Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

És szinte egy rugóra :rofl::rofl::rofl:

Az irány az meg lesz, akkor keressek olyanokat, amik arra épülnek?

4 kedvelés

Igen, vagy az íz, vagy a gyártó is lehet vonal, vagy a kettő ötvözete :grin: majd belejösz, csak az elején kockáztatni kell

4 kedvelés

Vagy pl egy adott vonalat keresel minden gyártónál, és amelyik a legfinomabb annak a gyártónak a további ízeit lehet érdemesebb kipróbálni.

6 kedvelés

Oké, kockáztatni, rendelgetni, próbálgatni :slight_smile:

1 kedvelés

Ennek a gyártónak nagyon finom,összetett ízei vannak.Ha legközelebb kockáztatnibakarsz,kezd ezzel:
https://www.aromaparadise.hu/k-flavour-company-quinto-10ml-aroma

4 kedvelés

No igen, koktélok lesznek a nyerők. Mesterséges dolog valóban, nagyon kicsi elég lehet, hogy teljesen máshogy hasson. Én pl sok éven át csak csoki fagyit ettem. Nem azért mert más nem ízlett, hanem annyira jó volt, hogy nem hagyhattam ki másért. Egy ideje a citrom fagyival vagyok így, viszon a citrom aroma brutál rossz volt nekem. Ahogy mondod, lehet, hogy mással keverve nagyon jó lesz nekem is. :slight_smile: A fahéjt pl imádom, de meg se próbálok fahéj izű aromát venni. Kipróbálom akkor a kész keveréseket. Ahogy mondja mindenki, próbálkozni kell. Ez is egy kiindulási alap, hogy ne avval próbálkozzak, ami másban nagyon tetszik, hanem koktélokkal :slight_smile: Köszi!

1 kedvelés

Ez nem hangzik rosszul, jók az összetevők, mind tetszik más formában, így aroma koktélban hátha bejön, egy próbát megér, köszi! :slight_smile:

2 kedvelés

Aza a jobb ha egy adott ízt próbálok ki több gyártónál? így, hogy azt sem tudom, hogy mi fog jobban bejönni, akkor is? Kinézek valamit, azt kipróbálom több gyártónál is és ha nem jó, akkor menjek más ízre? Végül is logikus, lehet, hogy a gyártó miatt nem tetszik egy-egy íz, keverék :slight_smile:

2 kedvelés

Én az elején úgy csináltam leginkább, hogy többféle ízt kipróbáltam többféle gyártótól, majd amelyik elnyerte a tetszésemet abból rendeltem még és rápróbáltam más gyártók hasonló ízvilágú aromáira. Idővel úgy vettem észre, hogy lényegesen kevesebbszer nyúlok mellé ezügyben. Én gyümölcs vonalon kezdtem, és maradtam is a mai napig. :slight_smile:

4 kedvelés

En például a jegyzetelest 2 honapja kezdtem. Az jó ötlet. Csináltam egy táblázatot, milyen marka milyen iz, husitos vagy mentol vagy dohagy, mikor kevertem be, es hogy ízlik e. Jövőre mar lesz egy jo listám amiből majd tudok rendelni, de uj izeket mindig keresek majd. Annyi, hogy nekem picit könnyű dolgom van, mert a mentolos és anizsos kivételével mindent is elszívok :slight_smile: nahh jo, a lime-gesztenye és cseresznye nagyon nem jött be. Most a chill pill aromákat tesztelem, ma kóstoltam az elsőt, nagyon finom, valami 2 dinnyes íz es a sárgadinnye dominal benne. Lágy selymes ízű. Tudom ajanlani.

4 kedvelés

A jegyzetelés sem rossz opció, sőt kifejezetten okos ötlet, habár én nem csináltam, de mindenképpen mellé teszem le a voksomat. Ellenben még így is az új ízek megtalálása lesz a fő prioritás esetedben is, ez szükséges, sőt elkerülhetetlen. :slight_smile:

3 kedvelés

Igen, mert amelyik a legfinomabb valamiben, jó eséllyel a többi íze is annyira finom.

3 kedvelés

Befutott az utánpótlás :wink: :+1:, három új ízzel, remélen marad nekem is mert egyesek nagyon rámentek az ujj ízekre! :laughing: :laughing:

9 kedvelés

Hol van ez a 25 litykós kiszerelés? :thinking:

What a Gloryhole?

Mék a káposztás? :rofl:

2 kedvelés

Nézegettem jó sok cuccot. Egyenlőre nincsenek is meg az ízek, amit kipróbáljak más-más gyártónál. Egyébként kimaradtak a desszertes ízek, kávé szerűek, a banán, fahéj, amit imádok másképp, no meg a kókusz. Egyértelmű, hogy egy-egy “direkt íz” nem vált be, de adok még egy kis esélyt keverék formájában hátha úgy sokkal jobb lesz mint egy más egyébbent kedvelt íznek :slight_smile: Hát most random rendelgettem aromákat, hogy egyátalán tudjam, hogy melyik ízvilág milyen lehet. Na majd ha az ízvilág jobban körvonalazódik akkor kísérletezek ugyanazokkal, más gyártóknál :slight_smile:

Most ezeket rendeltem:

Tiramisu ízű eliquid - Kezdő Csomag (gandalfliquid.hu)
Solub - Café Frappé Glacé - Jegeskávé ízű aroma - 10 ml (gandalfliquid.hu)
Solub - Gorilla V2 - Csoki, Kókusz, Banán ízű aroma - 10 ml (gandalfliquid.hu)
K Flavour Company / I DIECI / Quinto 10ml aroma - K Flavour Company (aromaparadise.hu)
A&L / Phoenix Sweet Edition 30ml aroma - A&L (aromaparadise.hu)
Antimatter / Deuterium 10ml Aroma - Antimatter (aromaparadise.hu)
Chill Pill Sweet Boom Coconut Biscuit 10ml (liquidhall.com)
Chill Pill Final Game Kiwi Melon 10ml (liquidhall.com)
Al Carlo Roasted Cinnamon 10ml (liquidhall.com)
Al Carlo Vivid Tea 10ml (liquidhall.com)

Berendelgettem most bőven, de hát ez van. Max megy a kukába jó sok pénz. :rofl: Viszont inkább ez menjen a kukába mint az egészségem :slight_smile: Majd megtalálom, ami nagyon beválik. Nem lenne kötelező a megfelelő íz, csak a cigi leszokás, alternatíva, de basszus, engem is “beszippant” a gőzölés :slight_smile: Simán gőzölnék akkor is, ha nem lenne nikotin függőségem sem :slight_smile:

5 kedvelés

Majd ha nem jön be, csere-berélünk. Van nálam még egy-két gyümis, meg egyéb :sweat_smile:

3 kedvelés

Csak 10ml-ket keverje be elsőre, vegyél kis 10-30ml-s barna gyógyszertári üvegeket…így el tudod adni/cserélni az aromát, ha nem jön be és nem öntöd ki a drága nikotinos alapot. Én 30ml szoktam keverni, mert annyit bármilyen szarból elszívok. :grin: De átlagban 10ml aromából kijön 300ml lé, azt azért drága kiönteni. Én se öntöm ki, inkább itt rohad a polcon a tavaly előtti cucc. :rofl: :sweat_smile:

Engem ezek várnak már egy ideje, lassan be kéne valamit keverni…

7 kedvelés

Pakolgatom itt az aromákat, erre előkerül 20ml heisenberg, egy üveg narancs, 30ml eper, se dátum, se címke, mi legyen? Öntsem ki?

No Way Reaction GIF by MOODMAN

Inkább nem, egyszer élünk. :rofl: Majd ha meghalok tőle kiöntöm…

1 kedvelés

Bonccssad,tőcccsssed​:rofl:biztos beérett cuccosok ,kemény legyél :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés