Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Még nem túl édes őszi ízek egy nap után. A vattázás és a desszertek szerelmeseinek:


Journey Shake Sunny Day. Gyorsan elfogy…

5 kedvelés

Ma csináltam egy citrommal megbolondított Cantaloupe Melon ízt. Nem hittem el, milyen jó lett :ok_hand: izgalmasabbá tette.

2 kedvelés

14 bejegyzést új témára osztott fel: Hogyan készül? - Elmélkedős

Adjunk a desszertnek is​:grin:

8 kedvelés

Szép kis csomag! Fogyaszd egészséggel! :slightly_smiling_face:

Ezek közül csak a Ripe Vapes amit még nem próbáltam,de remélem az se lesz csalódás!

3 kedvelés

Szerintem nem, bár mindenki ízlése más, de még nem hallottam senkitől, hogy a vct rossz lenne! Remélem nem teleszel az első! :slightly_smiling_face: :wink:

2 kedvelés

Meglepődnék,ha nem válna be.:slightly_smiling_face:Úgy döntöttem,hogy már van elég bevált aromám,ezért rendelésenként egy újat próbálok ki.

2 kedvelés

Őszinte legyek én is meglepődnék, nekem az egyik kedvenc gyártóm, és a környezetemben is többen kedvelik! Nálam a téli hónapokban kötelező! Még várom @Zolika barátom véleményét a fahéjjasról, azt még nem próbáltam! :wink:

3 kedvelés

Azt gondolom,hogy elég alaposan megrágom,hogy mit rendeljek Másfél éves pályafutásom alatt egy aromába futottam bele,ami nekem elszívhatatlan volt,az a Halo Torque.Volt sok,amit nem rendelek többé,de azokat is el lehetett gőzölni.

5 kedvelés

el lehet itt mindent is szívni nagy nyögvenyelősen ugye ha nem ízlik valami leves​:sweat_smile:

1 kedvelés

A Torque hol hibádzik? Csak a Tribecát próbáltam tőlük. Nézegetve ez sima dohány.

Meghatározhatatlan ízű valami.Pedig a Longhorn,és a Tribeca is bejön nekem.

1 kedvelés

Leginkább a Vegetához hasonlítanám.:slightly_smiling_face:

Akkor a szalonnás leveshez pont passzolna. :rofl:

Többször láttam megemlíted​:slightly_smiling_face: kérsz kóstolót? :slightly_smiling_face: Egy jó kis sültszalonnás gőz reggelire :joy:

2 kedvelés

Sziasztok!

Chill Pill Strong Beat Watermelon Blue Aroma vélemények?

Megrendeltem, 3 napja bekevertem 11%-ban 70/30 alapba, illatra nagyon jó volt, és mivel gyümis íz, plusz másik chillpillt is kóstoltam már “frissen”, gondoltam erre is rákóstolok. De olyan csalódás ért, mint még soha. Kegyetlen furcsa íze van, a dinnye ízt meg sem közelíti. Tudom hogy többet kell vele várni, most még legalább 1 hétig hozzá sem nyúlok, de kíváncsi lennék, hogy vannak-e esetleg tapasztalatok ezzel az ízzel kapcsolatban.

1 kedvelés

Jövő hónapra… :grin:
Mindenből egy kicsi :wink:

7 kedvelés

Azért ezt a mennyiséget mindennek nevezni… :rofl:

1 kedvelés

Kb 8 milis fogyasztásom van naponta, a képen kb 300 mili van az kb 35 napi adag. Most kicsit szűkíteni akarom a kört. Volt olyan időszakom amikor 17 fajta állt itt halomra.

Meg kicsit vissza is kell vennem, ebben a hónapban kb 120k ment el vapes izékre​:blush:

Peace :wink::grin:

4 kedvelés