Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Köszi, köszi, köszii :star_struck: :heart_eyes:
Tipikus sütis aroma íze van vagy a gyümölcs és a vanília a dominánsabb?
Legközelebbi rendelésnél lehet bele pottyan a kosárba :grin:

4 kedvelés

Hú, Zsani, nem fogok tudni erre határozottan válaszolni
Nekem inkább a desszertes felé húz, de ott a gyümölcs is, nagyon kellemes.
Borzasztó mérges vagyok magamra, hogy elcsesztem a keverést, szóval rendelj bátran, de először kicsit keverj be, hogy rájöjj, hogyan lesz majd a legfinomabb. :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm szépen :hugs::heart::heart:

3 kedvelés

Nagyon szivesen :heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

No rendeltem 1et, kíváncsivá tettél :grin:

3 kedvelés

Mégis jött, első kóstolásra nagy dejavu érzésem támadt, már nagyon-nagyon hasonlót szívtam, de az kész leves volt az eliquid.vg oldalról. Jó anyag, biztos el fog fogyni :grin:

14 kedvelés

Sziasztok,nekem most csak 4db drip tipp jött meg amiket csináltattam megint csak meg vagyok elégedve nagyon ezekkel is.Abból 2 használatban is van holnap meg tekerem a purity mtl rta is.:wink:

11 kedvelés

De cuki az a kis fényes ott középen​:sunglasses:

3 kedvelés

köszike,az is a purityn lesz majd arra 2 van 1 a fekete a wenaxra van 1 meg a kicsi hero podra vettem.Igaz 2 wenaxom van a zöld wenaxra már csináltattam a szürke wenaxra kelett csináltatni egyet még ami a fekete lesz.:wink:

3 kedvelés

Látom látom befigyel az Indián! :+1: :eyes:

2 kedvelés

És még mindig Indian! :sunglasses:
PhFu51

6 kedvelés


Lassan indul a tesztelés​:v:t3:

13 kedvelés

Személyi kultusz ide vagy oda:

  • “Az oroszok már a spájzban vannak”.

Viszlát maszkoló szallag.:wave::grin:

Nefeledjétek Ti sem:
“Ha bekeverted, szívd is el”

8 kedvelés

Viktor féle “levonót” (lol) látva ,ha hazaérek le is tesztelem közkívánatra a maja cuccot.Habár a dinnyés jobban feszegeti a kiváncsiságomat…mikor kevertem,majdnem leharaptam egy darabot a flakonból olyan finom illata volt​:heart_eyes:Semmi kedvem,de tekerhetek két kazánt mert itt dupla kóstolás lesz.

5 kedvelés

Don Cristo Pistachio: Hellvape Md ss 1,3ohm, nekem kicsit túl édes inkább vanília nagyon kevés dohánnyal. A pisztáciát nem találom​:sob::sob:
UPDATE: 2tank leves olyan kokszot hagyott maga után…

A tegnap és a mai nap, nem az én napom, tegnap+ma 7-szer tekertem még a kedvencem, de sehogy nem hozta a fincsi Indiant! :angry:
Na most már jó természetesen, ma is Indian! :sunglasses:
PhFu67

6 kedvelés

Ne add fel!
Nekem ma fog elfogyni a Don Cristo Original. Egy hónapja vettem és én is édesnek találtam, lassan fogyott. Most szabiról visszajőve egész héten a kocsiban “érlelődött”. Pont, hogy kifogy, a végére egész bebarnult, kb. mint egy tea citromnélkül.

…És olyan szivaros ízek!!! Sírok, hogy elfogy. :sneezing_face:

4 kedvelés

@Viktor_Hajdu kérésére egy kis élménybeszámoló következik :
A napokban érkezett meg a Maori gyártó Maja Luna aromája.A termék Malajziában készített,Franciaországban csomagolt gyümölcsös aroma.


A gyártó 15%-ban ajánlja a keverést.Ezt én vacsora ,csomagbontogatás közben szemre oldottam meg…:rofl::rofl:Tehát 30ml alapléhez nemes egyszerűséggel hozzáborítottam egy bő harmad flakon aromát,jól összeráztam és dobtam is félre szellőzni .A mai estéig,tehát kemény 2 nap állás és hat-nyolc rázás ma betöltöttem :slightly_smiling_face:
Viktor,ha hűsítős bomba gyümölcsös ízt akarsz akkor azonnal vegyed.Friss még nagyon ez a cucc de minden gyümölcs a helyén van.Nem mondható el ,hogy ez vagy az dominálna.Én első sorban a grapefruit miatt vettem ,ami tényleg ott van benne fanyarul úgy ahogy kell.A citrom vagy lime?? egyensúlyban van ,ezért is nem tudom eldönteni melyik a kettő közül mert savanykás ,de nem nyomja el a grapefruitot.A licsi meg úgy ott van ,az egészet körbeöleli.Ez tényleg olyan mint a gyümölcs is,olyan semilyen nem domináns íz ,amit szerintem nem lehetne túladagolni ,de tudod hogy ott van​:sunglasses:
Ez a cucc nagyon hűsít,van benne menthol ,de én inkább tudat alatt érzem ,olyan mintha két jégkocka figyelne a tankodban,nagyon el van találva ! :ok_hand:
Most épp a fiamat altatom,de alig várom hogy lent lehessek és rácuppanjak az új szerzeményemre!Lehet egy üveg Corona is befigyel majd mellé.Nálam a Red Astaire-nek trónfosztása lett.Vegyétek!:sunglasses:Bocs ,hogy így megindultam,de na​:rofl:

7 kedvelés

Köszi a tesztet!!! Már könyvjelzőzve is van a kövi rendeléshez!!!
Angyi vagy sőt ANGYA! :grinning: :rofl: :smiling_face_with_three_hearts: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

3 kedvelés

Mint már említettem! :sunglasses: :blue_heart:

7 kedvelés