Gyümölcsös ízek egyformák

Ebből leginkább a tejesítmény, ami beleszólhat a dologba. 1-2 watt nem nagyon számít, de mondjuk 10W helyett 16-18W már különbség a tapasztalataim szerint.
Vannak preferált nic shotjaim, de ízben nem véltem különbséget felfedezni, inkább csak kaparósságban.

2 kedvelés

A PJ Empire milyen gyümölcsösben? Van tapasztalat? Kettő cuccot gőzölök tőlük, a Highrider Jackpot-ot és a Cinna Flakes-t, mindkettő nagyon bevált, nagyon érzem.

Szimpatikusnak tűnik nagyon az Atmoslab, szinte mindegyik cuccuk 4-5 csillagos több helyen is. :slight_smile:

Ez mtl-ben? Én 13-14 wattnál feljebb sose toltam, ott már jónak kellett lenni nekem, hogy bírja a tekercs és a wattázás… De jó, kipróbálom feljebb is :slight_smile:

3 kedvelés

Amit küldtem azzal kísérletet nyugodtan lehet hogy el tolsz majd pár vattát de se baj :grin:

1 kedvelés

A tekerést ahhoz kell tervezni. Adott esetben én akár 20W-ig is elmegyek MTL-ben.

1 kedvelés

Nekem nem jönnek be, egy tank után hányingerem van az összestől, még a mentolos elmegy, de az is csak simán a mentol.

2 kedvelés

Amúgy,miért erőlteted a gyümölcsöst?Én amikor kezdtem,vettem egy dohányosat,egy desszertet,és egy gyümölcsöset.Egyből levágtam,hogy a gyümi nem az én világom.El is engedtem.Van a többiből is bőséges választék,amire el tudod szórni a pénzed :grin:

8 kedvelés

Az egész napos ízek miatt, hogy kellemes legyen. A desszertes vonal jön be a legjobban, de sok nagyon kokszol, és-vagy túl édes. Nem az én világom fél naponta tekerést cserélni. A túl édeset hiába jön be nagyon, nem bírom sokáig szívni, hamar sok lesz. Úgy hiszem, hogy a gyümölcsössel ezeket kiküszöbölhetem, áthidaló megoldásként. Ezért keresem, ebben látok némi kényelmességebbet.

Én 0,8 ohm- on 16-18 watton használom. Nálam érezhető a gyümölcs íz.

1 kedvelés

A cigit akartam leváltani.Na ettől a gyümölcsös ízek nagyon messze vannak.A dohányosak voltak azok,amik a legközelebb voltak az analóghoz.A változatosság miatt jöttek be a desszert dohányok.De dohánynak lennie kell benne nekem.

2 kedvelés

PJ től én most a mangósat szívom, teljesen korrekt​:wink: szerintem valamelyik Antimatter gyümölcsöst próbáld ki. Nálam top 3 ban vannak a cuccaik.

1 kedvelés

Szimpla gyümi nekem sem jön be, ami citrusos, attól ég a gyomrom. Szóval maradnak az ilyen kevert cuccok, abból van pár jó, de ez is kedv függő.

Ahogy látom, a legtöbben inkább a kevert cuccokat szívják. Sőt a legtöbb a termékpalettán kevert aroma. Nem is tudom, de van egy olyan érzésem, hogy az igazi gyümölcsízeket mintha nem sikerülne túl jól utánozni, sőt nagyon kevésbé. Mint 9 bolygó együttállás, főleg a szett összeűllításával… A kevert, új ízek meg nem léteznek a valóságban, nincs teljesen összehasonlítási alap, nem is lehet csalódottság érzés… ízlik vagy nem… Lehet, hogy hülyeség, de kicsit így néz ki…

Van itthon super corb, cotton cloud, cloud9, és bp mods vatta. SS és kanthal huzal. Már reggel 6 óta tekerek, vattázok. Solub meg inavera gyümölcsösök vannak, őszi, sárgabarack, dinnye, málna. Diner lady, orange és lemon tart.

Mindegyik tankomban próbáltam minden huzalt, minden vattát, 8-20W-ig, 7 menet körül. 0,5-1,2 ohm. Jó pár fajta variációt kipróbáltam. Ja igen, hézagos meg összenyomott tekercsel is.

Hát én akárhogy csinálom, nem nagyon veszek észre külömbséget, bármit csinálok, nagyjából egyformák az ízek. Úgy tűnik ennyire érzéketlen vagyok az ízekre, minőségre. Másnak meg kis változtatás az építésben és teljesen más eredményt ér el, érez…

Lehetséges, hogy csak bizonyos ízekre vagyok érzékeny, fogékony vagy hogy is lehetne ezt nevezni?

Egyébként ezek közül a vatták közül melyik hozza hamarabb az ízt? Ennyi után mág meg nem mondanám, hogy melyikek, de nem mindegyik adta azonnal az ízt, el kellett szívnom két tankot, hogy legyen íze…

Mára vége a tesztelésnek, mondanom sem kell, kezdem a nikotin túladagolás határát feszegetni, lehet túl is vagyok rajta :rofl: Viszont sajnos csak nikotinos bekevert, érlelet cuccaim vannak. :slight_smile:

Az biztos, hogy a nagyobb watt szám nálam nem nyerő. Baromira melegszik a tank, a drip tip, nem tetszik a forró gőz…

Szia!
Egy kicsit hasonló cipőben járunk, én ugyan a desszertdohány ízeket szeretem, de nemrég én is ugyanolyannak éreztem majdnem mindet. Mármint eltűnt az a régebben érzett, különféle liquidek kipróbálásakor érzett határozott különbség.
Emlékeztem régebbről, hogy clapton huzallal jobban éreztem az ízeket, így beszereztem fused clapton huzalt, azóta újra öröm és bódottság. Igaz, 2x annyi leves fogy…
Mtl, ares2 0.8 ohm, 13w

Az Antimatter Deutrérium almáspite aroma volt meg nekem, az bejött, nagyon jó cucc. Oké, szerintem ez lesz, PJ, Antimatter és Atmoslab, következő fizukor ezeket sorba állítom :slight_smile:

Minden vattádat használom.
Csak kanthalt használhatok,(ami állítólagosan nem egy ízhuzal)de 0.8-1.2 körül szoktam összenyomott tekeréssel dolgozni mindegyik variációban megvan az ízem.
Akár SOLUBOT ,akár Inawerát,akárJourneyt keverek .
Nem értem mi lehet nálad a baj :thinking:
Ja,és próbáltam klónban és eredetiekben is ! Még mielőtt …

7 kedvelés

Annyira claptonozik sokmindenki mostmár kipróbálom ! :grin:De csak kanthallal​:grin:

1 kedvelés

Még mindig azt mondom,annak ellenére,hogy nem a te világod,csak megkéne próbálnod egy Dl dripper kazánt. Ha azzal sem érzel ízek közötti külónbséget a gyümiseknél,akkor engedd el a gyümiseket. Lehet nem is a Dl,hanem a gyümisek nem a te világod.

4 kedvelés

Kanthalba is szar…

1 kedvelés