Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

En a 100mg/ml-est veszem, addig mig lehet, ha mar nem lehet, akkor nikotint kihagyom a keveresbol, mar most is 1-2 mg-ra keverek csak.

2 kedvelés

Aromamester ott még van de van egy tutibb

:grin: Kemény :joy::joy:

1 kedvelés

Megjött az első DL gépem, juhú! :partying_face:

Kicsit off:

Tapasztalatlan vagyok. Nem szívtam még nikotinos lötyit DL-ben, így ötletem sincs, hogy a (remélhetőleg) holnap érkező löttyöket milyen erősségűre keverjem. Valami tipp, hogy hogyan tudnám belőni magamnak a megfelelő mennyiséget? :sweat_smile:
MTL podban 9 körüli lötyiket szívok, azokkal elvagyok, néha kicsit kevés, de nem gond.
Most 5.6 körüli alappal dolgoznék. Nik + niksó.

2 kedvelés

Hát az ugye attól függ mennyi wattot adsz majd neki. 40-50 W-on az 5-6 azér torkon vághat.
Szerintem kis adagokban keverj be 3-4-5-öt, aztán majd meglátod melyik a nyerő.

4 kedvelés

Lehet jövő hónapban ütnöm kellene erre egy entert​:thinking:
Mielőtt tényleg elfogy karácsonyra…


5 kedvelés

Ezt is mennyit nézegettem… :smiley:

2 kedvelés

5 kedvelés

Várom a beszámolódat majd! :wink:

2 kedvelés

Én szóltam :rofl: tegnap délelőtt 10 órai rendelésem ma 9.23 kor a kezemben :grin:
Mindenképp írok ha jó,ha rossz de azt kétlem mert az illatuk klassz nagyon :blush:

2 kedvelés

Engem még a tank tart vissza, nem vagyok DL fun és hogy vegyek rá még egy rta-t pluszba az meg már húzós lenne…

1 kedvelés

Oké, főleg a fahéjjas érdekel, arra kíváncsi vagyok nagyon, a többit ismerem! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A tank nekem sem annyira hiányzott, de annyira szép együtt a géppel, hogy nem volt vitás. Rögtön rendeltem mellé egy RBA-t, ami akkora, mint egy MTL. Alacsony watton is használom.

1 kedvelés

:thinking::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

3 kedvelés

Ma felhívott egy ismerősöm, hogy van egy levese, és neki nem jön be, rápróbálok vagy kidobja! Mivel citrusos, limes és ez az íz nálam állandó nyári, ezért mondtam, hogy hozza! Na az tuti, hogy a jövő nyáron állandó lesz nálam, nagyon finom citrusos kevés hűsítővel a végén ami nem zavaró, nem tolakodó!

6 kedvelés

Bárcsak nekem lennének ilyen ismerőseim. :rofl:

Nyugi, nekem sincsenek :rofl:

Nem is lesznek. :rofl:

1 kedvelés


Ma egy ilyet vettem , ez milyen minőségnek számít ?
Nekem nagyon be jött , és ismét rá kellett döbbenem ,hogy mennyi mindent ki kell még próbálnom.

3 kedvelés

én anno ettől a gyártótol talán a szőlőset vettem azt is ugye az asszonynak meg kóstoltam nem volt rossz egyébként.:blush::wink:

Az a következő ki nézett a sorban :slightly_smiling_face:

1 kedvelés