Sourcemore.com oldalon a VAPERINA kuponkód érvénytelen

Sziasztok! Ma rendelnék a Sourcemore oldalról, de nem fogadja el a VAPERINA kódot (sem kicsi, sem nagy betűvel) pedig emlékszem, hogy még kb. 2 hónappal ezelőtt elfogadta.
Tudja esetleg valaki mi történhetett? Visszavonták a kedvezményt?
Előre is köszönöm

2 kedvelés

Szia. Az akciós termékekkel sajnos nem vonható össze. :confused:

4 kedvelés

Nekem úgy tűnik, itt minden “akciós”, mindegyik ár át van húzva :smiley: Most néztem az account-om, kaptam valami Bronze fokozatot, lehet ezért nem fogadja el? Bronze-on felül további kedvezményeket nem akar adni? Csak azért fura, mert a válasz üzenet: “Coupon code “VAPERINA” is not valid.”

4 kedvelés

Az akciós termékekre is ezt írja, viszont a nem akciósokra pedig simán fogadja. Nem tudom a bronz fokozat mi lehet, de ezek szerint kedvezményekkel jár. Lehet ezért nem érvényes. :confused:

Szerk.: Azért kíváncsiságból megnéztem, a nem akciós:

És az akciós:

6 kedvelés

Köszi szépen hogy megnézted!
Ezek szerint lehet, a bronz fokozat ad valamennyi kedvezményt, mert minden árat “akciósnak” mutat nekem.

6 kedvelés

Szívesen. :slightly_smiling_face: Azért jó tudni, hogy így hálálják meg a sok vásárlást, bármennyi is a kedvezmény. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia!
Ezeken már én is átestem, így egy kicsi plusz infóval tudok szolgálni. A bronz tagoknak nagyon sok termék jóval olcsóbb, akár 10-20 dollár eltérést is láttam néhol. Regisztráltam egy új felhasználót, és pl a Geekvape L200 Legend II mod az újnál 50 dollár, míg a bronz felhasználómon 34 dollár :slight_smile:

7 kedvelés

Köszi az infokat! Nem voltam benne biztos, hogy a bronz tagság valódi kedvezményt ad, vagy csak a szokásos parasztvakítós akciós ár.
Akkor tényleg jó tudni, hogy jár előnnyel.

3 kedvelés

Maximum mennyi pontot lehet összegyüjteni a napi csekkolásokkal, amit fel lehet használni vásárlásra? Meddig érvényes a megszerzett pont?

Esetleg nem Healthcabin-ra gondolsz?

3 kedvelés

Ja, de … ö… igen arra. :rofl::rofl::rofl::rofl:

Kb 17 dolárnyi(1700 pont) pontot lehet csak a csekkolásokkal szerezni Healthcabin-on :slight_smile:

1 kedvelés

Első hónapban 1680+20/30 (attól függ, hogy 30 vagy 31 napos hónap van). Második hónapban ugyanez a felállás csak a hónap végén van egy “büntető” levonás ami -10%. Elméletileg nincs határa de a végtelenségig nem éri meg gyűjteni. Ha jól emlékszem van itt egy fórumtárs akinek már több mint 5000 pontja van ( hanem több azóta :smiley: ) Nálam most 2587/3949 felállás de ahogy említettem a végtelenségig nem éri meg gyűjteni mert sok apró tételnél pl. nő a postaköltség ára ami befolyásolja az összes kedvezményt.

De azért azt hozzátenném, hogy nehéz ellenállni a csábításnak így hamar felhasználásra kerülnek a pontok :smiley:

3 kedvelés

@Drazdorn @gangsta_gergo Köszönöm a healthcabin-os infókat! :grin:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.