Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Kicsit eltérve a témától: Nekem is van vagy négy érett aroma most, ami egész jó, de én nem szeretem váltogatni. Ráállok egyre, 120 ml elmegy, jön a következő :flushed:. Legfeljebb 1-1 tank erejéig beleszippantok a többibe addig…

1 kedvelés


Ezek be vannak keverve de az A&L-ket (Kawaii, valkyr, bahamut, diabolik, Ragnarok)pörgetem

5 kedvelés

Én is csak ennyit
https://www.aromaparadise.hu/steam-train-premium-railroad-20ml-aroma
https://www.aromaparadise.hu/steam-train-premium-railroad-30ml-aroma

1 kedvelés

Szia Tamás!
Tony Vapes Hazelnut Cream-el hogyan boldogulsz?
Én nagyon megszenvedtem vele, úgy kokszolt ahogy már nem illik szerintem. Nagy csalódás volt.

3 kedvelés

Hát nem sok minden volt vele eddig kb 8 ml ment el belőle 30-50 W raiacioban egy hw4 0.3ohm kazánnal 40w fölött erősen pattog . Baby beast q2 0.4 ohm ott meg rendesen viselkedett . Mind kettő ugye vertikális dl tekercs. Hw4 kép

2 kedvelés

Tegnap bekevertem végre par desszertet…csak egyet emelek most ki. 1 naposan rákóstolva is top​:+1: annyira mogyiscsoki, azt hittem, ilyen jó kombó nincs is.

https://www.tisvapo.it/prodotto/snick-erino-premium-blend-vaporart/

Akit a Snickers gőze megcsapott… :grin:
(Ebéd óta elszívtam 2 táblányit minimum :joy:)

11 kedvelés


Véleményem szerint kellett neki az 1 hónap…

9 kedvelés

Mai ajánlásom is sikeres desszertnek bizonyult. Jó édes is :+1: 2 naposan már fini.
Majdnem pisztácia fagyi.

https://www.tisvapo.it/prodotto/pistacchione-10ml-suprem-e/

8 kedvelés


Jövő héten nyaralás… Kell egy kis prémium cucc…

11 kedvelés

Üdv!
Kezdő mtl rta szettnek ez oké lehet?!
Jókat olvastam itt róluk és külső is tetszetős gunmetalban. :slight_smile:
Valamint a bolt és az ár?! Megbízható?
Azért sajnálom, hogy sokszor csak futáros szállítás az egyetlen alternatíva. Nehéz megsaccolni mikor hol van az ember épp. Főleg ha a kiszállítás dátuma is ennyire tág intervallumban történik. Bezzeg ezek a jó kis boxok :slight_smile: 0-24…

8 kedvelés

Én elfogadnám :smiley:

4 kedvelés

Jó kis szett, én is elfogadnám :slight_smile: Van nálam egy Thelema Solo 100W, feketében. Jó isten, egyszer vissza kell adnom, de több rajta a kopás mint ahogy kaptam :slight_smile: Nagyon bevált, lehet megtartom örök kölcsönbe, már hogy vissza többet nem adom :slight_smile:

Az RTA meg… Nem a profik közé tartozom, nem tudok róla véleményt mondani, de a top 5 közt van, amit ki akarok próbálni :slight_smile: Nekem már más tankkal már nagyon bejött ez a fajta felépítés. A Chimney vagy ahogy nevezik. A tekerésen nagyon kicsi a kazántér és vékony kéményben folytatódik. Nekem ez a szimpi és én is csak jókat olvastam erről, nekem is lesz előbb utóbb a sorban az biztos :slight_smile:

3 kedvelés

Nyilván ez pénztárca kérdése is, de jelenleg olyan kombót keresek, amivel hosszabb távon is elvagyok és nem ér csalódás. Az építés valahol vonz, de perpill nem igazán tudnám elképzelni magamról, ahogy hetente cserélgetem a kiegészítőket vagy a modot.

3 kedvelés

Szia! A tank tökéletes kezdésnek. A mod viszont nem egy főnyeremény. De ha tetszik, hajrá.

1 kedvelés

Korrekt, de ennyiért megkapod EU-n belülről rendelve is, és nem kell rá várnod…

1 kedvelés

Miért nem “főnyeremény” ez a mod? Nálam is van egy ilyen. Nyilván akitől kaptam, szintén ugyanezt gondolja, azért adhatta oda. Viszont nekem működik és kész :slight_smile: Nincs bajom vele. Nem vagyok azon a “szinten” hogy baj legyenek a hátrányai, amit én még nem látok?

2 kedvelés

Akkor nem voltam túl körültekintő. Nem igazán találtam egy helyen ahonnan szettben jönne ilyen verzióban.

Miben nem főnyeremény? És persze adja a kérdés, mi lenne helyette ajánlott?!

2 kedvelés

Mind anyagminőség mind a Quest chip terén van hova fejlődni. Ha 21700-ról beszélünk akkor budget kategóriában szerintem még mindíg fölényesen a Dovpo Odin Mini vezeti a rangsort. Talán még az új Aegis Max 2 ami hozza azt a szintet. Bár hogy a kijelző felületen nem változtattak az Odin így is veri.

1 kedvelés

Parancsoljon fiatalember…

87,51€ szállítással, péntekre vsz. megkapod

4 kedvelés