Kayfun égett vatta

12-13 és nem fog égetni Neki. :thinking:

4 kedvelés

Látod…csak 3.73 a V.Akkor jó nem?

Nem horror,ha klón​:wink:

1 kedvelés

Orosz tervek alapján Németországba gyártott…erre alapul az összes ma gyártott tank majdnem ha megnézed a decket láthatod.

5 kedvelés

Konyhaasztalróóól?Max.a konyhaszékről​:joy::joy::joy::joy:Nem szeretem már…ezt szerettem,a Berserker-t nem.Most a Berserker-t szeretem és a Kyfun-t nem​:cry:
Mivel klón,már a palást szétment… @Andras_Barton jóvoltából van másik palástom.

1 kedvelés

1x 1 napig használtam a kisebbet,míg ide nem ért András palástja.Nem éreztem különbséget…biztos kellett volna​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

13w-on csak 3.47 a V…

Ha neked jó akkor jó.Én 10w-fölé nem nagyon küldöm a kayfun litét mert forrósodik és be ég…az egyik legjobban elbaltázott tankja a gyártónak.

2 kedvelés

És a 2019?

Nem baj az. :slightly_smiling_face: Meghosszabbodik az üzemideje is. :slightly_smiling_face: Itt ez meg 2.91. Teljesen mindegy, mechánál számít csak a feszültség, moddal biztonságban vagy. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

10w-on a 2-es magos 5 tekeréses Kanthal,0.93ohm…és csak 3.04 a V,ha leveszem 10w-ra…Nem is igazán tudok beleszívni 10w-on,most próbáltam

1 kedvelés

Svoë - Wer? … SvoëMesto ist eine kleine Manufaktur aus Deutschland mit einem Team aus mittlerweile 20 qualifizierten Mitarbeitern. 2011 stellten wir unseren …
Azóta ezt találtam. De azt meg pláne nem értettem ezek után, miért írnak akkor oroszul latin betűkkel?
De akkor már hála neked kezdem érteni. A németeknél más az életszínvonal. Az ottani fizetésekhez nem drága. Én meg 1 évvel a nyugdíj előtt kaptam 8 órás állást. Eddig a 30 e. rokkant ellátás, meg a nejemnek a minimál nyugdíja. Mert azelőtt ő is részmunkaidős volt. Botrányos, hogy az MO.-on még mindig csak 28 ezer ötszáz.

2 kedvelés

ott használd ahol neked jó.én csak kérdeztem mert nekem sok a 10fölött

6 kedvelés

Nem tudom fél év után sem,hogy nekem hol jó…én csak azt jegyeztem meg,amit itt írtak nekem,hogy 3.7-4.2 közt jó a V

2 kedvelés

Sajnálom a helyzeted…de ezt igy írásba nem írnám le mi a vélemény…

3 kedvelés

Szvsz jó az a 2.5-es mag bele,ha nem húzod be szűkre a levegőzését,mert akkor valóban jobb a 2-es mag,viszont a teljesen nyitotton nyugodtan szűkíthetsz picit,jobb ízeid lesznek,egyébként kinek hogy jön be ez a levegő téma ez ilyen,kezdetekben és még utánna sokáig esküdtem a szűk levegőzésre a 2019 es verzió volt nekem,de nem sokban különböznek igazából ,én azt is azonnal nagyon szűkre vettem és 2-es magra hajtottam a coilt bele,mai szemmel nézve közép állasoknál vagy picit felette járnék a levegőnek és 2.5-es magal :smirk:

3 kedvelés

És akkor erre mit mondtok?Ez sem jó?3.95 a V.
Szintén Kanthal 28ga 5 tekerés 2.5-es magon 1.10ohm.

2 kedvelés

De az nekik jó.10wattról elindulsz le ha nem jó felfelé és ott megállsz.hogy a mod mit ír mi mit mondunk az csak egy írány mutatás

4 kedvelés

Akkor meg senki nem értené meg itten, miért nyafogok folyton, meg garasoskodok. Meg aki a modot küldte is olvassa, hogy jó helyre érkezett meg az adománya. Bár megtehettem volna ezt privátban is.

5 kedvelés

Elvileg igazad kellene,hogy legyen,mert a nagyobb palást feltételekor a kémény rész kap egy közdarabot ezáltal hosszabb lessz,egyébként ráncfelvarott 2019,mert ez a tank szekció meg a közép pin amivel a levegő állítható fém és kúpos a vége a régin műanyag vagy delrin az anyaga kérdéses számomra,legalábbis én ennyi különbséget véltem felfedezni,2019 már volt,ez meg valahogy csak a @Andras_Barton álltal készítetett fém palástal tetszik​:thinking:

5 kedvelés