Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Láttam képeket,ahol ezt az aromát reklámozzák és az emberkéknek tényleg színes volt a nyelvük…

2 kedvelés

szerintem az csak a reklám marketing,hogy jobban el lehessen adni.Én pl nem hallottam még,hogy a bigh mouth aromák nyelv festősek lennének.:grinning:

4 kedvelés

Régebben vettem pár ilyen aromát, de nem színezett. Szerintem is csak marketing fogás, valahogy el kell adni őket.:rofl: Hozzá teszem, hogy nem igazán kedvelem ezt a márkát.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Sziasztok!
Balról jobbra az első három ma érkezett, még érniük kell. A Steam Train és a Flavorist korábbi rendelés, szóval őket már pöfékelem egy ideje, és nagyon jók :slightly_smiling_face:. A Train To Heaven egy igazi száraz szivaros íz, mintha csak egy kivonatos aromát szívnék. A Tabak Royal Havana pedig egy szivar alapú desszert dohány, nem túl édes, viszont annál izgalmasabb ízvilággal :slightly_smiling_face:.

11 kedvelés

Volt már “szerencsém” egy-két BM aromához, max a zöld szín fordult elő nálam. Az is az arcomon… az ízétől… :rofl:

7 kedvelés

34 bejegyzést új témára osztott fel: Zsanett és az öblítő ízű liquid kalandjai :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Szia András! A Spiritet nagyon szeretem, már több flaskával eltoltam belőle, kíváncsi leszek a véleményedre! Nekem mondjuk a kókusz ami nagyon intenzíven jön és a vanília! :wink:

2 kedvelés

sziasztok érdeklődnek hogy 50 vs 50 % van az alap levem
Kicsit édeskés ize van az alap lének ezt nem lehet valahogy tompitani ?

2 kedvelés

Kézcsók !

Vannak adalékok amikkel lehet csökkenteni !

Jelen pillanatban nincs nekik, de hátha lesz ! :slight_smile:

1 kedvelés

köszi :heart:

1 kedvelés

Ez a keverő gép jo ? vagy nem elég kézzel össze rázni ?? Van igy különbség a likviddel ?

Az AromaP-nél van:

4 kedvelés

Ráadásul: HVAPERS kuponnal 8% kedvezménnyel.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Köszönjük a kódot, felhasználva. :handshake: :+1:

Ugyanitt K-Boom Salty Bomb bekeverve 50-50, 9mg továbbra is várja új gazdiját.

3 kedvelés

Én is berendeltem, kéne valami jó íz.

Meg a híres lemon tartot, egy kis ry4-et a journeytől, bár annó a bekevert a maximumsmokos nem vert földhöz. Na még egy kis quintot a terzo mellé, remélem nem lesz lefolyó a vége a kalandnak.

6 kedvelés

Nálam a lemon tart Off-os. Nem jött be.Az ananászos sem favorit a k-flavour tól.Valamint az Alfi is felejtős.
Terzo és Grace állandó.

6 kedvelés

Amit itt felsoroltál, abból csak a quinto nem jött be nekem, a többi tutira nem lesz lefolyó!!! :wink:

5 kedvelés

4-ből 3 az már egész jó arány lenne, azzal már kibékülők.

3 kedvelés

az a rascal mit takar?

Illatra eper, ízre a mojitora hasonlít. Nekem bejött.