Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Én sodrós cigiztem, egy csomag dohány + filer+papír kb 2500Ft, 4 napig elég. 10 napra kb 6-7 ezer. Kb 6ml most a fogyasztásom levesből egy nap. Egy 3-4 e ft-os, 60 milis snv-ből 10 napot tudok szívni. Plusz a nikotin meg az alap. Én nem a drága analóg dobozost szívtam, hanem sodrósat és ahogy számolom, még snv-ből is olcsóbban jövök ki :slight_smile: Ez igazán egyéni, hogy mivel hasonlítjuk össze :slight_smile:

8 kedvelés

Akkor Ferikém én a Journeyt javaslom abból bekevert levessel elvagy kb 4-5 ezerből egy hónapig.

4 kedvelés

Annyira lehet hallani a Journey nevét, szeretik… Nekem a dohány íz nem jött be, de pl az al carlo vivid tea az is részben dohányos és az jó nekem is. Van Journey-ből hasonló, vagy olyan ami nem dohányos?

1 kedvelés

Tessék, van választék!

2 kedvelés

Ajándék aromának ne nézd a …
Teszt indul ma.

5 kedvelés

Kezdőcsomag egy pod-os ismerősömnek.
Még keresi az irányt​:grin:

6 kedvelés

A kedvencem a Journey-től ez a dohányos cseresznye, íze az az érett, feketeszemű cseresznye. Ki tudja, hanyadszorra rendeltem már…

4 kedvelés

A minap pont a Sweet Cubano-val szemeztem, szóval egy leírás majd jól jönne :smiley:

3 kedvelés

Itthon voltam Egyedül :wink: tettem vettem. Egyszer csak megállt egy futár és azt mondta hogy itt hagyná nekem mert nincs kedve tovább cipelni :grin:

Kishelyesen bólintottam, és ez lett belőle :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

8 kedvelés

Nálam állnának meg csak így :grin::joy:

2 kedvelés

Wazeeee! Tudod mit? Akkó légy boldog vele :smiley:

2 kedvelés

Szia hogyan honnan rendeltél kész liquid?nem kevertem még én sem soha igy én is csak készet vennék amihez csak nikotint adnék

Te, légyszi hozzám is küldd már el ezt a jótét-lélek futárt! :smiley:

1 kedvelés

Szia Timi,

ő már nem fog válaszolni, mert már nem tag…shortfill-t kell keresned, pl. itt kapható jó pár fajta.

Mondjuk azt nem teljesen értem ezeknél, hogy miért csak 10 ml szabad hely van benne és ezáltal miért 3mg-os hegyilevegőre lehet csak keverni boosterrel :thinking: Vagy csak dl-eseknek van ilyen opció…

Szóval ha 3mg-nál erősebbre akarod keverni, akkor vagy több boostert kell hozzáadni, de akkor az íz gyengébb lehet, ezt ki kell próbálni, vagy nagyobb nikotin kell, mondjuk 100mg/ml, mert abból keveset kell hozzáadni.

4 kedvelés

Köszönöm a segítséget azt sem tudom mi az a booster?:grinning:meg ezzel kell várni is?sose vettem még

1 kedvelés

Szia.
Először is Üdv közöttünk érezd jól magad :grin:
Jó lenne tudni, hogy milyen gépet használsz pod fejes, porlasztós tankos?
Könnyebb lenne segíteni​:grin:

Huh, akkor először is a kérdés, hogy mennyire vagy képben ezzel az egésszel, liquidek típusai, nikotin típusai, mit mibe mekkorát? Meg ilyenek… :grin:

Pffff, ez az imperia, 2-ot kostoltam, egy epres, meg egy erdei szamocasat. Az epreset kinkeservesen elszivtam, de az erdei szamocas olyan volt, mintha valami epres parfümöt nyalogattam volna, bun rossz volt. Soha tobbet ilyet.

Vannak 100mg/ml-es nikotinok is, abbol 10ml mar 10es erősségű. Es vannak ettol is durvabbak, csak bird kifizetni :slight_smile:

1 kedvelés

Persze csak az full illegál, hivatalosan 20mg per 10ml a max, azzal viszont csak 3-asra jön ki.

Egyébként ha antitpd-én veszel 250ml 100-ast, az még mindig sokkal olcsóbb, mint az akciós booster.