Healthcabin és Sourcemore pontrendszer

Ja és megkaptam a beígért 600 pontot is. És a mai becsekkolásra kaptam 10+200 pontot. Hm…???

4 kedvelés

Szerintem tölts ki egy lottót is…de ne feledkezz meg rólam se mikor nyersz :smile:

Nálam az app-ban is 1080 van

5 kedvelés

Na, kitettem order-t 6240pont használatával fizetés nélkül…2.án reggel kiderül visszaadja-e mindet a system vagy levon 20%ot utólag így is.

6 kedvelés

Nekem az a gondom, hogy ez a módszer csak átmeneti megoldás. Rájöttek az ázsiai testvérek, hogy trükközzünk és kihasználjuk a kiskaput a halmozással amire anno nem készültek fel és kidobott pénz nekik a rendeléseink​:sweat_smile: 5000 pont fölé már nem tudunk menni a jövőben. Ráadásul még időbe telik összegyűjteni mint korábban. Számomra elveszett a "varázs":smile:

4 kedvelés

7 kedvelés

Én most eltapsoltam a 6000 pontomat. Masszívan betáraztam PnP X porlasztóból és csak a móka kedvéért kipróbálom a Blaze RDA-t.

Persze ezzel megsz*patott az oldal mert az RDA Shenzeni raktárban volt ami külön költséggel jár​:sweat_smile:

6 kedvelés

Morgan Freeman Applause GIF by The Academy Awards

4 kedvelés

Ezt megjegyzem! :grin: Ha esetleg szükségem lenne PnP X porira, tudom kitől kell kérnem! :rofl:

5 kedvelés

Sose gondoltam volna, hogy elismerően beszélek egy voopoo termékről de ez a porlasztó fantasztikus. Úgy néz ki tényleg tudja a 100ml liquid használtot “ízvesztés” nélkül.

És egy másik rendelésből még jön 4 doboz 0.3ohmos​:sweat_smile:

4 kedvelés

Azt hol jelzi a HC-n, hogy melyik raktárból rendelhető?

2 kedvelés

Rendelés összegzőnél látni.

Pl.: ha ezt a kosárba teszed más termékekkel együtt akkor láthatod, hogy más raktárban van.

5 kedvelés

Ja! Azt hittem választható mint az SM-nál. :grin:

5 kedvelés

Én azt tapasztaltam, hogy a Thunderhead Creation termékei vannak Shenzenbe. De például a kedvenc vattám meg nem onnan jött​:smile: Ki érti miért pakolgatnak össze vissza :sweat_smile:

4 kedvelés

Azt sem értem miért küldik Kínából (Shenzen) Dél-Koreába a csomagot, majd onnan az EU-ba Belgiumba (Brüsszel) majd onnan hozzánk? :grin:

6 kedvelés

Itt a piros hol a pirosat játszanak :rofl:

Playing Cards GIF by Warner Archive

6 kedvelés

Igen, mindig mindenre figyelni kell mert hamar tátott szájjal lehet rohanni a …erdőbe :rofl:

4 kedvelés

Na, az order-t fizetés hiánya miatt lezárta a rendszer, a pontjaimat jóváírta és egyelőre nincs 20%-os levonás ezekre az augusztusi fel nem használt pontjaimra.
Kíváncsi vagyok utólag lesz-e levonás.

4 kedvelés

Na, vajon miért lett törölve a hozzászólásom? :thinking:
Ha az AI volt akkor úgy itt hagyom ezt az oldalt mint a facebook-ot.
Ez a baj ezzel a világgal, rábízzák a népek magukat egy túlmisztifikált tákolmányra ami egyelőre szörnyen buta, viszont tökéletesen kiszolgál olyan érdekeket amik nem nekünk kedveznek…amiért valójában megalkották

4 kedvelés

Megmaradtak a pontjaid?

4 kedvelés

Az AI csak jelent, mint ahogy írtam is korábban és az olyan nyelvezetet kevés helyen tolerálják szóval törlés lett a vége. Nyugodtan küld be újra kevesebb karomkodással és maradhat… Imádom amikor az emberek egy gépet hibáztatnak a saját hibájukért. :thinking:

5 kedvelés