Lehet-e probléma a szájba jutott liquidtől?

Sziasztok.
A tegnap este folyamán az egyik ismerősöm ecigijéből szívtam párat ami köpködte a liquidet, mivel előtte kimosta vízzel. Az lenne igazából a kérdésem, hogyha valakinek van ilyesmivel tapasztalata, hogy az így a számba jutott liquidtől lehet-e bármi bajom?

2 kedvelés

Semmi az égvilágon, az ijedtséget leszámítva. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tegnap előtt megtudtam, hogy a vg a szembe se ártalmas :laughing:

1 kedvelés

Amire rá van írva, hogy “szembe ne kerüljön!”, annak azóta én háttal állok :grin:

A hajadba se rossz :grinning: fényesít… :grinning:

Nem figyeltem, rávan írva? :laughing:

Ha túl gyorsan repül, úgyse lehet elolvasni… :roll_eyes::joy:

Mindegy, a vaperek számtalanszor járnak így, és fognak is még ezerszer. Ami gőzzel megy, az köp.

1 kedvelés

Volt egy kisérlet, de nem volt tartós. Könnycseppet akartam, hiába tettem direkt hidegre, megfolyt hamar. :rofl:

3 kg vereshagyma zárt, szűk helyen, apróra?

Akkor meg elfolyik a smink :rofl::rofl::rofl:

Amikor a trio-k voltak non-stop, én liter számra ittam pg-t,vg-t. Sőt,ha nem volt elég akkor nyalogattam a levegő lyukakat :rofl::rofl::rofl:

Mikor az EGO-T+bajszos rusnya Halmájzer szettem anno tönkrement zsebben, nyaltam a túlélésért keményen a dinnyés mannát :roll_eyes:mint egy túlképzett bentlakásos bölcsis.:grin:Ott jöttem rá, hogy aki abszolút nem TH függő, annak “elvben” nem is kell, csak egy üveg leves…
(Nos, sajnos ez neménvótam…)

Ha ideges vagyok csak felpattintok egy boostert és lerántom.Teljesen rendben van utána minden​:rofl::rofl::rofl:

Ha csak nyalnánk a liqudet, milyen topicok lennének?
–üvegből vagy műanyagból nyalod?
–kézfej vagy csukló?
–zsibbad a nyelvem, help!
–nem érzek hátulról édeset
:joy:

Egyébként vészhelyzetben jól jöhet! :point_up:

A kannás az biztos ,hogy sláger lenne​:sweat_smile:

Gondolj bele, rém egyszerűen megoldódna minden. Se akku, se drót, se tank, se vatta. Sebzádé.

A 36 mg/ml-esnek isten bizony, a th-ja se volt kicsi​:joy:

Csak ez a hülye tüdő…elégedetlenkedne.

Zoli76 18mg/ml-es liquid-jének számban történő felszívódása az ijedtségen kívül telített nic-hatást eredményezett nálam…enyhe remegés, émelygés, de páróra múlva elmúlt. :rofl:

A laminalt padlo is fenyesebb lesz tole. :smiley: Mult heten sikerult magam moge dobnom egy adagot hajnalban.

DL-nél a gőz a port is megköti :smiley: A tv, monitor kijelzőjét azóta nem kell portalanítani (nincs mit)…bár az ablaküvegről csak alkoholos cuccal jön le

Főleg az én esetemben…kamionosként, van mit pucoljak szinte naponta. Szélvédő, ablakok, tükrök… megragad rendesen rajtuk az a zsíros gőz…:grin::grin::grin:
De inkább a zsíros gőz, mint az analóg füstje…:rofl: