Így még nem jártam 😢 Mit csináljak?

Éjszaka bejöhetett egy lepke vagy minek is nevezzem…(Amúgy is félek,írtózok mindenféle csúszómászó,repülő,mászó rovartól,bogártól…mindentől IS)

Még érlelem a liquideket ezért nyitva vannak.
Reggelre ez a látvány fogadott


Kibányásztam belőle…

A Flavorist/Iceberg-et találta szimpatikusnak…:cry:Nagyon szerettem volna megkóstolni(Lime,citrom és kaktusz hűsítővel)60ml liquid…most öntsem ki?
Magamtól kiönteném,nem merném a tankba önteni ezután​:cry::rage:
Nem tudom milyen alkatrésze bomlott már bele a liquidbe…és mi van ha nem tudtam egybe kivenni és mondjuk egy lába a liquidbe maradt?Vagy más?:thinking::sob::face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:
Még,ha pl.egy muslinca lenne…de ez nagy és undorító:bangbang:
Mit csináljak?Mit tanácsoltok?

4 kedvelés

Ha megkóstolod vigyázz, mert úgy jársz mint Jeff Goldblum A légy című filmben :joy:

8 kedvelés

Hát ez elég gusztustalan de lehet az alap anyag gyárba is volt már benne valami ezt nem tudhatjuk és mégis használjuk mert nem tudunk róla…

6 kedvelés

Na, szerintem ez is egyénfüggő, hogy ki mit csinál ilyen helyzetben. :slightly_smiling_face: Ha zavar az esetlegesen benne maradt “alkatrész”, de a liquidet elfogyasztanád, szerintem egy szűrés javasolható.
Ha el sem akarod fogyasztani, akkor egyértelmű, egyből kiöntés.

Én a részemről a horgászat után elfogyasztanám. Amint azt az első mondatommal kezdtem, ez szerintem nagyon egyénfüggő, és ilyen-olyan választ is fogsz szerintem kapni. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szia!

Hát nagyon elszomorodtam. Ez az első fényképpel ellátott bizonyíték arra, hogy az e-liquid megöli az életet. :rofl: :rofl: :rofl:

Bocs a tréfáért, de nem tudtam kihagyni.

Egyrészt a látvány után én már nem bírnám elszívni. Lehet, hogy túl óvatos vagyok. Másrészt azt sem lehet tudni, hogy az elhunyt a fürdőzést megelőzően milyen mocsokban járhatott. Az viszont biztos, hogy a csobbanás előtt nem tisztálkodott. Nekem tuti, hogy 60ml veszteség lenne, még ha könnyes szemmel is. De persze ez csak az én finnyás véleményem.

:rofl: :rofl: :rofl: Esetleg ha egy utolsó jót szeretnél vele cselekedni, elküldheted hasznosításra @HaaszZoli-nak. :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Jöhet! :rofl:

7 kedvelés

Ha halo tribeca lenne már szívnám is bogarastól​:ok_hand:De ez valami gyümölcsös ,fúj :rofl:Viccet félretéve ez tényleg egyénfüggő ,gondolom te már ezt eldöntötted és kuka,ennyi.Az izzó tekercs fertőtlenít​:muscle::sunglasses:

8 kedvelés

Ez valami új márka, a lepkés leves? :thinking: :grin:

8 kedvelés

@Ispy nagyon vicces​:rage::cry::cry::cry:
:joy::joy::joy::slightly_smiling_face::wink::kissing_heart::heart::smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

@Paldeak_Attila dehogy döntöttem el…várom,hogy mennyien vállalnák be,hogy elszívnák.Nagyon fájna kiönteni úgy,hogy még meg sem kóstoltam,hogy ítlene-e nekem.Mert,ha nem fini,nem sajnálnám.A nicsot is sajnálom,amivel felöntöttem…de az íze jobban érdelekne​:wink:

5 kedvelés

én személy szerint kivenném a lepkét aztán szívnám jó van az úgy kategória nekem nem hiszem,hogy a levesnek lenne valami baja.:wink:

8 kedvelés

Én bevállalom, hogy elszívod :grinning_face_with_smiling_eyes:

4 kedvelés

max egy szitán át engedném a levest de annyi utánna kóstolnám is

4 kedvelés

Ha boltból így vetted volna tuti feláras lenne.:rofl::rofl::rofl:
Tessék csak elfogyasztani, lehet megjön az umami íz.:rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

@Szabolcs_Barna kikaptam belőle természetesen​:wink:

3 kedvelés

Mivel a Jackass csak októberben érkezik, így mindenképpen megpróbálnám… :new_moon_with_face: :joy:

5 kedvelés

@Vaperina_Kinga te mit tennél?

Ha a Grape Ice-ba halt volna bele vagy a Must Have-be,nem zavarna,mert azok nem ízlenek​:wink:

3 kedvelés

Ok,szóval egy voks,hogy én bevállalnám​:ok_hand:Gyerekként se öntöttük ki a traubit ha gyorstempózott benne a légy .

7 kedvelés

Nem akarom senki kedvét elvenni a csapvíztől. De olvastam valahol, hogy a nagy tartályban a víztoronyban sem tudjuk mik úszkálnak a vízben, amit megiszunk. Patkányok, döglött galamb, stb. Többek között ezért is klórozzák… Itt is csak a látvány volt borzasztó. Az izzószál fertőtlenít. Lehet, hogy én félretenném a löttyöt, amíg elfelejtem. A lepkét bizos, hogy nem, de azt, hogy melyik edényben volt, azt biztos 1 hónap múlva elkeverem.

4 kedvelés

Visszatenném a lepkét és meginnám. :joy::joy::joy:

Viccet félre téve. :slightly_smiling_face: Engem már a gondolattól is a pánikroham kerülget. :joy: Nem tudnám elszíni. :slightly_smiling_face: Lehet nincs is benne semmi, de olyan elméleteim vannak amik miatt nem tudom rávenni magam, hogy elszivjam. :slightly_smiling_face:

Ezt Neked kell eldöntened. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés