Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

ma megjött a második alaplé is :blush:


már csak nikotint kell vennem hozzá :smiley:

8 kedvelés

Ez azé má tetemes mennyiség :sweat_smile:
Virágokat ezzel locsolod?

2 kedvelés

csak sokat fogyaszt a DL :smiley:

5 kedvelés

Háddeakkoris. Egyenesen a gyártótól, vagy honnan lehet marmonkannában rendelni? :smiley:

2 kedvelés

ebay-ről szoktam rendelni :slight_smile: a nikotint meg egy német fb csoportból de utolsókat vettem meg Bunkerbase 48mg nikotin 250ml kiszerelésben.
igazából itt akkora adókat vezettek vagy fognak bevezetni hogy nem árt tartalékolni a lötyit.

5 kedvelés

Jó, hát itt meg a kedvenc nic-em épp beszerezhetetlen.

1 kedvelés

én még nem is hallottam erről a márkáról :open_mouth:

1 kedvelés

Én is ilyen Ultrabioista vagyok és hybrid nicjüket preferálom :smiley:

2 kedvelés

Sokat, sokat na de ennyit…??? :astonished::astonished::astonished::grin:

1 kedvelés

Szerint, te valahonnan fulest kaptál, h jön a világ vége… :joy::joy::joy:

2 kedvelés

TPD 3 ra készül szerintem meg igen írtak hogy drágul majd minden

5 kedvelés

Szia! Figyelemreméltó a szavidő! Azért jövő ilyenkor már szaglászd még ha hűtőben tárolod is!

2 kedvelés

"Káktüsz-dezört":wink::grin::sun_with_face:

Folyton érő kaktusz desszert és megint finom!
:+1::grin::crazy_face:

11 kedvelés

Kevergetni kéne, de még nincs kész a keverőgép, még pár dolog hiányzik hozzá, talán holnap, vagy hétfőn itt lesz.


5 kedvelés

Holnap együtt fogunk kaktuszozni. :rofl:

3 kedvelés

Már csak egyet kell aludni!!!:grin: Töltök Mindenkinek!

7 kedvelés

Üdv!
A keresőbe beütve semmit nem találtam a Steam train “railroad” fizzy cola"-ról.
AP-n nagyon jókat mondtak róla, és szerettem volna egy kólás aromát. Itt érik “már” két napja :grinning: persze kipróbáltam… Frissen csípett, és szintetikus wc illatosító íze volt (mármint ilyennek képzelem). 2 nap itán nem csíp, de az aroma őő nem szelidült sokat. Nyomokban persze van édes kóla és hűs citrus, de a wc illatosító mindent ural. :flushed: Ugye ez jobb lesz? :anguished:
Persze mtl-be szívom, de gondolom nem ez a gond…

1 kedvelés

Pepsi/Duck vagy Coca/domestos mert mindegyikből van citromos :rofl:de javulni fog türelem

3 kedvelés

Uhh. :smile_cat: Remélem. Mondjuk arra baromi jó, hogy az egész nap szívott desert ship iszonyat finom lesz utána! (Amúgy is jó, csak estére nem jön már az íz annyira)

2 kedvelés

Mivel a műszakokban rajtam kívül van legalább egy VAPER 5-7 ízt kergetek eleve nálam van négy :grin:

3 kedvelés