HealtCabin

Sziasztok!
Itt hallottam elöször erröl az oldalról, viszont nem sok mindent találtam.
Amit leszürtem, hogy lényegében olyan mint a Sourcemore. Ez így helytálló?
Ennek az oldalnak is van IOTSS-a? Mert ahogy néztem EU-ba a Dedicated Line-t ajánlja az oldal, de akkor többivel mi a baj vámolnak ha kell hanem?
Láttam van liquid és eldobható is ezekkel van tapasztalata valakinek?
És van ami nincs raktáron, de azt írja írjon nekünk azt 5-14 nap múlva beszerzik, ez müködik?
Meg esetleg ha vannak tippek, trükkök, vagy amire figyelni kell szívesen fogadom azt is. Mert például Sourcemore-on egy szóval nem említik a bronz szintet és azért nem mindegy, ilyesmi van itt is?

Kínai oldalról ne rendelj semmit, ami folyik. Nagyon csúnya ráfutás lehet belőle :roll_eyes:

3 kedvelés

Jelentkezz be naponta a pontokért, megéri. A legolcsóbb szállítás ugyanaz mint a Sourcemore drágábbik, nekem a 4-én feladott csomagom ma ért az országba, hétfőn hozza az Express One. :slight_smile: mindig van kupon, most pl 15% plusz a rendelés 10%-ának az értékében ajándék választható. Árban kuponnal hasonló mint a Sourcemore, viszont a gyűjthető pontok miatt jobbnak tűnik. Ami preorder és jelzi mikor lesz, az nagyjából akkor szokott érkezni (több dolognál ia kértem már arrival notice-t, és kb akkor érkezett amikorra jelezte az oldal a várható érkezést). Ettől függetlenül én preorder-t nem fizetnék ki előre semmiképp.

4 kedvelés

…az egyik legmegbízhatób,nagyon jó árakkal,kuponokkal,napi becsekkolás ,pontok beváltása,cirka 2 hét szállítással,nincs + költség ,rendkívűl rugalmas,kommunikatív csapat,olyat nem árulnak amit nem tudnak teljesíteni…

4 kedvelés
  • ugyanolyan shop mint Sourcemore (én már csak innen rendelek mert SM kínálata nem igazán kedvez a “haladó” vapereknek)
  • Dedicated Line az ajánlott kézbesítési opció. A postaköltségben már benne van minden költség
  • lehet folyadékot és eldobhatót rendelni de kockázatos ha elkapnak. Inkább EU-ból rendelj ha erre van szükséged
  • pre-orderes termék esetén érdemes felvenni a kapcsolatot a supporttal, hogy pontosan mikorra tudnák beszerezni
  • havonta gyűjthető pont akció amivel összesen 16.8$ lehet összekalapozni + minden hónap elején fixen elérhető 15%-os kupon de ha nincs akkor állandó 12%-os kupon a “cheapvaping” kóddal
4 kedvelés

Köszönöm a válaszaitokat!
Örülök neki, hogy akkor ez is egy jó bolt.
A liquidet meg eldobhatót inkább csak kíváncsiságból kérdeztem.
Ami nagyon megtetszett a 6th Anniversary-s Rabbit.

Ez most jutott eszembe. Itt ha mondjuk hosszabb ideig csak gyüjtöm a pontokat check in-nél nem fognak vele macerálni?
Mert ugyanis volt hasonló Cigbesten is össze is szedtem 2000 plusz pontot, mégnem egyszer csak variáltak legalábbis az én fiókomon nem néztem friss fiókon, hogy már nemtudok egy pontot se gyüjteni meg beváltani is szinte semmit belöle.

Lehet halmozni de hivatalosan csak egy hónapig használható fel a naponta gyűjthető pontok.

4 kedvelés

…és ha a Truspilot-ra nyomsz értékelést elküldöd mailben supportnak kapsz 500 pontott…( hónapokkal később is lehet ,rendelés szám alapján…)…több mint 30 dodó+ kupon,nem is rossz…

5 kedvelés

Rendben köszi mégegyszer a segítséget.

A Healthcabin az jobb mint a Sourcemore ( szerintem ), a SM-nél van bronz szint, de onnan már nem lehet feljebb jutni, egyre szegényesebb a választék, és hamar kifutnak dolgok, van néha valami 5% ünnepi kedvezmény, de itt ki is merültek a dolgok.
A HC-nál pre-orderes vásárlásnál, ha nincs, nem tudják beszerezni akkor tájékoztatnak és át dobják az öszeget a deposit “számládra”

Jutalmaznak a Produckt review-ért, a Tustpilot review-ért

Kedvezmények, és hozzá ajándék

És nyerni is lehet :upside_down_face:

Én is már csak innen rendelek, mer az árak nagyon jók mindent egybevetve, és nagyon megbecsülik a vásárlóikat, és úgy tudom jól kezelik a garis vagy sérülten hiányosan érkezett dolgokat is, ami nálam még nem fordult elő, a csomagolás is jobb mint az SM-nél, kartondobozba, jól kibélelve jön, az SM-nél bélelt borítékba, sok esetben megvolt nyomva a doboz.
És ha még a népszerűséget is figyelembe vesszük a számok alapján. :thinking:

7 kedvelés

Köszi neked is a választ! A preordernél elég ha leadom a rendelést? Vagy ahogy írják hogy vegyem fel a kapcsolatot velük?

Nagyon szívesen :slightly_smiling_face: Szerintem, ahol nincs feltüntetve

“Accept Pre-order, wait for 5 days”

“Accept Pre-order, wait for 7 days”

ott kérdezd meg tőlük, hogy mennyi idő alatt tudják beszerezni, mert ez lehet akár 1 hónap, vagy azt az infót kapták a gyártótól, hogy már leálltak a gyártásával, nálam egyszer ez előfordult, de nem volt gond, vettem egy másikat.

Ha meg esetleg több lenne a másik készülék, akkor küldenek egy

"Pre Order Special links for Customers (shipping/price difference or others) "

kifizeted, és már csomagolják is.

5 kedvelés