Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Sajnos még a margatét nem próbáltam, de nálam az összes k flavour minimum 20 napot pihen de nem ritka a 30 nap sem! Nekem a gyártó ajánlása nem jött be még 10 napra sem!

6 kedvelés

@farkasel még csak 1 napja érik, de illatra nagyon kellemes vaníliás

@Somaba70 akkor még pihentetem, még csak 6 napos​:grinning: Grace Secret-et próbáltad? Van most most nálam az is, de valamiért csak a mandulát érzem ki belőle… 60/40, bishop és aromamizer classic mtl-be többféle huzallal, de nem az igazi

4 kedvelés

Nyugodtan pihentesd! Nem tudom nekem a Grace az egyik kedvencem, nekem nagyon bejött, több üveggel elment már, tudod ez egyén függő, hogy kinek mi jön be, én mondjuk 70-30 ra kevertem de így is szuper az Alfie is nagy kedvenc!

7 kedvelés

A K Flavour-t 5 naposan kóstoltam először, de 2 hét után kezd csak alakulni, így én is javaslom az 1 hónapot. Akkor igazi remekmű. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Kompenzálják a rossz ízt :joy:
(Neeeem)

Na köszi a közreműködést @Ispy , mostmár 2024-ig megvagyok :grin:vagy 25 :roll_eyes:



Minimum a felének még az illata is jó :joy: excelbarát jeligére.

(Ha megvagyok 2024-ig, mit fogok ide feltenni? Semmit? :roll_eyes:)

5 kedvelés

A Virginia az hogy-hogy? :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Állítólag a red testesebb, illetve kóstoltam is. Kapott bizalmat :slightly_smiling_face:a Kentucky is beért, ízlik.

1 kedvelés

Kevertem be pár dolgot érlelésre, ami megjött. :slight_smile: Beléjük kóstoltam így is, mert illatra jók voltak.

Al Carlo Roasted Cinnamon - ígéretes, tetszik, így érlelés nélkül, kicsit mintha kesernyés lenne és ízre valami sütemény tömény töltelékére emlékeztet. Nem kifejezetten fahéjra vagy dohányra.

Solub - Café Frappé Glacé - Jegeskávé ízű aroma
Solub - Tiramisu - Tiramisu ízű aroma
Solub - Gorilla V2 - Csoki, Kókusz, Banán ízű aroma
Ezeknek nagyon tetszik az illata, de nem kóstoltam bele.

Maximum Smoke BOURBON VANILLA - ezt gőzölgöm most. eléggé karakteres, mondanám, hogy ez sem az én világom, de egyátalán nem túl erőteljes, hogy dobjam. Nincs vele baj, ezztel tudok nyitni afelé, ami nem az én világom :slight_smile:

Azt hiszem nem a gyümölcsös ízek lesznek az én világom. Nagyon úgy néz ki. Sárgadinnyésen kívül nekem mindegyiknek olyan műanyag íze van vagy mi. Inkább a desszertes vagy dohányos ízek. Bár dohányosból nem direket dohányos, hanem csak koktélban :slight_smile:

@blini80 , Mi az az M-type? Az egy márka?

7 kedvelés

Huhh… Az nehéz ügy. Szerintem egy fertelem, kínzás, de van aki szereti :joy::+1:

1 kedvelés

Az M-type elvileg dohányos és makkból keszül. 50-50 az esély hogy bejön :sweat_smile:

2 kedvelés

M mint Makk? :joy: Nem tudtam hogy a berohadt mosogatórongy és a felhabosodott romlott menzás cékla eredete egy … Makk :grin:

Az 50-50 az rém bölcs…és pártatlan.

Javaslom 0.005 százalékban keverni elsőre. Vagy 20. A kettő közt értelmetlen :joy:

Hát volt erről egy téma, keresd ki. De tudod a vaddisznok is szeretik :rofl::rofl::rofl:
Nem akarom elvenni a kedvét :sweat_smile:

Olyan véleményeket olvastam, mondom ez a Szent Kehely.
Orákulum.
Védangyal.

Hát igen :+1::grin:

Én is​:laughing: hát még jó hogy csak kis kiszerelésben kapható:rofl::rofl::rofl::face_vomiting:

Rosszul olvastad… az okádokum :smiley:

Én nem húzom le senki olyan levesét ami füstös vagy kevésbé tetszik nekem,mindenkinek más jön be.
Az inawerás citromos mosogatórongy ízű citromos pite sem az én világom de van akinek bejön .
Ezért jó hogy különböző az ízlésünk.
2-5 % ban keverd ha bejön veszel még,ha nem, kiborítod a klotyóba ,ez ilyen :stuck_out_tongue_winking_eye:
Nem egész napos ízem,de néha jól esik elpupákolni egy nehezebb napom után.

6 kedvelés

Humorkodtunk, nyugi :+1::wink: (van amikor fél este oltás megy), de szerintem ez levehető, hát persze, hogy meg kell kóstolni, erről szól az egész.
Én is számtalan dicséret hatására vettem. Ergo sokaknak ízlik.

De hogy nem egy unalmas egyeníz, az ziher :joy:

Egy próbát biztos megér :slight_smile: Link, hogy mi legyen?

1 kedvelés

https://vape42.hu/termek/tpa_m_type_premium_5ml.html
ne keverj sokat én azt mondom :blush:
ha vársz 1 hónapot vele akkor az igazi.
ha nem tetszik nem dobsz ki csak párszáz forintocskát.
Ha tudnád én mennyit kidobtam már nekem nembejövős ízre… :joy:
Puding próbája az evés,de van ami PEZSGÉS,van ami SZÍVÁS :crazy_face:

6 kedvelés