Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Ebben még egy tampon is lötyögne. :rofl:

1 kedvelés

Ha nincs fúród, de van időd, és találékony is vagy akkor tudsz csinálni twisted tekerést az új RDA-d ba. Imádom!






8 kedvelés

Ad neked az asszonykád, elgörbitedaszekrénykulcsát, ajtónemnyílik, kelleneatányérszett, holvannakapoharak, nemnyilikazajtó, húznáafaszekeretazárokba, ajaj…:rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Na akkor én is nagyon beháborodnék magamra! Nem elég, hogy a huzalok és egyéb dolgok a gőzöléshez ott vannak, de még a feles poharak is. Tehát az maga lenne a katasztrófa! :rofl:

Ajtó tok + rigli

Szia szerintem túúl vastag az a “kábel” amit használsz… 30ga. ni80. 6-8 menet.2es magra. egy fasza cotton bacon. :wink:és egész nap szívhatod… De persze mondanom sem kell, hogy 20 Watt alatt használod…

1 kedvelés

16 dvarw megtekerve,ni80 28ga 8 menet 2 mag 0,97 ohm 13w tökéletes.

12 kedvelés

Úgy látom rég volt már itt post :rofl:
Ammit még tehetsz ne halaszd holnapra :joy:




8 kedvelés

Ez a mod emlékeztet a legelső érintős telefonomra. LG KP500. :sweat_smile: Ne értsd félre, szép. :heart_eyes:

2 kedvelés

Dörzskerék hajtású digitális óra… :slightly_smiling_face: :+1:

1 kedvelés

Nekem erre hajaz
image

1 kedvelés

Én egy ilyen telefont fehérben kaptam. A rádióját lehet hallgatni, és telefonálásra is jó lenne, ha tennék bele SIM kártyát. Viszont a Samsung több, mint 10 évvel ezelőtt fejlesztett saját operációs rendszere, és a gyenge hardver miatt internetezésre nem alkalmas. A Google képtalálatok előnézetén kívül mást nem hoz be.

1 kedvelés




Pioneer rta v1.5 tekerése és vattázása.
Ni80 28ga sima szálhuzal, 2.5 magon, 6 menet, 0.90 ohm, 14.7 watt. Szűk mtl-ben, belső afc 1.2, külső levegőzés 1 lyuk. Nagyon ott van…ízben és gőzben egyaránt…
A kép a deck-ről oldalból, azok kedvéért akik nem ismerik a pioneer vattázási titkát. Legyen egyforma a vatta teteje a deck tetejével…:smiling_face:
Így tutira működnie kellene…
A deck alján az a barna dolog, az bőr, a kazán alját védem vele, az esetleges karcolástól…

4 kedvelés

Hát erőteljesen gyakorlom. Mivel pár slukk után, förtelmes száraz égett íz jön, így naponta többször is. Van hogy fél óra alatt háromszor is. Próbáltam vékony, vastag, rövidebb, hosszabb vattával is. Egyszerűen nekem nem megy. Brunhilde 103.

1 kedvelés

Ahhoz idő kell. De menni fog. Csak el kell találnod a titkát.

4 kedvelés

Ma már kétszer vattáztam, csak délelőtt. Délben elmentem a városba és útközben letekertem a gépről mondom kivágom az ablakon. De aztán csak oldalra repült, nem volt bátorságom az ablakon kihajítani :joy: borzasztóan idegesít hogy ilyen pancser vagyok hozzá…

Nekem volt olyan nap az elején, hogy 5-ször tekertem meg amig olyan nem lett amilyen kellett…

2 kedvelés

Sima szálhuzalt tegyel bele. 28ga, esetleg 29, 30ga. Kanthal A1, vagy ni80
A vattát csak lógasd rá a sodronyokra. De ne használj bacon cotton vattát mert azt nem szereti.
2-es és/vagy 2.5-ös magon tekerj.
60vg/40pg, és 70vg/30pg levessel használd.

4 kedvelés

Köszönöm. Az első hiba meg is van. Akkor a vatta :joy:

2 kedvelés

Ne a kazánt büntesd akkor :wink:

1 kedvelés