Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Mèg van mit fejlődnöm,de szerintem alakul ez. :slightly_smiling_face:


Szerk.
Kicsit túl tóltam neki a vattát. :grinning:
Volt fèmes íz rendessen. :neutral_face:
Így azèrt jobb. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Ha olyan kicsi AFC-vel használod, lehet akár 2es magra 5 menet is. Ha leoxidálás után csipesszel picit összenyomod akkor jobban fog igazodni a levegőzéshez a tekercs. :slightly_smiling_face: Vagy a tekercshez a levegőzés? :thinking: Inkább mondjuk úgy, egymáshoz. :blush:

7 kedvelés

Köszönöm szépen!
Ki fogom próbálni. :wink:
Ahhoz pedig fogadd hatalmas gratulációm,hogy egyből kiszúrtad a 2.5-ös magot. :smiley:

4 kedvelés

A szemem mint a sasé! :sunglasses:

6 kedvelés

Csak nem hagyott nyugodni a dolog. :slightly_smiling_face:
2-es mag,5 menet. :wink:
Végre intenzívebben érzem a RY4-ben a karamell ízt is. :smiley:

6 kedvelés

Helló!

Kíváncsian érdeklődöm, az a coiltekerő szerkentyű az honnét van?
Érdekelne!
Köszönöm! :sweat_smile: :wink:

3 kedvelés

Én ilyet használok…

https://vape42.hu/termek/coil_master_coiling_kit_v4.html

6 kedvelés

Ez még “lánctalp” tekerésre is alkalmas. :joy:

3 kedvelés

én is ilyet használok tökéletesen meg vagyok vele elégedve​:blush::wink:

5 kedvelés

Nekem is van bár sima vas darabra tekerek nem erre de könnyen használható szép tekerést lehet készíteni vele…

6 kedvelés

Én is csak a mag rudakat használom már, egy idő után tk nem kell hozzá semmi extra, csak egyenes legyen és jó legyen az átmérő.

8 kedvelés

Kezdetektol egy par euros coil brush-t hasznalok.A szar resze lepcsozetes jig.Pillanatok alatt kesz vele a coil.Ellennek egy 2-es es kettofeles furoszarral is de ez praktikus.Egy szaron az osszes meret es tekeresnel az eggyel nagyobb atmero tamasztja is a tekercset.

6 kedvelés


ezt használom …

5 kedvelés

Hasonlo az enyem is

5 kedvelés

ezzel kéményt is lehet tisztitani :rofl:

5 kedvelés

Na, aspire neeko még mindig szívat, kérdés miért? Most titanium fiber van benne. Először ok, majd utána szörcsög, majd abbahagyja és köpköd. Kevés a vatta? Nem lóg le elégé?

5 kedvelés

Én nem igy szoktam hanem úgy mint a Pioneert van neked is piod ha jól emlékszem…

2 kedvelés

Van igen. Van képed? :grinning:

Gondolom arra gondolsz, hogy a vállakat letöröd a tekerésnél? Meddig ér bele a vályúba neked?

2 kedvelés

igen arra gondoltam és a tank aljáig szoktam hagyni leérni…kép nincs most nincs üzembe… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Viszont ha a deck szélénél vágom le a vattát nem nagyon ér le a lyuk aljára. :thinking: