Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Én elkezdeném azon, hogy utánaolvastam, a borászok mire használják a glicerint? Hát cukor helyett édesítőszernek. A PG is édes, csak némi festékhígítós beütéssel. Még nem beszéltem az aromákról. Nagyon úgy tűnik is az édes ízt előállítani a legkönnyebb az aromagyártóknak. Ezért kapok be sokszor egy Negró cukorkát, vagy egy szem szacharint. Na ezt überelje a liquid. Olyankor legalább érzem, mi más is van benne az édesen kívül? A gyümölcsösöket képtelen vagyok elszívni, a mentolt is csak akkor veszem elő, ha majd beteg leszek. A Red Astaire - t némi hányingerrel, meg másokba keverve, tavaly előtt leküzdöttem, a Heisenberg sem, és a Vaperinás küldemény gyümölcsös és sütis aromái sem tudnak nálam elfogyni. A lefolyóba nem öntök semmit, mert arra gondolok, ha majd olyan betegségem lesz, hogy nem érzem az ízeket, még jól jöhetnek.

4 kedvelés

Ami sz@ar,azt ha elteszed későbbre az akkor is az marad :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ami nem ízlik az megy, vagy ajándékba vagy kukába már nem szívom el,nem javítok rajta.

3 kedvelés

Az ilyenekhez tartok külön varázsszert… Acetyl pyrazint neki, szuper mogyorós löttyöd lesz. A gyengébb Ry4 variációkkal is csodát tesz

1 kedvelés

Nem ismerem, biztos jó, bár a mogyoróból is lehet sok(k). :grin::rofl:

Nálam valami savanyú zöldalma van, édes az is, de az menni fog. Körtét imádom, azzal tuti nem lőttem mellé. De ezek ilyen 1-1 tankos adagokba jók. 2 mlben :wink:
De hosszabb távon diós, fahéjas dohányos, kevésbé édes kiadásban egész nap el tudnám képzelni.
Vampire Vape Pinkmant is jóra értékelték. Ráadásul elég sok embernek bejött. Tettem egy próbát. Megjött, megillatoltam. Mondom lehet benne valami. Intenzív íz.
Kivártam, hogy megérjen. Nagy lendülettel töltöttem. Első benyomás… ez jó!!!
De egy délelőtt elég volt ahhoz, hogy azt érezzem baromira elég volt belőle. El fog fogyni, de nem tartom kizártnak, hogy valamivel keverve. Nehéz ügy. Ami pillanatnyilag jónak tűnik, az nem biztos, hogy hosszabb távon oké.
Ezt meg nyilván csak úgy tudja meg az ember, ha kipróbálja.
…sajnos :slight_smile:

4 kedvelés

sziasztok,kíváncsi leszek erre a journey aromara 12% ban kevertem nem ráztam​:wink::wink::grinning:50/50 ben. eléggé sötét lett de nem baj majd cserélhetem a vattát coilt naponta​:grinning:

7 kedvelés

Az igen. Annak tényleg van egy színe. :wink:

3 kedvelés

Ezek a sötét színűek a legfinomabbak.Tutira latakia alapú.

2 kedvelés

Kivonat elvileg :stuck_out_tongue_winking_eye:készülj fel :grin:

3 kedvelés

van bőven vatta,coil jöhet bármi​:grin::blush::sweat_smile:várok még beérik​:blush:

5 kedvelés

Nekem az egyik kedvencem.
Nem latakiás.
Édeskés de nem deszert.
Aszalt gyümöcsre emkékeztető,mazsola + dohány.
Dohány kivonat.

7 kedvelés

ez meg 2% ban keverve nem rázva lett csinálva 50/50 ben​:blush::wink::grin:

8 kedvelés

Végre meg találtam amit oly régóta keresek…SS316L 24ga sima szálhuzal, a siegfried rta-ba. Meg egy kis vatta hozzá. Remélem jó cuccosokat vettem a horvát vape shopban.

10 kedvelés

A vattával óvatosan nagyon szívja a levest oda lehet pirítani…

6 kedvelés

Köszönöm az infót, János… :grin::smiling_face:

A Kendo jó DL vatta, de 25 watt alatt nekem ízt nem hozott. Janinak igaza van, szívja a liquidet, de jól tartja is. A Siegfried-be jó lesz.

6 kedvelés

kevés kell mert be tömörödik…én csak télen használom…

6 kedvelés

Köszönöm az infókat. Amúgy, meg, jövök az eredményekkel is… Mint mindig… :smiling_face:

4 kedvelés

Kivonatos Red Virginia megkóstolva​:+1: és, sokkal jobb, mint a sima.
Van íze, némi teste, nem édes, nem szalma.
Th is akad.
(Ok, ugyanaz a Zolus, Exoromizer v4/22 Watt tesztkörnyezet​:grin:)

Hasoló karakter, mint a Kentucky. :muscle:

3 kedvelés

AdG Hybrid Burley kóstolás,egy hetesen.Fűszeres,édeskés,de ugyanakkor meglehetősen száraz íz.Elég jó kis TH-val.A virginiával ellentétben,ez magában is nagyon finom.

6 kedvelés