Íztelen kazánok

Ezekből az ares 2 megvan. Na meg a brunhilde. Így még hiányzik a többi 3 vagyis a többi 4…:grin::rofl:

Szerettem az Ares-t ameddig nem lett meg a pioneer​:smiley: nekem tul huvos a goz abbol az oriasi kazanterbol:(

1 kedvelés

Felelvenitem oromomben ezt a posztot.
Dvarw MTL FL-el szorakoztam tegnap, uj huzalokat probalgattam illetve berendeltem cotton clouds vattat is ajanlasra.
Mivel sipol a 22esem amitol megorulok, szetszedtem es mondom akkor mar tekerek vattazok egyet.

Ss316 7 menet 2.5 mag teljesen leultetve, szoros vatta(cotton clouds) belul, teljesen kiritkitva a vegeken es kicsit kicsipkedve a lyukon. Egesz nagy szunetekkel a menetek kozott!

Hat a sipolas a teljes szetszereles utan se szunt meg de olyan izt kaptam mint meg soha.
Olyan izeket erzek ki az m type-bol es a maw gic-bol hogy azt se tudtam hogy kene erzenem ilyet. A maw gicnek eltunt a citromos olajos ize es szintiszta friss gyombert ragcsalok.
Vegtelen boldogsag
Ha vki tudja mi a sz*r bujhat el es sipolhat az fl-ben egy elfeledett(haha never forget) cap felrakas utan, fizetek a valaszert​:smiley: a 24esben ugyanaz az afc nem sipol​:angry:

3 kedvelés

Szia Ákos! Decket-bázist szedd szét teljesen. A szigetelőt is, afc-t is alapos langyos vizes elmosás. Bár ha a gyári 1.2 afc-t használod 2,5 magos tekerés majd teljesen leengedve is lehet problémás.

1 kedvelés

Az elozo tekeressel is sipolt miutan lehagytam egyszer a kis sapkat a chimney-rol, elotte nem​:smiley: szetkapom az utolso csavarig ujra hatha vmi kimaradt
Koszi a tippet!

3 kedvelés

Ennek szívből örülök. Most én is visszatérek a Cotton Cloud’s-ra, mert a Super Sorb-al most kb semmit nem érzek. :thinking: Hiába, ami jó azon nem szabad változtatni. :blush:

A Dvarw esetében nagy valószínűséggel nem ül rendesen az AFC a helyén, de nem biztos, csak nekem akkor sipolt amikor nem húztam meg rendesen a csavarokat és nem állt koppra össze.

7 kedvelés

akkor is sipol ha az alját forditva teszed össze és a levegőző előtt van az oszlop…

5 kedvelés

De így egy vak is észleli, ha vapelsz…főleg íztelen cuccal. :grin:

Kipróbáltam ezt a Super? Sorb csidát, egy fórumtárs adott egy kis mintát.
Hááát…szóval, nekem vacak vele bánni, nehezebb forálni, szöszöl, íztelenebb 1 tank Latakiás levessel, nem “törz” be. És Expromizerben, ami elég “hülyebiztos”, sikerült kicsit sűrűbbre adagolni…és kaptam pár égettes dryhitet. Mondjuk liquid control a barátunk, de meg kellett nyitnom csontra.
Dvarw-ban is picit íztelenebb.
Ammit-ban is íztelenebb szerintem, bár azt most teszteltem frissen.
Cotton Prime és Bacon nálam működött eddig is, marad :+1:íz is jobb volt.

Ps: nálam is sipákol és hörög a törpe…

2 kedvelés

Utolsó rendeléskor canna cotton vattát vettem. Ízre kicsit jobbnak tűnik mint a cotton bacon. Viszont nem tudom olyan könnyen alakítani és formázni mint a cotton bacon-t. Így ez nekem hátrány, mert könnyebben érhet dryhit, vagy szörcsögés, rosszabb esetben köpködi a levest…

4 kedvelés

A poén ott van, hogy a Sorb eddig jó volt nekem. Most viszont csak MTL claptonnal hajlandó ízeket hozni. Vagy velem van a baj, vagy a vattával.

5 kedvelés

Hozzá kell szokni, hogy nem mindegyik vattával lehet ugyanúgy bánni. Nekem a CB vatta sokkal tompább ízt hozott mint bármi más.

3 kedvelés

Nem veled van a baj ,az utolsó rendelésemnél én is ezt tapasztaltam ,most nem jön az íz vele nekem sem .

3 kedvelés

Én mindbe a Vapefly Cotton clouds-ot használom.Azonnal jönnek az ízek.Mennyi tankom is van?9?:thinking::see_no_evil::slightly_smiling_face:Mindbe más íz És a vatta jó:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Morgen :slightly_smiling_face:

Nos, én Sorb-szűz voltam, tehát nálam/velem is lehet simán baj. Lehet, hogy nem vettem elég lazára. Még van 1 tanknyi, ma cserélem, kap még egy esélyt…
Bár ha túl finom egy vatta, akkor lehet hogy már jobban “szűr” mint kellene, az ízanyagok egy része fennakad"?

1 kedvelés

Akkor meg is írom a Mikulásnak azt a vapefly vattát, ha eddig nem késtem el vele… :joy:

2 kedvelés

Köszönöm a megerősítést. :hugs: Akkor marad a Cotton Cloud’s :kissing_heart:

3 kedvelés

Ha finomszövésű akkor jobb a léállátás, épp izesnek kéne lennie.

2 kedvelés

Nekem is paradoxon…de lehet hogy túl sűrűre “komprimáltam”. És nem engedi át a mikrorészecskéket.
Egy liquid csak elméletben homogén…
Az Expromizer 4 eddig sose dryhitelt, és íze gőze rendben volt. Ok, csak Cotton-t kapott…
4 ml után:

1 kedvelés

Viszkozitásban nem áll 0-án, ezt jól látod, viszont ha túlságosan összetapadnak a pamutszálak a vattában az megnehezíti a léellátást. Olyan hatást kelt mint azok a sárga gumifüldugók a gyárakban, bárhova befér, csak ki már alig tudod szedni. :sweat_smile: Ezzel arra célzok, hogy nem elég száraz a vatta. Ha liquidet kap, olyan, mintha előtte bezsíroztam volna. De még mindig vicces, hogy az első 10 építésem pazar ízeket hozott vele. :blush:

U.i.: Szedd szét Te is a Dvarwot…

4 kedvelés

A képen sok vatta van a levezetésben. Ha jól el van találva akkor liquid ülne a vattán miután kiszeded is.

3 kedvelés