Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Még nem volt ideje előbújni​:grin:

2 kedvelés

É 4.5-be kevertem, és dög tömény :grin::+1:

3 kedvelés

70pg ben az tuti tömény lehet :rofl::rofl:elég 1-2 % :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

A vaníliásssss dohány :grin:ezt is szeresssem​:wink:


Idővel bővülnek a kedvenc "dohányos aromáim​:blush:

8 kedvelés

Csak egy kis utánpótlás! :wink:

11 kedvelés

Milyen doboz van az aroma és drip tip alatt? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Igen,az :grin:de csak az ingyen szállítas miatt :blush:

2 kedvelés

Vennem kell Nagypapát, már irritálóan sokat látom. :grin: Kár hogy nincs termékminta az öregből :grin: tényleg olyan jó?

Vegyél nyugodtan, nálam állandó, van még egy negyed flaska ezért vettem, nehogy kifoggyak belőle! :wink:

4 kedvelés

Nekem nem bejövős, szóval fifty-fifty sansz​:laughing:

1 kedvelés

Lehetne 60-60 :rofl::grin:

2 kedvelés

Féláron átveszem. :rofl:

ezt én is akartam kérdezni @Zolika tól mit rejt a doboz az aroma alatt​:sweat_smile::grin::grinning:

Talán dwarv??? :grin:

Igen,mert kellett egy aroma meg egy drip tip :grin:

4 kedvelés

Akkor egy kis értékelés:

Na fiúk, minden nap próbálgattam valamelyiket, s ma úgy gondoltam, ideje értékelni.


Csak, hogy ne kelljen folyton rákeresni, felteszem ide újra a képet.

  1. Hybrid Latakia - Hybrid Kentucky:
    Latakia: “Ciprusi latakia levelek kivonata. Hybrid=még kevésbé kokszol.” Ár: 3642 Ft. Valóban nagyon finom íz, nem olyan füstös, mint a többi. Füstös íz van, a csikktál bűze nélkül, nem olyan erős, mint a Blendfeel, de árban viszont ott van, biztos a szűrés miatt.
    Kentucky: “A nagylevelű burley dohánytípus tűzzel szárított változata. Enyhén füstös ízű és illatú, szőke árnyalatú, erős fűszerdohány.” Burleyt a pipában is szerettem, ebben a liquidben is hozza a valódi dohány ízt, hazai shopban nem találtam, kérdés, hogy megéri -e?
    2.: TNT aromák: Hidalgo, Cigarillo Navarro, Virginia: Nekem a Hidalgo ízlik a legjobban. Az olyan igazi szivaros íz, viszont a Navarro már nem jött be. Még az olyan mű- dohányoknak is alatta marad, mint a TPA, vagy csak egyszerűen nem az én ízvilágom. A Virginia meg az a nagyon világos, enyhén savas dohányfajta, keverékekben még elszívtam, de önmagában még pipában sem nagyon szerettem. A 2200 Ft -os árukért nem adnak annyi többletet a Journey RY4 -hez képest, hogy nekem megérje.
    3.: English Mixture. Már írtam, hogy nekem egyből a Dunhill jutott eszembe róla, az olyan angol-fekete-dohánykeverék. Kissé olyan íz érzik alatta, mint amikor az útépítő munkások terítik a bitument, és azt belélegzem. Bocs, @Janchee de a valódi Dunhillen is ezt érzem, azért jutott egyből az az eszembe. Egyébként a pipaklubban ezt találtam a Latákiáról: “Különleges jellegénél fogva nem ajánlott kezdő pipásoknak; egy gyakorlottabb pipás vagy utálja, vagy az egekig magasztalja, de közömbös senki sem marad iránta.”
    Az igazi gondom az volt annak idején a Dunhillel, hogy nem szoktam még le a cigiről, és pont egy ilyen sötéttel kezdtem volna az áttérést a pipára. Ugyanis ez minden átszokásra igaz: Ha valamit le akarsz cserélni, az előzőt végleg és teljesen abba kell hagyni. Az e-cigire átszokókra is teljesen igaz ez a tétel.
    4.: Blendfeel Latakia, Blendfeel Mata Fina: Ezek a Blendfeelek az összes között a legízletesebbek, a Latakia egy kicsit csikktálas illatú is, de számomra tovább hígíthatóak, mert nagyon erősek. Talán a 3600 Ft -os húzós ár elviselhetőbb, ha azt mondom, hogy akár 4-5 százalékosra hígítva is tökéletes íz élményt adnak. Hozzák az igazi dohány ízt minden tekintetben.
    5.: Kávésak: Al Carlo kávés dohány aroma, finom. Olvassátok el, a Gandalf liquid mit ír róla, ahhoz én sem tudok többet hozzátenni: https://gandalfliquid.hu/al-carlo-macchiato-brew-macchiato-es-dohany-izu-aroma-10-ml
    A Solub meg lemaradt. Utólag ide írom: Erős finom kávé illat, de csak kávé. Hogy mitől jeges? Amikor betöltöttem, és szívom, rájövök mentolos.
    A francia RY4 -et egyelőre most kihagytam. Nem tudom, az eliquidvg és aromamester márkajelzés nélküki ry-jai honnan származnak, De most nálam a Journey a legmenőbb, ami tényleg 1-2,5 % közt hígítható, ami nagyon gazdaságos. A franciáktól nem valószínű hogy fogok rendelni bármit, de ígérem megkóstolom ezt is előbb vagy utóbb. :blush:
10 kedvelés

Nagyon részletes beszámoló:blush:Az,hogy megéri-e azt a felárat,egy kivonatos dohány,azt mindenkinek magának kell eldöntenie.Nekem megéri.Ebből a szempontból,a Tabacchificio 3.0 aromái a leggazdaságosabbak.8 Euronál kezdődnek,viszont 20 milisek.5-től 20%-ig keverhetőek,szóval nem is drága.
A legnagyobb probléma,hogy csak Olaszországból beszerezhető,és kb.15 Euro a szállítás.

3 kedvelés

A Solubnál én nem jöttem rá,hogy mitől jeges​:grin:De egészen jó kis tejeskávé.

3 kedvelés

Az én tankomban meg lehet, hogy maradt egy kis Heisenberg. Nyomokban, mint a májkrém konzervben a szója meg a mogyoró. De majd megkóstolom új vattával is. De szerintem azért jeges, mert tettek bele mentolt. :grin:

2 kedvelés

A legtöbb jeges az mentol adalékot takar, vagy hatásban rokont.

Köszi a tesztet :+1:

3 kedvelés