Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Kezdjek el gyógyszereket is rendelgetni? :roll_eyes:

:joy::joy::joy:

1 kedvelés

Köszönöm uram!

Mekkora duma még azt mondja TUDATOS! :rofl: :joy: :rofl:

Azzal vártam három hetet én is ,de ugyanez​:rofl: csatornázási művek itta meg :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Erősíteni könnyebb… :grin:

Volt (van) 70 ml bekevert Discovery OLD Captain -om. Bekevertem 6 százalékosra.
Na basszus, erős lett.
Szombaton felöntöttem 125 millire.
Már csak kicsit erősebb mint kéne.
De végre bevallottam magamnak, hogy tulajdonképpen amúgy sem ízlik :joy::roll_eyes:

1 kedvelés

Viszont …BF Strawberry fresh…az elején poshadt eper illata volt :hushed:na mooooost 2 hét után :stuck_out_tongue_winking_eye:rendesen a zöldségestől nincs olyan finom eper !

szörnyű dolgokat szívsz… :joy: :grin:

Ösztönlény fázisomban lett a cipősdoboznyi aromácska :roll_eyes: és az első liter alaplé csuklóból elpancsolása :joy:

Kis bohókás srác vagyok :rofl::rofl::rofl:
Kipróbálok mindent :rofl:

Pedig először ződ, a végén poshad :roll_eyes: ez valami riszájkling érlelés volt :grin:

Akkor lehet előveszem én is a legalább 4 hónapja félretett epres “csodát”, hátha nem hányás ízű drazsé feeling lesz :joy:

nehéz ügy a jó íz nekem kb.5 évem ment rá…csak szólok… :slightly_smiling_face:

Szóval megvártad míg lábat növeszt és magától indul el a lefolyohoz! :rofl:

1 kedvelés

Annyiból örülök, van 4 stabil dohányízem, gyümölcs-kedvencek, és tudom a desszertvonalamat is mostmár. De én gyorsított eljárásban akartam szerintem megváltani a világot :slightly_smiling_face: szóval a tanulópénzt is odatettem rendesen.
Mondjuk ez 6 hónap hozadéka nagyjából…
Idő kellene meg kedv :roll_eyes:összeírni, mik henteregnek feleslegesen nálam

igen ez ilyen…én is még veszem az újat…4-stabil az már kíváló eredmény…

4 kedvelés

Az M-type még onnan is visszagőzölt egy olyat, hogy elment az aznapi vapelibidóm…

Beszéljünk másról.

:joy:

Elég töretlen. :+1: Persze mind dohánykivonat. Nem jött be semmi “szintetikus” meg “ízű” cucc csak rövid távon.

Fincsi MType

3 kedvelés

ízbe nem lehet tanácsot adni…modba igen Rta-ba talán…vattába huzalba talán

3 kedvelés

Tartozunk annyival az igazságnak, hogy nekirántottam én 120 ml bekeverésének, 6!!! százalékon. :grin:

(De nekem alapvetően nem ízlik, viszont elfogadom, ha masnak igen, és nem érez egy kamionnyi rohadtzelleres üzemikonyhás mosogatórongy ízt. Itt velem is baj van a sztoriban…).

1 kedvelés