Kayfun égett vatta

1 percig gondolkodtam, hogyan kell ollóval összesodorni, de aztán rájöttem a megoldásra. :grin: De ki fogom próbálni, mert én is írtozom a 2-es magtól.

4 kedvelés

@Ispy :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Jött az értesítés,hogy újra készleten…
Ez jó vatta?

1 kedvelés

Jó az amid van…

4 kedvelés

Ezt én hypoltam be. :joy: Nem rossz. Szerettem, de a Vapefly vatta jobb. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Hát csak gondolom, mivel alulról kapja a vatta a liquidet. :thinking: Csak most leültem picit aztán eszembe jutott. :joy: Nem hiszem, hogy megnyúlt, körbe se öleli a deck pozitív oszlopát rendesen. :slightly_smiling_face: Tűvel nyúlj alá. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Egymáshoz méred. :slightly_smiling_face: De ezek nem olyan nyúlékonyak.

5 kedvelés

Nekem az nem fér a fejembe,hogy sokan mtl fused claptont használtok. Nekem jelenleg a hildába és a berserker mini v2-be is ss316 van. (Hildus tc üzemmódban)
A ni80 illetve az mtl fused clapton huzalokat akárhogy próbáltam, nem igazán hozzák meg nekem azt a várt ,hű b*szod ez így király" hatást.:pensive:

2 kedvelés

Ez mit jelent?

1 kedvelés

A Hilda nekem melegedett SS-el, azért van benne Ni80-as mtl clapton. Magas (16-18) watton a 2.1es AFC-vel jó ízeket hozzott régebben is. De most, hogy attértem a Vapefly vattára szerintem valamivel finomabb. El lehet bohóckodni vele, hogy 4-5 vagy 6 menet, 2.5 vagy 3as mag, nekem is úgy lett meg az íz, hogy picit állítgattam minden egyes tekeréskor rajta. :slightly_smiling_face:

Szerk.: A Berserker V2-ben SS huzal van ugyanúgy Vapefly vattával, és nem érzek nagy különbséget a két tank íze között.

3 kedvelés

Szerintem egyáltalán nem nehezebb kettes magra tekerni.Azért is királyság ,mert a kettes magba minden apró bolhaf@sznyi megmaradt vattát tudok hasznositani​:rofl:.Jò lenne tesztelgetni a másfeles magot is ,de a lépcsőzetes jig amim van a 2mm-ről indul.Múltkor már elkezdtem keresni a fúrószárakat ,de valahova jól elvannak rakva​:weary:

3 kedvelés

Hmm… Én megpróbálnám a kis t-alakú vape szerszám 1,5-ös imbusz részére tekerni. Kicsit hatszögletű lesz, de lehet hogy jót tesz neki…vagy nem de az biztos. :grinning:

5 kedvelés

8mmx1mm-est keresd de nem nyúlik ki szépen kézzel pödörd vissza a helyére és máris menni fog a leves a kazán térbe igy pont lezártad…

4 kedvelés

Szia Jani! Bocsi a Gáborért! :smiley:

1 kedvelés

Szia! Semmi gond busz soför vagyok mondanak cifrábbat is :rofl:

3 kedvelés

Altalaban mikor megvilagosodok a masfeles magrol,akkor azonnalba kellene a cuccos,de lehet ma hazamegyek es keresek valamit hozza.Matchbox kerektengely,asszony szempilla biszb@sza,valami csak kiadja…:rofl:

2 kedvelés

Fogpiszkáló :grin: Esetleg egy hajszál? :thinking: :rofl:

3 kedvelés

Fogpiszkalo tenyleg bevallhat,de lehet az is vastag.Lehet szetkapok valami jo draga muszaki cikket amiben vekony csavar van,akkor a spaced coil is csinos lesz​:rofl:Es akkor mar csak egy kayfun-t kell talalnom …:flushed::rofl:

1 kedvelés

Találtam egy régi képet…ott van tényleg a gyűrű…vagyis akkor még ott volt​:joy::joy::joy:

6 kedvelés

Mondtam :slightly_smiling_face:

3 kedvelés