Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nem kell,nem kell,de bakker ez milyen jól nézne ki a kezemben ilyen még nincs és BUMM :rofl:

1 kedvelés

Megnyugtat, ha azt mondom, hogy egyszerre egyet szívok? Amúgy nálam optimálisnak bizonyult a 6, illetve tulajdonképpen 8. :grin: De 4 a minimum. 2 dohány, 2 desszert. Ill. gyümi.
Komolyabb, hosszabb útra 2 szett a minimum, ha aznapos eltáv, vagy meló.

4 kedvelés

Hát ezaz. Én is azzal nyugtatom magam, hogy úgy sem kap el a gépszíj. Aztán majd egy idő után kiderül. :slight_smile:

Egyszerre más is csak egyet szív…
… jó esetben :wink:

Nem számoltam bele a tartalékokat, illetve a “Magic Box” tartalmát :joy:

Hozzánk bármi ilyesmiben fordulhatsz​:rofl:
Azt hiszem mi már kigyógyultunk,csak ugye az a fránya gyógyszer ha elfogy…akkor jön az ENTER :crazy_face:

Én 2025-ig megvagyok… :roll_eyes:
.
.
.
.
.
.
.
:rofl:

Én is de na…az a kisördög sosem alszik,azért piros a szeme :rofl::rofl::rofl:

Elkap… Ez egy ilyen​:rofl:

Egy szett tuti nem elég Mondom ezt úgy hogy még csak egy van nekem is.(podmoddal másfél) :slightly_smiling_face: Én most még így józan fejjel úgy látom hogy 4 lenne az ideális

Ha holnap már 2025 van akkor igen… :grin:

20:25-ig már 20:36van! Gyorsan vegyél valamit! :rofl:

Jah…bár vattával meg 2032-ig … :roll_eyes:

Talán 2024-ig akku sem kell.

Jól elcsesztem a behalmozást. Így is lesz lassan nullkilométeres eladó cuccom :grin:

Jövő nyáron 1 Dani, ha kitartok, jut eszembe​:+1:

Állítólag holnap már az lesz ,ha a futárszolgálat nem téved :crazy_face:

1 kedvelés

Akkor máris megkérdőjelezhető, hogy tényleg józan e még az a fej. Hehe

Azért szép, hogy kb fél éven belül gondoltam váltani (ha úgy alakul), erre a héten jön a futár… :astonished:

Tudod it a min röhögünk topikba már volt az igazság egyszer!

Dohanyosként elég volt egy pár szál cigi meg egy hasznalt öngyújtó? Nyugodt volt akinek ennyi volt?

A visszaesés egyik mumusa, mellesleg ostoba indoka, hogy “bexart a porlasztóm”, meg “elfogyott az ÖSSZES liquidem”.

Ilyen nincs, nem megengedhető, inerciarendszerben.

4 kedvelés

Ez a gyanu sztem nálunk nem áll fennt ,
úgy gondolom pénz legyen(egészség),a többit meg megvesszük :rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Jujj ez milyen igaz!
Az állandó stressz hogy melyik zsebbe vagy táska rekeszben van a tartalék gyújtó. És hogy reggelre mindenképp maradjon egy szál…