Két kis szösszenet

Kifelyezzetten alsó levegőzésűhöz az igazi

Csak egy észrevétel,bár lehet hülyeség. Mivel itt az alsó levegőzés,nem csak koncentráltan a tekercs belsejére megy,ezért lehet kissé hamarabb lesz vatta égés. Szerintem ez ott ideálisabb,ahol a tekercs alatt közvettlenül van a levegőző lyuk.

A levegomennyiseggel nincs bajom, azert jon be rendesen, az aztatastol tartok, de majd ma kiderul. Dl nalam soha nincs teljesen nyitva, mindig szukitek, itt most fullra van nyitva es kicsit jon csak kevesebb levego, viszont az izek jook. Azert is csinaltam meg ezt kiserletkent, mert a mesh rda-m izevel nem vagyok kibekukve, ss lap van benne es kivancsi voltam ss huzallal milyen az ize ugyanannak a lotyinek. Es hat jobb. Igy mesh el vagy marad az ni80 háló vagy megy a mesh rda cserere egy coilosra :slight_smile:

1 kedvelés

Szia, mivel az oldalso le van zarva, a levego bemegy a tekeres es a vatta ala es csak kozepen tud feljonni, igy vattaegestol egyenlore nem tartok, hacsak nem szokik at a beazott vatta. :slight_smile:

Milyen méretben készült a tekerés ? Területre akkor biztos nagyobb mint a mesh ha jobb az íze :grin:

Olyan 50/50 arányban látom mégépítve rta/rba kivitelben

1 kedvelés

4mm a mag, es jobb, egyre jobb :slight_smile:
Az rba-t nem ismerem :slight_smile:

1 kedvelés

Ügyes! :blush::metal: Gratulálok.

1 kedvelés

Csak volt értelme próbálkoznom. Magammal rántok vállalkozó kedvűeket :joy:

4 kedvelés

Mindent is ki kell probalni :slight_smile:

Viszont visszaepitettem par ora hasznalat utan egy laza 3.5-os dualra, mert bar eleg volt a levego, de nehez volt szivni :slight_smile: 20-22-ev sima cigizes utan mar nem gyari lehet a tudom, meg az mtles feeling se jon be :slight_smile:
Hatha egyszer a kezem koze teved egy also levegozesu rda ami alkalmas ilyenre, akkor majd megint kiprobalom :wink:

Pont ezen agyaltam,hogy alsó levegőzésű rda létezik-e egyáltalán. Hozzáértők! Nem röhög! A repülőgép is elképzelhetetlen volt évezredekig.:joy::joy::joy:

Rda-ba a vertikális tekercs közepén húzzuk át a vattát, mint a horizontális esetében, mivel oldalról tud csak hűlni. De működőképes a dolog.

4 kedvelés

Igen. Ez részemről egyértelmű. Azonban ha létezne alsó levegőzésű rda,akkor az elvileg magában foglalhatná az rda adta ízélményt,amit esetlegesen egy hagyományos vertikális tekeréssel,tehát belülről hűtött tekercs,ami kívülről vattázott,tovább tuningolhatnánk íz ügyileg. Gondolkoztam ezen a típusú vertikális tekerésen ami mutatsz,logikailag nem tudtam összerakni,hogy milyen pluszt várnék tőle. Bár nem próbáltam ki a gyakorlatban.

Most azon gondolkodom, hogy volt nekem egy Riscle Pirate King V2 RDA-m, az úgy emlékszem alulról kapta a levegőt. Csak nehéz belevarázsolni a coilt.

Szerk.: Nem a BF volt nekem, hanem a sima.

2 kedvelés

Wáóó! Ezért is tisztellek! Neked mindig van egy adu ászod! Utánanézek. Thanx

3 kedvelés

Ez nagyon jól esett, köszönöm. :blush::heart: Jó vaperina ott segít, ahol tud. :hugs:

2 kedvelés

Eddig annyit sikerült kiderítenem így gyorsba,hogy létezik bf verzióban. Bevallom a levegőzése még nem teljesen egyértelmű számomra. Megkérdezhetem mi volt az oka,a használata megszűnésének nálad? (Kicsit most rápörögtem,hogy lehet szereznem kell egyet. :joy:)

Nincs aduásza. Ő maga az aduász. Így könnyű :sweat_smile:

2 kedvelés

Jogos! Tényleg alulhangoltan fogalmaztam!

Létezik,mondjuk MTL RDA.Wotofo STNG.



6 kedvelés