Miert nem csábultam el? 😭

Yummy cinnamonn cereal 15 ml aroma, 100 ml 70/vg 30/pg
Imadom a fehéjjjjjjjattttttt​:sob::sob::sob::sob::sob::sob:

Nah szóval! Zeus rta single

Tekerés

Vattázás, levegőzés, hibátlan! Gondolom :grinning:


Nem azt kapom amit várok!
Kifeküdtek az ízlelőbimbóim? :grinning::grinning::grinning:

SEGÍTSÉG!!! :upside_down_face:

ÖTLET?

5 kedvelés

Hátööö… várj valami mást, hátha az bejön :sweat_smile:

Lehet ananász van ám benne, azért nem jön a fahéjjjjjjjj :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ez olyan mint mikor ismerősöm megkóstolja mit szívok és azt mondja jó ez a sütis valami… mondom ez full szilva :smiley: mindig minden mást érez csak azt nem amit kellene valójában :smiley:

1 kedvelés

Most már igazi véper vagy, isten hozott, átmentél a vizsgán! :rofl: Egyébként mit kapsz? :thinking:

Várjál várjál. A dry hit meg volt már? :smiley:

1 kedvelés

Egy édes, semleges ízt! Mintha cukrosvizet szívnék :grinning:

2 kedvelés

Hagytad érni? Ez a setup új vagy más ízzel használtad már sikerrel?

A setup jól bevált, csak pihent egy kicsit! Akkor jól működött :grinning:

Mielőtt kidobom a löttyöt, mert idegállapotba kerülök, adok neki pár napot!:grinning:

:slightly_smiling_face:

Egyébként erre nem gondoltam ámmmm!
Kezdett beszürkülni a szemem!

Köszönöm István :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ne egy pár napot adj neki, hanem 1-2 hetet, de simán lehet akár 1 hónap is. Ezért hasznos egy jó dripper, azzal tudod tesztelni a leveseket, kis hibahatárral. Ízetlen nekem akkor is szokott lenni, ha elcsesztem a vattázást.

Ja és a leves is lehet szar. :rofl:

Nos! Megfogadom a tanácsodat!

Viszont a vattázásról ejts pár szót kérlek! Hogyan lehet elcseszni?
Mert eddig nem ment! Túl tömör, túl szellős? :thinking:

Kérrrrrlekkkkkk! Mondj írj pár szót :grinning:
Komolyan :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Direkt úgy kezdtem!
Csak vattát szívtam egy egész csomaggal :joy::joy::joy:

Erre nehéz válaszolni :rofl: tank függő, mondjuk túl magasan van a tekerés, túl tömör a vatta, nem elég hosszú, túl rövid, vagy fingom sincs róla, csak nincs íz.

Te hogy vattázol? Mennyire feszes a coilban?

1 kedvelés

vattázni úgy kell,hogy még egy kicsit tudd húzgálni a tekerésben a vattát el kell taláni a vattát is​:blush:mert az sem jó ha túl sok meg az sem ha túl kevés a vatta.:wink:

7 kedvelés

Én alapvetően lusta vagyok és nem szeretek kisérletezni sem. Szóval vettem cotton sorbot, ami tekercsben van és a 2.5-es maghoz szorosan, de jó. Szóval ha nagyon finoman húzom át a vattát a lyukon, akkor a helyén tud maradni a tekerés, ha picit erősebben csinálom már elhúzza a tekerést.

Régen sokat szívtam a mujival, mert az lapokban van és nem sikerült mindig eltalálni a levágandó vastagságot.

Van még titánium fiber, de az ilyen free to szopás, mert neked kell kiszedni a megfelelő mennyiséget és kialakítani a megfelelő vastagságot. Így most az pihen…

5 kedvelés

Nekem is feszes, éppenhogy mozdul a tekerés, márha nem kerítésdrótból van!:grinning:
A vatta, nos én ezt használom, vagyis most ez tetszett meg vélemények alapján…

3 kedvelés

Hány éves vélemények alapján? :no_mouth: Sajnos már a CB-nek nagyon leáldozott. Tessék valami más márkával örök hűséget kötni. :sweat_smile: A Titanium vatta aszongyák olyan jó amilyen drága. :slightly_smiling_face: Nálam most a Vapefly Cotton Cloud’s a menő.

5 kedvelés

Igazából lehet vagy 10 éves kommentek, vagy 1000 évesek…
Szóval aztmondod, váltsak valami dúrvábbbbbra? :thinking:
Majd kérdezek a közösségtől :slightly_smiling_face::upside_down_face:

Jó éjt

Nem tudom hasonlítani semmihez a vapefly cotton cloud-ot mert eddig csak azt használtam…viszont totál elégedetten. Olcsó, kétfelé osztva pont elég a vastagsága. Még 4 évre való készletem van :smiley:

9 kedvelés