti mellékíz.Az izélményről pedig annyit,hogy két hete még egy mod-ot sem kellet egyik levessel sem 9.6W felé húznom.

3 kedvelés

Ami megfogott a Pro cottonban,hogy hasonló,mint a Rayon nincs semmi édes íz ami dohányosoknál jól jön,valóban picit nehezebben indúl be,Vapeflyt még nem próbálltam,talán majd később​:v:

6 kedvelés

Én is pont így jellemezném. :slightly_smiling_face: Megéri majd kipróbálnod, én azóta csak azt használom.

3 kedvelés

Rámentem az Omerta családra, sokat olvastam róla itt a :vaperina:
Azt kell mondjam egy nagyon jó leves, ki kell próbálnom a többi családtagot is, az Egois levesek Indian…, mellett kötelező db lesz! :wink:

10 kedvelés

Ma csak az alaplevet hozta a futár.
A mellette lévő két aroma még bekeverésre vár. :slightly_smiling_face:


És,én még naivan azt gondoltam,hogy Kingától,és Donáttól ajándékba kapott aromák,majd jó sokáig kitartanak. :wink:(Persze ezek még azok). Azonban elég gyorsan fogynak,
ugyanis akad segítségem az elfogyasztásukban. :open_mouth:
A sógornőm,és a barinője is besegít. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Sziasztok Vaperinák és Vaperek!
A közelmúltban a Vaperina csapatától kaptam 10db aromát,amiket ezúton is köszönök mégegyszer!:v::v:
Ezekből 10 nappal ezelött kevertem 4-et 3mg 50/50-es alapal 10%-ban,ezekről írnék pár szót.
Kezdeném a számomra legfinomabbal a 4-ből:


Ez egy kávés ízvilágú desszert aroma,leírás szerint vaniliával,hála az égnek nem érezhető külön ki belőle,mert nem szeressem a vaniliás vonulatokat így a sokak által kedvelt ry4-eket sem,na szóval valóban enyhén kávés sütis,de nem piskótás ízekkel,valszeg kipróbállom mtl-ben is,de még mindig 10 nap után is úgy érzem ráfér még egy pici érlelés,mindenesetre ígyis finom édeskés,de nem túl édes téma.
Azt lefelejtettem mindegyik ízt egy Haku Riviera dl rdta-ból teszteltem teljesen nyitott levegőzéssel ezt közepes dl-nek nyílvánítanám 26ga ss huzal 3-as magon 0.6ohm és bypass üzemmodban feltöltött akuval,hogy semmi ne befolyásolhasson bele a lényegbe​:slightly_smiling_face:
Következő ízem:

Ez pici csalódás,mert túl édes sztem és kevésbé adja a pisztácia(mandulás jegyekkel) ízt,pedig sokat gondoltam bele,de még érlelgetem,hátha meghozza az áttörést,viszont édes szájízűeknek tökéletes választás lehet.
És most 2 gyümis vonal következik:

Ő ismét egy igen édes íz még 10%ban is,mondanám azt,hogy számomra kedvelt gyümölcsben a túlérett banán na arra hajaz,elégé édesen,epret kevésbé érezni benne határozottan,csak hogy valami még van ott érzéssel inkább,de lehet további érleléssel még előcsalható.
Szval édes ízt kedvelőknek szimpatikus választás biztosan.

Namost ő tényleg az ami ananász húzóízel enyhén édeskésen,de nem túlédesen,kifujáskor mintha valóban előbukkana a kiwi is, én az epret külön ebben sem véltem felfedezni, vagy lehet eperízvak lennék​:thinking::joy:
Szval így állok eme 4 ízel 10nap érlelés után a desszertek úgy gondolom biztosan változnak még,de a gyümisekben is érzek változást 3napos és 10napos között is.
Elárulom,hogy elsőre 15%ra kevertem őket és 3.napos vizslatást követően némi alap hozzáadásával 10%ra variáltam mindeggyiket.
Picit hosszú lett,de így kerek a történet​:smirk:

12 kedvelés

Szia Szilárd. :blush:
Köszönjük szépen a beszámolót. :heart: Örülünk, hogy lett kedvenc és remélem, hogy a kis csalódás ellenére azért elfogynak majd azok is amik kevésbé hozták a vártat. :slightly_smiling_face: Fogyaszd egészséggel! :heart:

4 kedvelés

Köszi @Vaperina_Kinga
Mindenféleképpen elfogynak,egyikre sem gondolnám,hogy fogyaszthatalan lenne sőt lehet egy hűvösebb estén mikor az ember sütire vágyakozik pont az Emerald lessz ami kihúzza a bajból​:joy:Megaztán van itt még 6 ízem amikről szintén szeretnék írni,2gyümölcsös már biztosan befutó,titkon bekevertem 10ml-be és 1napon el is fogytak így nem tudtam róluk írni,hírtelen érlelés nélkül elpárologtak​:joy::joy:

7 kedvelés

Ami lemaradt és úgy gondolom,hogy illik hozzáírnom,hogy az általam tesztelt aromák eggyike sem a búcsús cukorka kategória,a beigért ízeket tisztán hozzák mellékíz mentesen,na így kerek a történet​:v:

6 kedvelés

…a többi pedig ízlés dolga. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

De csak azért, mert kellett egy normális alap…

4 kedvelés

Ez az én alapomhoz képest elég drága​:sweat_smile:
Megkérdezhetem mekkora mennyiség?

1l
400ml base
60x10ml 15mg nic

Eliquidvg-ről rendeltem eddig, de számomra szívhatatlan, és a torkomnak se jó. Hiába szellőztetem, a halszag megmaradt, ami oda csapott az aromának is ízben. Így elengedtem az ottani alapot.

1 kedvelés

Nekem még szerencsére egyszer se volt ilyen problémám bár csak a 100mgos nicet szerzem be onnan, alapból csak a flovaritasat használom.

2 kedvelés

Üdv.
Próbáld ki a Lepetitvapoteur-os alapot,én kb 3 éve tőlük rendelem kellemes az illata és az íze is nincs az a fura hallé szaga sem. 13 000 ft körül van a 6mg-os literes kiszerelés.
És nem mellesleg mindig frissen gyártottat küldenek.

6 kedvelés