Giveaway - Sourcemore és Healthcabin

Nyertem egy Uwell Caliburn G3 Pro Pod Kit-et a Sourcemore.com Giveaway promóban!


Ti is szoktatok Giweaway-re regisztrálni?

15 kedvelés

Promó helyett mindig mást olvasok… :thinking::roll_eyes:

Gratulálok :+1::grin:

8 kedvelés

Gratula!:partying_face:

Volt egy korszakom amikor fél évente nyertem mindig valahol de már elmúlt :sweat_smile:

7 kedvelés

Ismét szerencsém volt, és most egy Kumiho Thoth S Pod Kit-et nyertem a Healthcabin.net Giveaway promóban!


10 kedvelés

Öröm és bódotááá! :smile::partying_face:

3 kedvelés

Gratula!
Én bezzeg még sosem nyertem semmi giveaway-t :grinning:

3 kedvelés

Ezeket mind azért nyered, hogy villámgyorsan eladd őket. Mielőtt elkezdenéd rendelni hozzájuk az ezeregy féle podfejet.

3 kedvelés

Valószínűleg nem fogom megtartani. Van már elég pod-om. :grin::rofl::joy:

3 kedvelés

Csak azért játszol te is, hogy lehetőséged legyen az emailre amiben gratulálnak​:smile::hugs:

2 kedvelés

Szeretek játszani! :crazy_face: Bárcsak a lottón is így menne! :money_mouth_face: De sajnos nem. :upside_down_face: Mondjuk ha nem lottózok esélyem sincs! :rofl:

2 kedvelés

Az ördög játéka a szerencsejáték de én élvezem​:sweat_smile:

2 kedvelés

Úgy látom @Paska Te is kapsz ajándékot, a Healthcabin Giveaway-en rajta vagy a listán! :grin:

5 kedvelés

Tényleg!!! És hogyan, mikor még soha nem rendeltem tőlük!! Regisztrálva vagyok ,és valami játékot töltöttem, de ennyi!!

5 kedvelés

Elég annyi, hogy jelentkezel a Giveaway-re! :grin: Aztán ha kisorsolnak, Tied az ajándék! Kb. 30 nap múlva meg is kapod, ha nem a fáma viszi! :rofl: Majd kapsz e-mail-t is, ott meg kell adnod a szállítási adataidat meg a HC fiók azonosítószámod.

5 kedvelés

Köszi!! Azt gondoltam csak akkor kapom meg ha rendelek is!!

5 kedvelés

Nem kell rendelni. Ezt megnyerted! :crazy_face:

5 kedvelés

Igen tényleg már kaptam is emailt!! De mi az hogy ügyfélazonosító?

2 kedvelés

Már megvan!!

4 kedvelés

De most igazából nem kell csinálnom semmit, hiszen ott vannak az adataim?

4 kedvelés

Arra az emailre válaszolva küldd el amit kérnek adatokat. Aztán majd küldenek csomagkövetési számot es majd érkezik.

4 kedvelés