Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Annyi jót hallok a Journey cuccokról, úgy döntöttem jöjjön néhány. Eddig dohányos lötyiket nem használtam, de most nekikezdek egy kis desszert dohányossal. Meg még került a kosárba némi sütis is. Bekevertem, de még meg sem szaglásztam őket, hanem megpróbálok legalább egy hónapot kivárni. Nem tudom hogy fogom kibírni… :thinking:

5 kedvelés

Jó kis aromák az biztos, a bal kettőnek nagyon jót tesz az idő, nálam mind a kettő 30 napot pihen, nincs kegyelem! :slightly_smiling_face:

De sokan longfill -eztek, az nem nagyon drága? Ugyanannyi pénzért rendes aromából fél litert bekeverek, amíg ezt felöntitek 30, vagy 60 ml? 30 ml az nálam két nap.

Nem minden alkalommal,de kerül a kosárba az is ritkán ,kell a pénz lóvéra :rofl:

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Honnan érdemes rendelni nikotinos alaplevet és aromákat?
Ahonnan viszonylag rövid idő alatt és garantáltan megérkezik. Ja, és mindkettőt egyhelyen rendelhetem :wink:
Márkákkal nem vagyok tisztában. Nemrég kezdtem :grin:

Feri! Nekem az a véleményem, hogy nem drága, mert tudod én mindig a cigihez viszonyítok! Nekem kettő doboz elment évekig, most is elmenne tuti, és az mai áron 4000FT! Szerinted ezek után egy felsőkategóriás gyártó aromára sajnálom akár a 6000-is? És ugye az nem két napra elég! De ez csak az én véleményem! Peace :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szia! Itt megtalálsz mindent ami kell neked! Ez egy opció, én sokszor rendelek tőlük, ha délelőtt megrendeled másnap a kezedben van! :wink:

És adom a másikat ahonnan rendelek, de itt ne keress nikotint mert nem árulnak!

https://www.aromaparadise.hu/

6 kedvelés

Ez a 4 Journey így bekutyulva 4x120ml. Kezdőként nekem ez szerintem ebben az évben bőven kitart, sőt. Nem tagadom, a megrendelésnél hamar elsült a megrendelés gomb, minthogy mélyebben elgondolkodtam volna a gazdasági vonatkozásokon. :laughing:

1 kedvelés

10 ml Journey sem drága szerintem ha bejött neked az ízvilág,és olcsóbb mint a 42es 5 ml-s aromák.

3 kedvelés

Khm Khm valahol itt olvastam a VAPER halála a fillér bakás. Amúgy a minőséget meg kell fizetni és alacsony 1k-2k ás kategóriában nem biztos hogy lessz olyan finom íz mint feljebb kedves @Mefeca . Spec ha valami jó akkor nagyban 0.5l üvegben keverem amit meg snv ben kap az ember azt abban .

5 kedvelés

Az más. Abból fél liter 2,5 % -ost kevertem. 1 % -ba meg egy egész liter lenne.

miért más? ha tetszik az íze akkor azokkal próbálkoznék több,más ízzel.

Közép ár fekvésű A&L Diabolik és Kawaii 50/50 es alapba 5% is a keverés és 30ml az aroma 3900től 4800ig van árazva

2 kedvelés

Én már olyat semmikép sem vennék. 2 csomag pipadohány 1 hétre 3200 Ft. Erről szoktam át. Engem ne oktassatok már a 4000 Ft -os cigivel! Amikor én azt szívtam, még 7,60 Ft volt a füstszűrős Symphomia. Sophianae meg 10 körül. A rendszerváltozás után pár éve áttértem pipára.

De most 2022 van :blush:
Ok rendben.

1 kedvelés

Mert az 1 liter, az nem 30 ml.

1 kedvelés

Ki oktatott téged???

Az az igazság,hogy a longfillek finomabbak,mint ugyan az az aroma,koncentrátumban.Annál az AlCarlo Macchiato-nál pl.,amit küldtem neked,az SnV sokkal jobb,mint a 10 ml-s aroma.

3 kedvelés

A középső kettőt nem ismerem, de a két szélsőből már többször rendeltem.

Ahogy az Európa Kiadó énekli:

  • “Elmondom az imát és bedobom a vitaminokat,
    az igazi élet nagy kaland, a sok jóból jó sokat!” :star_struck:
3 kedvelés

Napi 5 ml max a fogyasztásom, azaz egy 120ml-s longfillt ha felszorzok egy hónapra, akkor kb 4-7k havonta. A fiam meg a lányom ma este pizzát rendelt vacsorára, 6.4k…szóval isten hozott 2022-ben. Egyébként meg erősebbre kell keverni és akkor nem pöfékel el az ember napi 15-20ml…

3 kedvelés