Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Pedig már majdnem elkezdtem bekeverni 6 új ízt, erre eszembe jutott, hogy Szilárdtól is kaptam még vagy 10 bekevert aromát, amit még meg sem kóstoltam, ejjj, nem megy ez nekem. :rofl:

3 kedvelés

Eszembe se jutott volna magamtól, de tényleg jó, jobb mint kukába dobni :slight_smile:

Majd megírom hogy mi nem jött be és nem kell, akkor ingyen felajánlom bárkinek ami nem kell :slight_smile:

6 kedvelés

Már hónapokkal ezelőtt elkezdtem csinálni egy táblázatot, az aroma csereberére, fel még nem sikerült tölteni, de azért megosztom, hátha lesz értelme…

Aki kér hozzáférést szerkesztéshez, az írjon privátban, küldök neki…

7 kedvelés

Ez csak 3 db :rofl::rofl::rofl::rofl:
A villamos jöhet és ha van valami journey cucc​:heart_eyes: van Spirits-ed?

fel még nem sikerült tölteni

Érted, elkezdtem…eddig jutottam. :rofl:

u.i.:

…ott a táblázat nézd meg. :rofl:

2 kedvelés

Spirits of woods akarok, már több hónapja nem vapeltem azt, az a kedvencem​:sob::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Nekem meg hónapok óta itt hever a polcon… :rofl:

Február óta nem bírtam vele, szerintem még vagy 100ml…

Na küldjed csak, de hamar​:grin: mit kérsz helyette? Bekevert is jöhet 10-est szívsz?

Mit lehet kérni? :sweat_smile:

Kábé 9…

Jó lesz​:heart_eyes: gyümölcs, parlament, papa krémje?

1 kedvelés

Papi jöhet, parlamentet kend a hajadra :rofl:

Jó, a papibol kevés hiányzik, de elkuldhetem a bekevertet is :laughing:

Jöhet az egész…most nézem a villanyost már elszívtam, jó kis táblázat ez :rofl: :sweat_smile:

Várj írok privi, túl sok lesz itt a hülyeség megint törölni fognak :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Ha nem lennék döglusta, írhatnék bele vagy 40 sort :grin:

Desszertesek, most bő 2 hét után amondó vagyok, a SOLUB Filippino Tart a múltkori IW citromos mellett, egy fajsúlyosan mocskosfincsi versenyző. Ha minden drága desszertem hozta volna ennek az íz ek a harmadát… :roll_eyes: 10 százalékban bejött, talán még erős is. De nagyon jó.
Sajnos 500 ft volt, nem volt ajció :grin:

Tényleg ajánlom. Enyhén tejszínes, karamellás különleges süteménybomba.

(15-ös nic és torta :rofl:)

4 kedvelés

A süteményt csak rágcsálni szeretem. Ami nem is emlékeztet semmilyen dohányra, olyat nem is rendelek. A TPA Cigarillo és Cubano viszont nagyon bejött. Azután bezárt az eliquidvg.eu és az Aromamesternél még ezek sincsenek. Nagyon el vagyok szomorodva. Az eliquidvg-n sem láttam régebben, utoljára rendeltem náluk egyet-egyet, amit szintén nagyon bánok. Legalább 1-1 decit kelllett volna.

Sztem, ami vape site létezik a környéken, te mindet próbáltad már…

2 kedvelés

Ha ITT nincs amit szeretnék akkor OTT van :blush:vagy maximum AMOTT :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:De általában megtalálom amit szeretnék :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Sziasztok!
Lehet, hogy rossz helyre írok, de hátha belefér a keverdébe.
Szerintetek kivitelezhető az Eritrit erytritol feloldása PG-ben, vagy VG-ben? :thinking:

Szia. :slightly_smiling_face: Utolsó mondat…

De megjegyzem, magánszemélyek ilyennel nem szoktak kísérletezni, így biztosat nem tudnék mondani. Én a helyedben rendelnék készre kevertet, amit csk simán hozzá adagolsz a liquidhez. Elvileg a Maximum Smoke árulja, ha jól emlékszem.

5 kedvelés