Kayfun építés help!


A tegnapi tekerés a kayfunban​:frowning:
Ízre nem volt szar csak kicsit füstös​:rofl:
Ni80 28ga-s tekerés van benne 2-es magon meg super sorb vatta. Mit rontok el?

Rossz levest használsz…

A villamos az nem rosz​:grin::+1:

2 kedvelés

Én mondjuk elcseréltem, de ez ízlés kérdése, kokszol az aroma, szerinem ennyi a titok, egyébként még láttam pár világosabb részt, ahol nem koromfekete, szóval van még ebben pár tank. :grin:

Nem, tévedtem, ebben már nincs, ez brikett :rofl:

Hány tank ment át rajta?

Oks,akkor nem vagyok béna, csak édes szájú :smiling_face:
Vattacsere​:blush:

1 kedvelés

3-4…nem tudom

Akkor szerintem nincs itt semmi extra, ez ilyen.

1 kedvelés

Esetleg megpróbálhasz 2.5-es magra tekerni, széthúzva, bár sokat akkor sem várnék, de hátha.

Próbálj olyan 1 ohm körül maradni 12-14 watton, hátha akkor nem kormol oda annyira.

1 kedvelés

Átvattáztam, a huzalnak nincs baja. Meglátom, max holnap kap másik tekerést. A 2.5-s nem lesz nagy bele?

Én azt szoktam bele rakni, de én sima szálhúzalt használok, 28ga. Ez valami clapton? Nem látom jól a képen.

Nem, sima szálhuzal. Akkor kipróbálom azzal. Most az ellenállás 1.3, lehet sokat hurkoltam rajta.
Kipróbálom. Köszi :+1::grin:

2 kedvelés

Már ajánlottam de neked még nem. A vertikális tekerést próbáld ki!

Szerintem pont itt a vaperinán olvastam, hogy Kayfunba a 30-as huzal az igazi. Megmondom őszintén én vastagabbakkal nem is kínlódtam abban az apró deckben. 5 tekerés bőven 1 Ohm felett van abból. Elfér bele a 2.5-es is.

2 kedvelés

Örülök egyenlőre ha egy simát össze tudok normálisan hozni​:rofl::rofl::rofl:
De köszi​:kissing_heart:

Egyenlőre ez jónak tűnik. 2.5-s magon 5 hajtás, talán még a vatta lesz sok.

1 kedvelés

Vagyis 6 :rofl:
Mindegy 0.97 ohm :+1::blush:

1 kedvelés

Próbáld meg a karikákat némileg egyforma távolságra belőni egymástól. Mikor a tekerősegéden megtekered, utána húzd szét a két szélét úgy, hogy “megnyúljon” a spirál, és utána nyomd vissza, össze. Úgy egyenletes lesz. Minél egyenletesebb, annál stabilabb a hőelosztás a vattán.

4 kedvelés