Íztelen kazánok

máris szétkapom

1 kedvelés

Nekem is fura, mert nekem pont Kayfunnal az a tapasztalatom, hogy szinte elronthatatlan. A fenti vattázásom is egy kísérlet volt arra, hogy valahogy elrontsam :sweat_smile:

1 kedvelés

Többször járok úgy a villamosos karamellás levessel, hogy 1-2 slukk nem édes, aztán megint édesebb egyenletes sebességgel vapelve. 30 napos, érett, mégis kezdem azt gondolni, hogy a liquid egyenletessége, esetleges eloszlási dolog… Új tekeréssel is.
Ez a leves kicsit gejl, de sokan szeretjük. De nálam játssza ezt az édes slukk-íztelenebb slukk dolgot, felváltva.

2 kedvelés

4 kedvelés

csalóka a makró miatt, ennél lejjebb nem megy már a coil

2 kedvelés

Ennek lennie kellene 1.3-1.5 ohmosnak. Igy annak max 10-12 watt ajánlott.

Van ott elegendő vatta…úgy néz ki…

én se találom a hibát, lehet bennem van :smiley:

1 kedvelés

most azért kapott egy kicsit többet, más fajtából. hátha

Na most vmi van mert egy helyett mar ket halvany izt erzek ki, mindjart bejaratom az uj vattat de ugytunik most jo az irany

2 kedvelés

Ezért jobb az rta mint a gyári porlasztó. Mert itt lehet variálni. Addig teszed-veszed, cserélgeted a dolgokat amíg jó nem lesz… :smiling_face:

1 kedvelés

Nem gondoltam, hogy a vatta lesz a ludas. Olyan kicsi az egesz deck hogy nem akartam teletomni. Teletomom erre tokeletes, nem ertem​:smiley: hulye nemetek/oroszok

1 kedvelés

Igen ezzel szamoltam, mar mindennel igazabol​:smiley: de mostmar nyugalom van

1 kedvelés

Koszonom mindenkinek a tippeket es hogy vegigkisertetek ezen a rogos uton ma​:smiley:

3 kedvelés

Nem gond. Bármikor szívesen. Örülünk h sikerült. :smiling_face:

1 kedvelés

Igaz, már megvan a megoldás. De azért leirnám. A Super Sorb végeit ritkitsd meg rendesen, és ne legyen túl sok. És még így is kell idő míg betörik. Nehezen hozza, de utána már finom. Én emiatt fogok visszatérni a Cotton Cloud’s - ra. Nincs nekem időm 2 napot várni mire megjon az íz. :sweat_smile: Egyedül a By-ka-ban hozza hamarabb az ízt, de ott is meg kellett ritkitani hozzá.

6 kedvelés

Most utoljára bacon prime ment bele, azzal sokkal hamarabb jött az íz. Sose dryhiteltem még super sorb-al ezért nagyon jóban vagyunk de így már értem ezt az íz dolgot.:smiley:
Ritkítom ezerrel az olyan kazánoknál ahol kell, Kayfunba is úgy került de úgy tűnik nem lettek barátok. Neki marad a bacon, aztán majd nézelődök mi lehet még jobb bele.

2 kedvelés

Mtl-be nekem nagyon bevállt a Cotton Cloud’s, de egyébként a Sorb sem rossz, de nem való mindegyikbe.

4 kedvelés

ránézek, köszi!!:slight_smile:

Ez fura én meg pont fordítva a Cotton Clouds-al vagyok így​:thinking::slightly_smiling_face:valszeg tényleg kazán függő is lessz ez,melyiknek milyen a liquid adagolási rendszere​:thinking:Azt osztom,hogy a Sorb végeit ritkítani kell​:v:

3 kedvelés