Ki mit rendelt? Ki mit kevert?


Pár napja már tesztelgetem de csak most lett időm hogy posztoljak is róla. (thelema solo quest) Persze mire megjött addigra már újra annyit olvasgattam itt hogy tudom a dna chip-eset kellett volna vennem :slight_smile: Ettől függetlenül nekem eddig nagyon bejövős. Gyönyörű dizájn, tökéletes kijelző, a gombok nyomáspontja tökéletes, teljes összhangban van a B3-al. Az elemtartó kicsit megijesztett az elején de egy yt vidben láttam a megoldást ( picit meg kell szorongatni) és így már az is tökéletes.

14 kedvelés

Ne gondold, szerintem nagyon jó döntést hoztál! A világ nagyágyúi is elismerték, hogy ez a * Quest Chipset “brilliáns” és nem sokban marad el a Dna mögött! Ár, érték arányban biztos, hogy nem! :wink: Használd egészséggel!

13 kedvelés

Csatlakozom, szerintem sem rossz a quest. A DNA verzió egyszerűen nem ér annyival többet, mint amennyiért árulják.

7 kedvelés

Ebben én is egyetértek…
Szerk. Nekem a lost vape grus 35 watton (a 21700-as akkuval) simán kihúzza a napot.

6 kedvelés


A mai nap egyik legfontosabb kérdése​:thinking::joy::joy::joy:

6 kedvelés

Köszönöm! De jó hogy ezeket írtátok! Jól esik a megerősítés.
roc nation respect GIF by Yandel

2 kedvelés

Sziasztok!
Kihasználva a múlt heti akciót én is vettem pár dolgot! :slight_smile:
Ma 3 naposak így végre próba! :yum:

13 kedvelés

A White King az egyik állandó finomságom itthon (imádom), de emlékezetem szerint Dinner Lady-ben sem csalódtam még! :blush:

4 kedvelés

Tabacchificio 3.0 American Old Style:


Ezt a kivonatot a virginia szerelmeseinek ajánlom.Az dominál ebben a keverékben.El fog fogyni,de nem lesz kedvenc.Az English Mixture finomabb.

5 kedvelés

Heinekem!?! :heart_eyes:

11 kedvelés

Nem biztos, hogy a legolcsóbb, de legalább sikerült beszerezni egy-két Cthulhu pótüveget, kiegészítőt, Vandy Vape Pulse 2 pót tartályt…stb. 6 nap alatt ide is ért sértetlenül. Nézzetek körül, hátha akad ez-az!

8 kedvelés

Az eper és a villamos tuti befutó…:heart_eyes:


…a többiekről fogalmam sincs, de lesz: :kissing_smiling_eyes::dash::dash::dash:

14 kedvelés

Oni kifejezetten finom lesz 5​:star2: ma rendeltem én is egy Ragnarok és Valkyr társaságában

3 kedvelés

Csak a nikotin jön délben :grinning: a smok novo 2 zsákba macska volt

8 kedvelés

Az Oni, citrus, lime, es ice effect. Nagyon jó. Nekem is volt… És az a 30 ml elegendő sokáig. Mivel 5-6 %-ban kell keverni…ezt, azért, mert másképp az ice effect nagyon dominál a többi mellett. De, kinek, mi tetszik…

2 kedvelés

Kollégám nem játszik vele 250ml be bele az egész ízbajnokba :grin: kostoltam a levesét inkább édes én 9% tolom egyensúlyba csak ember legyen a talpán aki hideget iszik utána :rofl:

2 kedvelés

Ahogy elnézem, ez Zero- nincs ice effect :grin:Azzal én is ráfutottam elsőre, durr bele 8%, aztán megfullad…
Viszont óvatosan vele, pctg palástot szuper hatásfokkal repeszti

2 kedvelés

Hali, megjott a masodik csomag a tpd3-ra felkeszules projectbe :slight_smile: :slight_smile:


11 kedvelés

“Vape depó” Az első kifejezés ami eszembe jut. :heart_eyes:

Ennyi cucchoz már kutyás ipar őr szükségeltetik sorompóval. Ekkora raktárkészletre már szoktak biztosítást is kötni…:wink:

4 kedvelés

Ide se ártana mert most asszony a szigeten biztonságiőr :grinning:


9 kedvelés