Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Mien árba is lessz?

4 kedvelés

Szia @altair81
8.000 Ft, de abban ugyebár a posta is benne foglaltatik. :blush:

4 kedvelés

D.R.A.M.4.


12 kedvelés

Igaz nem friss tekercs,picit használtam már,csak most jutott eszembe,hogy csak ide való lenne​:slightly_smiling_face:
Szval,ha netán szembe jön velem egy dl single tankocska és belefér és van is keszleten,akkor mindig belepróbállom a notch coilt és általában nagy megelégedéssel tapasztalom,hogy semmi nem változik körülötte,remek ízek,gőzők jellemzik,csak eszegeti a liquidet,mint a mesh,meg kér is némi wattot,mondjuk nem olyan sokat 0.25ohm 35-40wattal megelégszik.
Csak gondoltam hátha valakinek még újdonság és remek döntés lehet mesh helyettesítésre singe coilos tankocskákba​:v:

8 kedvelés

37 bejegyzést új témára osztott fel: Kayfun égett vatta

Pioneer és super sorb vatta, ismerkedés 1. fázis: egyelőre semmi különös, nem raktam le a hajam az ízorgiától, elsőre tényleg mintha nem lenne vatta íze, mint a mujinak. Kezdek gyanút fogni, hogy nem vagyok egy ízlelő bajnok. :thinking: :grin: A teszt alanya az általam nem kedvelt, de elszívandó ice cream cookies.

SS316l, szellős tekerés, .94ohm, most éppen teljes levegőzéssel 14 watton.

7 kedvelés

Ezt érdemes megnézni!

10 kedvelés

Köszi,

megnéztem, leraktam a vattát, hogy ne legyen akkora válla, igaz nekem eddig sem volt se köpködés, se hangja, talán mintha picit jobb lenne az íze, bár ezt valami jobb aromával kéne próbálni.

Nekem ez a tekerés jött be a legjobban…ja leves se mind1 :slightly_smiling_face:
Ja és a tekerésed nagyon lent van a képen…

1 kedvelés

Egyébként a száraz vatta képe csalóka, mert ahogy levest kap, kicsit összeesik a vatta és már nem lesz olyan vállas. Így talán ezért nem jött eddig ez elő, mint probléma. Igaz a super corb jobban megtartja a formát, mint a muji, de lehet ez csak konteo. :grin:

1 kedvelés

Jobban tart a sorb de szerintem a tekerést feljebb kell hozni

1 kedvelés

Akkor meg esik a th, engem az jobban izgat, ezért mindig 1mm-re ültetem le, az sem zavar, ha szar íze van, vagy alig van neki, ha a th megvan. Nem vagyok egy ínyenc na.

5 kedvelés

Legyen úgy akkor viszont kevesebb vatta kell mert igy eltömited a lényilást nagyon a sorb betömörödik
Lefelé ízesedik felfelé th forditva tudod

4 kedvelés

Kinga írt erről itt van fent…

6 kedvelés

Így igaz ahogy János írja felfele nő a th lefele rakva nő az íz,én nem tudom valaki itt elkezdte ezt fordítva és azóta,mintha beleéget volna a tudatba​:joy:

6 kedvelés

:rofl: De akkor meg az íz érzékelésüket nem értem…

Én pl 0.5mm-el feljebb rakom netán a megszokottól ami nem nehéz és máris észre veszem,hogy nem passzol a th,mondjuk Berserker ezt 6os levesnél elég jól bünteti,többi tankom ennyire nem volt durva,de ez a kis V2 mini valóban jól vissza adja ezt.

2 kedvelés

És ennyi igy van a megszokott tankoknál rögtön érzi az ember…

4 kedvelés

Vagyis ez így nem igaz talán még a Phenomenon Zest tudott hasonlóan th-s lenni,meg volt anno egy kis Salt rta az adta ezt jól vissza nekem.

Én kb 6ot használok naponta de észre veszem ha nem ugyanúgy tekerem meg ahogy szoktam…
kevés tank van ami jó íz és megfelelö th

3 kedvelés