Két kis szösszenet

Ráleltem a képekre. :slight_smile:


Erről nem is tudtam @Janchee . :hugs: Bár már nem “vadászom” az RDA-kat. :slight_smile:

Akkor már két versenyző van @Bishop

6 kedvelés

Alakul ez! Imádlak titeket. Itt ülök,hülyeségeken agyalok,ti meg csont nélkül megoldjátok! Asszem nem is szabadultok tőlem egy darabig! :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Itt ez megy! Egyet gondolsz, és legalább kettő lesz belőle :joy::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Mi is sok hülyeségen agyaltunk már, ezért ismerjük az összeset. :smiley:

4 kedvelés

Pedig nem mai darab :slightly_smiling_face:Én az MTL RDa-kat vadásztam,mert abból aztán tényleg nincs túl nagy felhozatal.

Elvileg ma jön az előzőleg rendelt 3 db-os wotofo csomagom. Már gondolkozok,milyen szöveget mondjak a páromnak,hogy miért életbevágóan fontos az a 2, amit ajánlottatok! Lehet megrendelem az ő nevére,azt majd megbocsájtok,mikor magyarázkodik. :joy:

Bocsánat, ez felett elsiklottam. :slight_smile:

Az RDA-zás csak egy kattanás volt nálam, tartott egy darabig, addig is próbáltam különleges darabokat beszerezni, ezért vettem meg a Pirate King-et. Aztán lecsengett ez az időszak, közben jobban megtetszett az MTL-ezés, így eladtam amik voltak. Szép volt, jó volt, kiidegelt… :smiley: Tényleg nem egyszerrű a lefogatás, de így passzol a külsejéhez. Egy igazi flegma RDA volt. :rofl:

Mire kijött a “Sting” nekem már nem volt egy RDA-m sem. Valószínűleg ezért maradt ki. :slight_smile: Talán majd egyszer. :blush:

2 kedvelés

Teljesen jó amit ajánlottál,könnyebb lesz elsütnöm párom felé,mivel ő mtl-ezik. Az alsó levegőzés-bf pin- vertikális tekerés szentháromsága lett most fontos számomra

Szerintem jobb választás az STNG egyébként. :thinking: Egyszerűbbnek látom.

1 kedvelés

Nem szeretek választani. Az mindig egy lemondás. :sob:

2 kedvelés

Nagyon jó kis cucc.Ízre is,és használhatóságra is.

1 kedvelés

Mondd,hogy neked pont van egy eladó óccóé! Azonnal utalom az árát :joy::joy::joy::joy:

Ez már nem nagyon van sehol,de a wotofo-n még van.Amúgy már nagyon olcsó

Ezt is mindíg csak akarom :grinning:

Wotofoéktól most (1,5 hónapja) rendeltem. Ma jön meg. Brutál a végére az ár.

Van a Fasttech-en is.
https://www.fasttech.com/p/9709944

Tudod,hogy hol kell akarni! :rofl: :rofl:

Itt nem kell lemondanod semmiről, mi mindent jóváhagyunk. :rofl: :rofl: :rofl:

Te mindig csak akarsz, vettél már modot? :thinking: :grin: