Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Dehogy értem félre! Ááááá dehogy! Egészségedre! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A fotó alapján a citrus miatt nagyon bejövős, egy dolog zavar, két leírásban is málnáról írnak. Van benne? És ha igen, mennyire intenzíven? Mert ha van benne, akkor én is intenzíven leszek. :grinning: :upside_down_face:

3 kedvelés

Még fénykoromban volt meg Maya,de most az aromáról :blush:az enyém körte alma volt és elég intenzív íze ,az a tényleg finom körte ,tudom nem lime ,de körte !:grin::rofl:

3 kedvelés

KöszI!!! Az almás-körtést is megtekintettem, a körte a domináns? Az alma nem épp rajongás tárgya nálam.
Emlékezzünk meg MAyáról, és természetesen innen is csókoltatom! :grinning: :grinning: :cold_face: :cold_face: :cold_face: :wink:

2 kedvelés

Igazából régóta nézegetem a Tribeca-t,vagyis konkrétan 4 halo dohányosat.A durva az hogy itt a városban több mint 2 euróval olcsóbb mint a franciáknál nem akciósan de kinek van ereje hazafele megállni​:rofl:Elég erősen top hármas dohány a világ sok nagy oldalának osszehasonlításában úgyhogy várom nagyon :sunglasses:

3 kedvelés

A körtét inkább éreztem benne mint az almát legalábbis az én szájízem szerint :grin:

3 kedvelés

Mindenképp Viktor !A dinnyés és a maja is 4.7 pontos a finnyás franciák feedback-jei alapján tehát remélhetőleg tényleg finomak​:ok_hand:

4 kedvelés

Előre is köszönöm!!! Hálaima indul! :upside_down_face:

3 kedvelés

Nem az a Ry4 típusú karamell vanília jellegű, szerintem annál sokkal finomabb :blush:nehéz kivárni az érést,de megéri​:stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Azért szeretek ide járni, mert igaz a világ összes pénzét aromákra szexualizálom el, mégis kiscserkész vagyok itt. :rofl:

6 kedvelés

Khm …én még módokra ,tankokra IS :rofl::rofl::rofl::rofl::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Ja, persze, az alap. :sweat_smile:

4 kedvelés

Több helyen etalon RY4-nak írják ,amit nem sikerült lemásolni és amiből lett az RY4​:rofl::rofl::rofl:
Így vagyok az element 555-val is,nem sikerült semmi hasonló dohányosat találnom amiben ott van harsányan a dió és lágyan a mogyoró :smiling_face_with_tear:

4 kedvelés

https://vape42.hu/termek/jd_parliament.html
őt esetleg próbáltad már?

2 kedvelés

Journey-t innen esélytelen ,hogy betudok szerezni.Mogyorósom,földimogyorósom van és imádom is őket csak az a fránya dió b@ssza a csőrömet .Amúgy tök érdekes ,amúgy sosem voltam dió fan,mindig kicsattan tőle a nyelvem​:rofl:

3 kedvelés

Én csak simán vakarom a nyelvem a diótól :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Ez ma a befutó! Oda vissza, Ego InDividual Indian :repeat:
PhFu14

9 kedvelés

Legjobb deszertdohány íz.:heart_eyes:Számomra legalább is​:grin:Mindíg van nállam​:joy:

3 kedvelés

Köszi Attila!Néztem már régebben őket ,de 16€-ért inkább a fél karomat​:rofl:

2 kedvelés

Szia Zsanett, sziasztok!

Szombaton megkóstoltam. Illatra ugyanolyan finom volt, mint bekeveréskor.
Kezfejre cseppentéskor is valami fenomenális.
Aztán beleöntöttem először egy Dead rabbit tankba. Gyenge!
Következőleg egy Fresiába. Pontosan ugyanolyan iz, ugyanolyan gyenge.
Most egy Hellvape tankban van, valamelyest intenzivebb.
A gyári ajánlás 5-10 százalék.
Én 10-ben készitettem, 60/40 vg/pg lett a végeredmény.
Megegyszer fogok rendelni, de jóval erősebbre kutyulom, és akkor lesz az igazi.
Mivel még kb 90 mili van belőle, igy van még ideje érni, talán a későbbiekben előjönnek kicsit markánsabban az izek.
Szóval annyi csak a baja, hogy elcsesztem a keverést.
Nincs édesitőszer ize, és ez tök jó.
Van még 2 tankom, amiben ki fogom próbálni, 2 dvarw, egy mtl és egy dl.
Nem tudom, mi lehet az a 2 titkos összetevő, de nagyon finom, az biztos!

Még annyival kiegésziteném, hogy a vatták és a tekerések 1 tank után is teljesen rendben voltak, a vatta fehér, a coil tiszta maradt.

6 kedvelés

Még mindig, Indian egyszerűen, lerakhatatlan! :heavy_check_mark:
PhFu70

6 kedvelés