Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Én azért húznék rá műanyagot is, mert nem szeretem, ha a fém a fogaimhoz koccan:
dtip
Na ugye rá sem ismersz, ezt a szipkát (is) kaptam a Cthulhu 1929 RDA mellé. https://m.media-amazon.com/images/I/51E-XpWcanL._AC_SL1000_.jpg Volt egy ilyen a csomagban, csak feketében. Húztam rá egy VIVO szipkát, amelyet talán meg is fúrtam, hogy rámenjen. A gyerek kapott 4 ilyen Vivo CE4 kazánt a kínaiaktól ingyen, mert törzsvásárló volt a wish - nél. https://www.ecigionline.com/hu/ce4-eldobhato-patron-16-ml-18-ohm
A trafikos árát én sokalltam annak idején, mert eldobós, de ha belegondolok, hogy porlasztós kazánhoz van még 2500 Ft/db áron is porlasztó, azokhoz képest ingyen van. Pláne ha még azt ajándékba is küldik.

2 kedvelés

Jól néznek ki. Szabolcstól van? Vagy valamelyik shop?

1 kedvelés

Bishop tekerés volt már? Mondjuk ez a huzal nem túl fasza bele, de…más SS nem volt idehaza. Igaz úgy se húzza sokáig :grin:




7 kedvelés

Nem értem miért adják el sokan :smirk::thinking:
Mi baj van vele?

Német vape üzletben vettem.

Ronda. :sweat_smile: 10

Kinek a pap kinek a püspök :rofl:

Nem a püspök…hanem a papné…:rofl::rofl::rofl:

Vagy a paplan

És ahol mindez történik az a paplak :sweat_smile:

1 kedvelés

papoltok itt nonstop :grin:

force pope GIF
:joy::rofl:

3 kedvelés

Vatta-gyúrás, drót csavarintás? Naturálba tolom a cuccost. Nyomtam a héten 100ml dinnyelét és semmi kox. Na ugye! 🏋‍♂:grin:

8 kedvelés

Lehet, hogy ez áttetszőt koxol? :roll_eyes::grin::+1:

Mi az a tank rajra? Már ha szabadna kérdeznem…

Voltak gondok, de egy kis baráti segítséggel megoldódtak:

Nagyon szeretem, egyszerű vattázni, tölteni, soha nem folyott. Nem gondoltam volna, de számomra 2,5mm-es magon az igazi, kb 0,4 Ohm-on hajtva, 20 Watt környékén…

4 kedvelés





Egy kis esti foglalkozás…
Kanthal A1 28ga, sima szálhuzal paralel-ben tekerve, 2.5 magon, 4 menet…:smiley:

8 kedvelés

Egyik tankom betétjében volt ilyen paralell tekerés.70W fölött bírtam előcsalni belőle értelmes felhőket.Vagy csak én bénáztam.Avidvape Ghost Inhale a neve. :grinning:

1 kedvelés

Én most nagyjából 0.50 ohm-ra tekertem, és rá próbáltam 33 watton, de már érezni lehetett az enyhén égett ízt…igy visszább fogtam kissé…

Kerítésdrótból single coil.
Ajánlotta a srác a boltban ezt a juggernaut tekerést. Elsőre ahogy szoktam két tekercs 3-as magra… nem tetszettt sem nekem sem a modnak. Akkor 4-es magra egymagában, így szuper!


6 kedvelés