Sourcemore.com - E-cigarette, Electronic Cigarette Online

https://www.sourcemore.com/ Üdv.Vásárolnék innen, valakinek van tapasztalata erről az áruházról?

Szia!
Dob egy jó pár találatot a kereső.
https://vaperina.cc/search?q=sourcemore :wink:

6 kedvelés

https://www.sourcemore.com/ erre gondoltam…

2 kedvelés

Igen,èn is.Itt egy kèt nappal ezelőtti bejegyzés:

4 kedvelés

Én is rendeltem innen, várom mint kisgyerek a mikulást a csomagom. :see_no_evil::joy:

De nyugodtan rendelhetsz innen. Vannak jó akciók, bár tegnap éjfélkor futott ki egy giga akciójuk , be is rendeltem gazdagon. :sweat_smile:

De folyamat van jó akció, és hiába a szállítás + vám 15-20 dodo, megéri így is.

Pl itthon egy szett 30-40e , kint kb a fele.

2 kedvelés

Évekig rendeltem a sourcemore-ról, sajnos azt kell mondanom a te giga akciód felejthető. Inkább healthcabin, tudatos vásárlással egy hónap alatt checkpointokkal -17$ plusz cheapvaping kód -15%. Magyarul a sourcemore csillaga szerintem leáldozott. NÁLAM!

4 kedvelés

Hát én most átnéztem ugyan azon termékeket és még a 15% kedvezménnyel is drágább a healthcabin mint a sourcemore. De lehet van amiben jobb vagy olcsóbb, nem tagadom , de jelenleg számomra az sm jobb opció.

2 kedvelés

Használd a checkpointot,egy hónap alatt összeszedsz 17$ minuszt. De mindenki ott és azt vásárol amit akar.

4 kedvelés

Adok neki esélyt feltétlen, mert találtam itt olyat ami máshol meg nincsen.

Mindenkinek megvan a maga helye hol szeret vásárolni, amire esküszik. Én azért szívesen fogadom az ötleteket, és utána nézek hiszen ebből is tanul az ember. :slight_smile:

Remélem azért nem lett vita ebből most. :slight_smile: :handshake:

A szállítás itt milyen? Gyorsan megjön vagy hasonló mint SM?

2 kedvelés

Szerintem,nagyjából annyi idő,mint a sourcemore -ról.(bár én még nem rendeltem healthcabin -ről). Viszont ,most azt érdemes szem előtt tartani a rendelésekkor,hogy február 10 től,ott gyakorlatilag megáll az élet,kínai holdújév miatt.

3 kedvelés

Igen, én emiatt le is adtam már a rendelést szóval remélem megúszom :smiley: Bár lehet így is 30 nap lesz :smiley:

2 kedvelés

Ha nem sürgős,akkor semmi gond,a kínai rendelés,nem türelmetlen embereknek való. :slightly_smiling_face:
Nálam 42! nap volt eddig a legtöbb, a megrendeléstől számítva,mire kézbe foghattam,a hőn áhított modot. :smiley:

3 kedvelés

Aliról 01.26.án rendelt bizbasz (drip-tip adapter) már Pesten van :astonished:…és csak 0,7€ volt a szállítás. Nembaj, majd a derék posta megoldja 2hét múlva a kiszállítást :rofl:

1 kedvelés

:rofl: na mondjuk annyira nem vagyok azért türelmes… addigra elfelejtem mit rendeltem :smiley:

Ali még mindig hasít akkor a gyorsaságban. :smiley: régi smok arcfoxom onnan volt, kb 2 hét se volt és nálam volt.

2 kedvelés

160+…:grin: Még olyan helyeken is járt a csomag, ahol nem is hittem volna, hogy emberek élnek​:rofl: Előbb jött meg a reklamáció miatt újraküldött darab, mint az eredeti rendelés. De korrektek voltak, mikor jeleztem,hogy ok, most már kettő van, mit csináljunk, annyi volt a reakció,hogy köszönjük, éljünk együtt boldogan​:smile:

3 kedvelés

Hát nem bíztató előjel :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Ez nem mostanában volt, SM, 2fdeal,3fvape,HC az utóbbi egy évben 1-3 hét alatt megjött mindig. Most ha megint becsúszik a képbe a M.Kir. Posta, az nem fog a szállítási idő hasznára válni, de nem a nemzetközi vonalon csúszik el a dolog.

3 kedvelés

Ha nem sietős a rendelés, akkor nyugodtan rendelj. 100%-ig csak ajánlani tudom. Kb 5 hónapja Vapelek, és az összes eszközöm tőlük jött. Most fogom a hetedik rendelésemet leadni. Minden hibátlanul megjött eddig(tankok, modok, porlasztók, kitek, vatta, coil), és minden eredeti. Én minden hónapban már azt várom, hogy csippanjon a teló a fizunál, hogy rendelhessek végre valami számomra újdonságot tőlük :smiley:

2 kedvelés

Nekem volt sourcemore-ról 65 nap is egyszer. :sweat_smile:

Mondjuk régen 4-5 hét volt a sztenderd onnan, most már 2 hét.

2 kedvelés