Kayfun égett vatta

Igen​:kissing_heart:
Pedig mit elszuszakoltam,hogy tuti most ott lent legyen,ahol nem kellene​:joy::joy::joy:Hogy biztos jól zárjon​:joy:

3 kedvelés

Most zár az biztos :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

@Donat azt a címet is adhattad volna,hogy hova nem való a tömítő…mikor kijön a helyéről és nem nézel meg egy régi fotót,hogy hol volt​:wink:Bár ez elég hosszú cím lenne​:joy::joy::joy::joy:(viccelek ám)

3 kedvelés

Akkor mostmár jó helyen van​:wink:

6 kedvelés

Na ügyes vagy

4 kedvelés

Kézcsók Beatrix !

Jól zárt , egy csepp sem ment fel a vattába ! :slight_smile:

4 kedvelés

@Atis de ilyet is csak én tudok​:joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Nem cejetem ezt a 2-es magoooot.
Nem látom olyan pici…nagyon magasan van?
A 2.5-nél tudtam,hogy kell állnia.
Próbáljátok már meg kinézni légyszi a képekről​:heart:



3 kedvelés

Jó az vagyis klassz :stuck_out_tongue_winking_eye: bár én 2.5 es magot jobban szeretem, mert…hogyismondjam…:rofl::rofl::rofl:
Talán öregszem ? Na azt nem ismerem be ,max a gyerekeim nőttek fel :rofl: Lehet kellene egy szemüveg nekem is …:crazy_face:

3 kedvelés

Szemüveg,zseblámpa és nagyító…én így​:joy::joy::joy:
Ne idegelj már a 2.5-es maggal…eddig mindig úgy csináltaaaam…de most szóltak,hogy az sok…jó helyen lesz tuti?Nincs magasan?

2 kedvelés

Frankó…fogpiszkáló kb.be megy alá nekem az a mérce

4 kedvelés

De a fogpiszka sokkal kevesebb mint 1mm nem?
Bár azt nem írtad mekkora az a fogpiszka​:wink:

2mm az átméröje



Ahol vastagodik ott éri el a 2mm-ert aszt már nem tolom alá igy kb.1.5mm-re van a levegő lyuktól.

6 kedvelés

Ez a Kayfun nagyon kis mütymürütty. (Magyarul apró, az én Sirenemhez képest.) Még soha nem volt dolgom vele. Azon gondolkozzál, hogy mit csináltál másképp, hiszen volt már jó is. Voltak nekem is ecigshop -ból rendelt vattáim. Nem látom értelmét rendelni. Amióta a gyógyszertári steril vattát kipróbáltam, úgy tapasztaltam, nicsen annál tökéletesebb. Mielőtt bárkit megbotránkoztatnék vele, arra esküszöm hogy a Bravo cotton - nál 100 x jobb. Nem is értem, hogy itt más rajtam kívül miért nem használja. Mert csak az a jó, amit a shopból rendelek?

2 kedvelés

Gyógyszertárit is használok nincs vele gond régen csak az volt…de hamarabb elfossa magát mint a vape vatta cserébe elenyészö az ára a gyógyszertárinak.

2 kedvelés

Nálam a huzal hamarább kokszos, maximum hetente vagy 4-5 naponta így is, úgy is cserélni kell.

3 kedvelés

Persze ez mindig igy van a huzal kokszos elöbb én vattát 6ml-ént cserélem kb.A huzalt meg 10ml-ént.

3 kedvelés

Óóó…már bevattáztam mikorra mutattad…
Olyan érzésem van,hogy vastag lett a vattacsík.
Át tudtam húzni,de nem könnyen…pödörgetni kellett közben,hogy átjöjjön…vagy a másik véglet szokott lenni nekem a 2-es magnál,hogy simán áthúzom a vattát​:joy::joy::joy:
Lehetne látni így a képen,ha sok a vatta a menetben?


1 kedvelés

Nem olvastad végig?:wink:
Elvileg a tömítést nem oda szuszakoltam vissza,ahova kellett volna,mikor lejött a helyéről​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ez a jó! Mindig így csináld!

4 kedvelés