Így még nem jártam 😢 Mit csináljak?

Sőt ha marad a lében egy kis material a lepkéből, akkor máris indulhat a vape grill party. :grin:

7 kedvelés

Jajj ne már. Rántott lepkecombi. :joy: Vagy ez már a flambírozott változat? :thinking:

8 kedvelés

Itt a megoldás a globális húshiányra és a dohányzás ártalmainak a csökkentésére. Na, ezt is a vaperek oldották meg. :rofl: Vagyis egy vaperina, sorry!

5 kedvelés

Sziasztok.

Szelloztetesnel én rá szoktam pattintani/csavarni a flakon csőrét. Az esetlegesen keletkező gázok telitodes után meg fogják találni az utat a szabadba. Így elkerülhető a nem kívánt adalék. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Semmi bajod nem lesz tole. Az elgozoles amugy is fertotlenit, ha van egyaltalan mit. :wink:

5 kedvelés

Engem nem zavarna, legfeljebb átszűrném kb 100 mikronos szitán

4 kedvelés

Egy újabb cikk,hogy miért káros az e-cigaretta!
Popcorn tüdőben elhunyt lepke vagy mi a szösz. :smiley::smiley:
Viccet félre téve én is a használatra voksolok.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

De az a gyomromba menne…az más

1 kedvelés

Én pont az elméleteidre lennék kíváncsi :wink:

1 kedvelés

Ha a flakon csőre rajta van,hogy szellőzik?

1 kedvelés

Nem tudom…

1 kedvelés

A csőr végéről a sapkát le kell venni…

3 kedvelés

Köszönöm a segítséget. Azt gondoltam egyértelmű. :grin:

1 kedvelés

Hát nem is tudom jól jársz e velem ilyen téren. Ilyenek jutnak eszembe ilyenkor, hogy pl akár egy kutyagumira is szálhatott az a lepke, vagy olyan helyen repkedett amit permeteztek. Esetleg frissen festett kerítés tövében rászállt valamire, és azt a festékes cuccot viszi a kis undi lábain tovább. Meg hát a szárnya, is ki tudja mit szed be repülés közben. :thinking: Lehet egy galambfoson repült keresztül. Ki tudja? :thinking:

Ez így lepereg a lelki szemeim előtt aztán hiába mond bárki bármit a gyomrom már most forog a gondolattól is. :confused:

4 kedvelés

Számomra nem egyértelmű, hogy a két nagy fehéren,hol van csőr és kupak pl

Ja,és ezt most rossznak vettem,de kösz a segítséget

1 kedvelés

Én is pont ilyeneken agyalok​:wink:

3 kedvelés

Az is lehet, hogy éppen taknyos volt, és a kezébe törölte az orrát… :smiley:

4 kedvelés

A két nagyon csak kupak van.:slightly_smiling_face:Gézel le kell legközelebb takarni.Mi ilyesmire gondoltunk.

4 kedvelés

A kérdésem amúgy ahogy lentebb is írtam,kérdeztem,erre vonatkozott…ha rá van és nem le van…,hogy szellőzik…de gondolom elírás és nem a “rá” szót akartad írni​:wink:
A géz viszont a nagy flakonra jó ötlet…nem jutott volna eszembe​:wink:

Szerintem jól írta. Ezek a csörök kiszedhetők le tekerhetők és még erre megy egy tekerhető kupak a csőr az nyitott igy a szellőzés megoldott…

4 kedvelés