Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Köszönöm szépen. :wink: Ez gyors volt.

1 kedvelés

Általában az mtl rta felhozatalon véreznek el az EU shopok. Náluk meg sok minden van. No és az évek, meg a rutin… Szokott ez nekem k.sokba kerülni :grinning:

4 kedvelés

Ez meg egy alternatív javaslat…

2 kedvelés

Mai kóstolás: TOB Lempie
Citromos pite, de inkább az üde citrusos íz dominál. (Ami nem is baj) Kellemes :+1:

https://www.tisvapo.it/prodotto/aroma-lemon-pie-tob/

4 kedvelés

Ej de szép neve van annak az Mtl Rta-nak!:wink:

1 kedvelés

Dohánykészlet feltöltve​:blush:

7 kedvelés


Mai rendelés, alig várom, hogy hozza a futár és keverhessem őket! :crazy_face::sweat_smile:

8 kedvelés

Egy srác ajánlotta nekem is - nem tag itt - , hogy ha jó ízt akarok, akkor aromamizer tank. E z is egy vélemény, kívülről tolmácsolva :slight_smile:

3 kedvelés

Nem tudom ki volt, de igaza van. :slightly_smiling_face: +1 az Steam Crave Aromamizereknek, nekem csak annyi bajom volt velük, hogy nagyon hamar nikmérgezést kaptam, mivel rettentő gyorsan fogyasztják a liquidet. Erre érdemes odafigyelni, ha valaki egy ilyet szeretne. Viszont tény, hogy nagyon ízes cuccok. A legujabb mtl kazánját a Stream Crave-nek még nem próbáltam, de az már jobb irány lehet az mtl-eseknek. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Classic mtl-ből nekem 2 is van. Személyes vélemény alapján nagyon eltalálták. Mondjuk én egyébként is az oldalsó levegőzésű cuccokat preferáltam mindig is, ez pedig gyakorlatilag minden elvárásnak megfelel. Építés oldalról többszörösen hülyebiztos, coil pozició és vattázás felől is, szétszedés nélkül cserélhető levegőbetèt, nagyon sima levegőáramlás bármelyik betéttel . Ízben talán egy icipicivel dvarw fl alatt, de minden másban simán megeszi, hónapok óta ezt a kettőt forgatom(egy szűk dohányosnak, a másik 1,5-2,0x2 levegőzéssel gyümisre. Az utolsó vasig megérte az árát. Mind a kettő :grin:

7 kedvelés

Azért nyugtassatok meg, hogy 1 szettel is lehet élni. Bár tudom ez a mondat itt önmagában is vérért kiált. :wink:
De viccet félretéve a világ pénzét el lehetne költeni ezekre a kütyükre, ahogy eddig tapasztaltam és még akkor is jön majd valami új. :neutral_face:
Csak azóta is agyalok, hogy jó döntést hoztam e.

1 kedvelés

El lehet éppen,csak kérdés hogy érdemes-e :rofl::rofl::rofl::rofl:
Ha engem kérdeznél…inkább kettő kell ha bármi gebasz lenne,legyen mihez nyúlnod !
Tudom,tudom “kiszólt a gödörből a lyuk”
:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

7 kedvelés

Ahogy írták egy szett nem szett legalább 2 :grin:

2 kedvelés

Lehet, de nem érdemes…:stuck_out_tongue:
CSAK kettő???

3 kedvelés

Legalább :grin::rofl::rofl::rofl::sweat_smile:

Ezt nem akartam írni :crazy_face:
Van az több is,de ki számolja már :rofl:

3 kedvelés

:+1::joy: A többi meg úgy is jön majd! :rofl:

1 kedvelés

Kicsit nem figyel az ember és tele a vitrin, a polc, a dobozok! :rofl: :joy: :rofl:

2 kedvelés

Már kordába tartom magam :crazy_face:vagyis mittomén​:rofl:

Én is így nyugtatom magam! :rofl: