Mit csináljak a nem ízlő liquidekkel?

Sziasztok!
Ti mit csináltok a számotokra nem megfelelő/nem ízlő liquidekkel? Kuka, vagy esetleg van más opció is?

Szia. Vagy feljavítom egy hozzá passzoló ízzel/aromával, vagy simán elszívom. Attól függ mennyire ítélem rossznak. Esetleg keverek egy számomra finom ízt és apránként beleadagolom, de ez meg attól függ mennyire sok a nem ízlő liquid. Ha pl gyümölcsösről van szó ami nem elég édes és ezért nem ízlik, ahhoz tennék sweetener-t. Sok opció van. Milyen liquid az ami neked nem ízlik? Hátha úgy könnyebb lesz kitalálni mivel lehetne javítani rajta. :slight_smile:

7 kedvelés

Az a baj, hogy elég sok van. :grimacing: Van desszert íz, ami túl édes számomra. És van gyümölcsös is, amivel semmi baj nincs, csak nekem nem jön be. Fájna a szívem kiönteni, de elszívni sem tudom, illetve keverni sem szeretném.

2 kedvelés

Akkor meg is adtad magadnak a választ :smiling_face:

5 kedvelés

toilet GIF

14 kedvelés

Próbáld meg eladni

3 kedvelés

Erre gondoltam én is, de nem tudom, hogy mennyire “szabályos” liquidet eladni. Még sosem láttam, hogy valaki árult volna, és nemtudom, hogy megvennék-e. Illetve azt sem, hogy ezen az oldalon lehet-e.

én biztos nem szívnám el valaki által be kevert valamit(Csak ismerőstől.) :no_good_man:

6 kedvelés

Bocsi, nem olvastam rendesen. Ezek már kész liqudek nem pedig koncentrátumok

1 kedvelés

A liquid kishazánkban a rettenetesen bölcs jogalkotóinknak köszönhetően jövedéki termék, akár nikotinos, akár mentes az a leves. Szóval… ne nagyon erőltesd. Még a végén benne leszel a tévében, amikor a Nagy Adószedő Vállalat “Hörcsög” akciócsoportja hajnali 2 tájt rajtad üt, mint különösen veszélyes adóelkerülő, kiskorúak megrontója, meg még mittudoménmi…:flushed::grin:

10 kedvelés

tips unclog GIF

6 kedvelés

Akkor bizony marad a szívfájdalom. Ha kicsit vigasztal, nem te leszel az első aki áldoz a nagy porcelánisten oltárán :toilet::pray: Ámen!

9 kedvelés

Én egy poloska ízű liquidet ajándékoztam ismerősömnek. Akkor örült neki… azóta alig beszélünk. :thinking: :innocent:

15 kedvelés

Engem ebben a sztoriban az aggaszt igazán, hogy tudod, milyen íze van a poloskának :rofl:

13 kedvelés

Öntsd a lefolyóba, ahova való…vagy add a “haragosaidnak” a számodra használhatatlam homemade liquid-et :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ezt hívják öngólnak. :rofl:

4 kedvelés

Szia. Én kollégáknak szoktam odaadni, kínálni. Véletlenül rendelt mentolos a mentolost használónak. Nagyon örült neki. Minap is vittem másik kollégának mintát egyikből ami nem tetszik, hátha neki bejön…

7 kedvelés

Egy ismerösöm van aki vépel, de ő most szünetelteti, úgyhogy nem kell neki. Akkor megmaradnak aztán lesz velük valami. Azért köszi nektek a válaszokat! :handshake:

2 kedvelés

Ezt lehetőleg forró vízzel lenyomatni, hogy még búcsúzóul visszacsapjon :roll_eyes::joy:

4 kedvelés

Ami olyan esetleg, hogy nekem nem ízlik, vagy valamiért nem az én világom, azt körbe szoktam kérdezni ismerősöket, hogy érdekel-e valakit, és ha igen, akkor jön a “Sok szeretettel, tőlem neked, alkalmából.” mondat és átadom neki ajándékba. Ez így a baráti társaságomban bevált módszer, hogy ajándékozzuk vagy cserélgetjük.

8 kedvelés