Healthcabin és Sourcemore pontrendszer

Elmehet az oldal szépelgésbe csak mi értelme akkor pl a dühöngőnek ha úgyis cenzúrázva lesz. IRGUMBURGUM :rofl:
Minél “sterilebb” lesz a környezet annál kevesebb lesz az aktivitás. 2 éve még pörgött, élt ez az oldal és vidámság volt…mára ennek nyoma sincs sajnos.
Valakinek ezt ki kell mondani…hát, kimondom én. Az eredménye az lett, hogy egy csomó jó arc eltűnt innen már hosszú hónapok óta…vagy csak inaktívak. Bárhogy is van sajnos ez már nem ugyanaz a hangulatú közösség.
A szakmai része persze rendben van, ahogy mindig is kiemelkedő volt úgy most is az…mégis “sótlan lett az egész”

A káromkodásra visszatérve…szerintem senkit nem bántottam meg vele. Azt én is elítélem ha valaki a csoporttársa kárára teszi…de itt erről nem volt szó. Tehát ezesetben pont ugyanúgy “túl lett tolva a bicikli” mint a szigorúan a témánál maradás igényével.
Mivel a ti oldalatok nyilván ti hozzátok a szabályait…szóval alkalmazkodok vagy lelépek.(én is)

3 kedvelés

Szabad véleménynyílvánítás :white_check_mark:

Nem a dühöngőben vagyunk. Ott enyhébbek ezek a szabályok pont ezért nem is térképezi egyetlen kereső motor sem.

Hát szerintem pont ellenkezőleg. Sosem volt steril, mindig engedve volt bizonyos szintig és nem hiszem, hogy a felesleges káromkodás a legtöbb ember számára vonzó lenne. Legalábbis remélem és egyébként a tapasztalat is ezt mutatja. Az esetek elenyésző részében kellett ezért moderálni régen is és most is.

Minden csoda 3 napig tart. A jelenlegi aktivitást sem mondanám rossznak…sőt. Persze ez változó, de nem várható el senkitől aki évek óta itt van, hogy folyamatosan tolja a kontentet. A Vape, mint téma nem a végtelenségig beszélhető és itt sok esetben eléggé ki van maxolva. Viszont ha jön egy új kérdés vagy valami újdonság akkor kb mindig van rá jópár válasz. Tehát ha van miről beszélni akkor van aktivitás.

Kis kiegészítés: Az aktivitás nem az elsőszámú prioritás, mármint persze jó ha van, de a normális, minőségi beszélgetések (aktivitások) az megint egy más kérdés. Ha ez bizonyos emberek inaktivitásával, hiányával érhető el akkor nagyon megéri az idézőjeles kevesebb, de hasznosabb, minőségibb aktivitást preferálni. Mint, ahogy volt erre már példa a történelemben…

Én úgy gondolom, hogy pont ennek az ellenkezője van és pont ez az oka annak, hogy nagyon sok esetben gondolják azt a tagok, hogy kb mindent lehet és ha valamiért moderálva van akkor ilyenek vannak. Pedig ha ugye szigorúan vennénk azokat a fránya szabályokat…

6 kedvelés

Akkor ismét: 2db, összesen 10$ értékű motyóért már 18$ pk-t kér a …sípolás @ß#&Đ HC.

4 kedvelés

“Special Deal”-es termék ugye? :smiley:

4 kedvelés

az hát…elég ravaszak (szépen fogalmazva :wink:)

4 kedvelés

Mi meg mohók vagyunk, hogy az utolsó fillérig kihasználjuk a kiskapukat :sweat_smile:

4 kedvelés

Csak ma olvastam, hogy 3 napon át belépés az app-ban 500pontot ér.

3 kedvelés

Én is ma vettem észre amit @Helomi78 kolléga már beharangozott :grin: Céges telóra feltelepítettem. Ha lopni akarnak valamit akkor lopják meg a céget ne engem :rofl: :rofl: :rofl:

A 3db HC rendelésemből már egy megjött. Arcpirítóan olcsó ez a bolt. Hell200-ért 6500 Ft-ért nevetséges egy összeg volt. Persze tudom ott a posta is. De arányosítva a többi mellett egy ezresre jön ki. 7500-at még így is röhögve megért. Főleg úgy, hogy nem is fogom használni még évekig :laughing:

7 kedvelés

Azért az biztató, hogy a playbe van ahol azért valamilyen szinten ellenőrzik az appokat. Jó nem mondom, hogy 100%-os, de az esetek többségében képes kiszűrni a gondokat. Mindenesetre mérföldekkel jobb, mint egy random apk-t feltölteni valahova… :sweat_smile:

7 kedvelés

Tesztelő vagyok, telepítek apk-kat de nekem ez új volt hogy mostanában telepítéskor ellenőrzi a droid a file-t hogy telepíthető-e vagy rosszindulatú kód van benne. Régen nem volt ez így.

3 kedvelés

Lehet hogy nem is a droid ellenőrzi hanem a play.

4 kedvelés

Pár hónapja már a friss telepítés után futtatás előtt ellenőrzi a Google Play (vagy mi), hogy biztonságos-e az app. Legalábbis samsung a12-n meg redmi 10C-n biztosan!

6 kedvelés

Jah…olyan olcsó, hogy temu-n olcsóbban kapom a nagyobb tudású akkutöltőt (ingyen szállítva) mint HC-n csak a szállítás ára. :rofl:
Hogy a macska rúgja meg a pontjaikat :wink:

4 kedvelés

Amikor egy fejlesztő feltölt, frissít egy appot a Google Play Áruházba akkor azt ellenőrzik, átvizsgálják különféle kártékony kódsorokat keresve.

Pl.:

  • malware (vírusok, trójai stb.)
  • phishing (adathalászat)
  • egyéb harmadik féltől származó kódok biztonságára és, hogy a kódok nem sértik-e az alkalmazás működését
  • adatvédelmi szabályokra, amik kitérnek az alkalmazás hozzáférési engedélyeire és, hogy az adatkezelési gyakorlatai megfelelnek-e a Google Play áruház szabályzatának

A Google Play Protect letöltéskor és használat közben is folyamatosan ellenőrzi az alkalmazásokat.

6 kedvelés

De akkor mezei felhasználóknak a Play Protect egy kötelező szolgáltatás ami a Play mögött fut ugye?

2 kedvelés

Alapértelmezetten minden felhasználónál be van kapcsolva. Van lehetőség kikapcsolni a felhasználó saját eszközén viszont ez nincs hatással az app feltöltésekor végzett ellenőrzésekre vagy arra amikor a fejlesztő frissíti.

4 kedvelés

Már a Sourcemore.com -on is van pontgyűjtési lehetőség! Aki 2024. szeptember 27-ig csekkol, annak adnak plusz 200 pontot. Ha jól értelmezem.

“Be kell jelentkezni, a jutalmazott pontok automatikusan jóváírásra kerülnek a fiókjában. 100 pont 1 dollárnak felel meg. A jutalompontok a megszerzéstől számított 1 hónapig érvényesek.”

Úgy látom itt is trükközni kell, hogy megmaradjanak a pontjaink, és át tudjuk vinni őket a következő hónapra. Nem tudom lehetséges-e. :rofl:

A képen egy Sourcemore alkalmazás látható, ami pontgyűjtő naptárt mutat be a szeptemberi Pre-Anniversary Festivity eseményre. (Feliratozva AI-val)
A Sourcemore weboldal a „Mid-Autumn Festival Sale" esemény részleteit mutatja be, különféle jutalompontokkal. (Feliratozva AI-val)

6 kedvelés

Sajnos szezonális alkalom továbbá 2 dollárért ennyi “szenvedni” nem éri meg…

6 kedvelés

És ez már szeptember 1-től megy??? :thinking: :open_mouth:

5 kedvelés

Igen!! Én azóta gyű :grin: :grin:jtöm!

6 kedvelés