Gyümölcsös ízek egyformák

Valamit nagyon bebambultam megint.:joy::joy::joy: Ezer bocsi,ezt a szerzőtől akartam kérdezni. Még ha be lennék rúgva,megérteném,hogy nem oda nyomok ahova akarok,de mivel nem iszok alkoholt,ezért kezd aggasztó lenni.:joy::joy::joy::joy:

Volt covidom, tavaly tavasszal. Mindent jól érzek ennivalóban, a szaglásom is jó, nincs gond evvel. Nem vettem észre. Az aromákba is beleszagolva, tök jók az illatok, de színi, nem érzem. Más aromákkal nincs gond. Mentolosok közt is jól érzem a külömbséget, desszertes almás pitékben is. Vanilia, fahéj, citromos tea stb. Egyedül a gyümölcsököknél érzem, hogy valami mű íz van, a legtöbbnél és némelyiknél érzek valami halvány árnyalatot, ha koncentráltan figyelek, akkor talán észre veszem, hogy mi az…de kevés esetben… Azt gondolnám, hogy szelektív íz vakságom van, a gyümölcsös ízekre :thinking:

2 kedvelés

Nem tudom de mesh valamivel értendő rta rda sub próbálkoztak már ?

2 kedvelés

Na most már nem tudom,kitől is kérdeztem :joy::joy:Kaptam választ az eredeti címzettől is,meg mástól is. Lehet kezdek szétesni :joy::joy::joy:. Lehet megpróbálnék a helyedben egy dl mesh rda-t. Elvileg azok adják a legintenzívebb ízeket,amennyire én tudom. Valamint nagyobb százalékban aromáznék,meg lecserélném az alaplevet is. Több ötletem nincsen.

3 kedvelés

A DL nem az én világom. Bár mtl-ben is, levegősebben úgy szívom mintha dl lenne. De nem, a dl nem az én világom. Az nagyon sok nekem…

Alap lére kitérve
Itt van minden ultra bio, gandalf-os, aromamester, vape undergrund.


Na 1 Coco Elle 2 kawaii 3 valkyr 4 oni 5 Ragnarok 6 watermelon soul ring 7 blackhole vanília rum 8 frutty lollipop átlátszó diabolic
Osztás ultra bio 1 és diabolic, VU 2 3 6, aroma mester 7, gandalf 4 5. Mind nic 3 as mentes alapból keverve 10% al

2 kedvelés

Érdekes ez nagyon. Én kb 2 évig mtl-eztem. Fev,kayfun prime,tajfun gtr. Jó ízű kazánok szerintem kifejezetten. El sem tudtam képzelni,hogy az istenbe lehet tüdőre kapni,azt a sok gőzt. Aztán tartottam egy kis szünetet. Sajnos visszaálltam az analógra. Mikor elegem lett belőle,akkor a dl-re szoktam vissza. Első pár slukknál valóban soknak éreztem a gőzt. Viszont tetszett másoknál a gőz mennyiség,valamint az illatmennyiség. Mtl-ben csak dohányos aromákat szívtam határozottan. Dl-ben csak gyümiseket,ami előtte számomra érthetetlen volt és elképzelhetetlen. De nem bántam meg a Dl-re való átállást. Nekem intenzívebb sokkal. Ugyanaz a bekevert aroma,a fent említett mtl tankajimban " talán valami gyümis" ,az asgard miniben " ez k.rva jó dinnyés!!!"

3 kedvelés

Dinyevel úgy vagyok hogy lékelve bele állítva 1 L Redarmy vodka hűtve meg ez a vacak aroma

Én közepes/szűk mtl-t használok, de ezt olvasva tuti be fogok szerezni valami olcsóbb dl kazánt kipróbálni :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Természetesen ez az én véleményem,a saját ízlésem, és kiscsaládomban tartott közvélemény kutatás eredménye. De nem akarok győzködni senkit.De biztos vagyok benne,hogy az Rda,kicsit más világ. Mint egyszer kedvenc Kingánk is írta,egyszerű de nagyszerű. Valamint olcsó. Nincs törékeny üvegpalást és társai. Tény,hogy vannak sokkal szebb,és praktikusabb tankok is

Akkor neked ez kell https://vaperina.cc/t/13db-hw1-keramia-porlaszto-elado-a-dl-tank-pedig-ajandek-hozza/14627?u=tyutyika
Kifelyezzetten jó és sok kazzánnal kompatibilis köszi még egyszer @M3nyu5

3 kedvelés

Köszi,:slightly_smiling_face: de rta lesz, nem poris

3 kedvelés

Munkába nem érek rá tekergetni van amikor Milán (az a kolega akinek ki raktam a lost vape limitált hát még aki el megy a francba hogy meg vette a Fumytech utolsó két db limitált rta ját amiben szín arany kormány kérek csücsül 1000 db készült :face_with_symbols_over_mouth:)kolega tekeri meg nekem :grin: és pislogok dragon skin coilon

Drippert inkább. Ha lehet mesh-est. Csak kipróbálásra.

2 kedvelés

Ez tuti adja rendesen! :wink:

2 kedvelés

Oké. Ennek még alaposabban utána kell olvasnom :slightly_smiling_face: eddig egyáltalán nem foglalkoztam a vape ezen részével :upside_down_face::slightly_smiling_face:

Hát na a mesh az mesh . Méretre vágható mesh kapható :rofl::rofl::rofl::rofl: használható vape, kv főző, műanyag a való űlyeszteshez, karosszéria felépítéséhez ha jukas, szobrászathoz

Szia!
Hasonló cipőben járok, gyümölcstől hányok, most igazából amit sikerült nagxon sokáig szívnom az a Halo tribeca(vape42) egyáltalán nem kokszol, se nem dohány, se nem süti, kettő között, illetve az Ego InDividual Indian az a favorit, nagyon kicsit kokszol, de nem veszélyes viszont az íze fantasztikus, hátránya, hogy drága…

3 kedvelés

Ez nem rosz, szimpatikusnak tűnik ez is :slight_smile: Akkor nem vagyok teljesen egyedül. Létezik, hogy nem mindenkinek való a gyümölcsös?

Aprópó 3 kérdés.
Számít a nikotin márkája? Lehet, hogy elveszi a gyümölcs ízét?
Számít a teljesítmény? Bizonyos watt alatt nem jön ki a gyümölcs íz? Én 1-1,2 ohm közt 8-9 watton használom, de próbáltam 12 watton is, semmi külömbséget nem vettem észre.

Lehet, hogy hülye kérdés, de a gyümölcsös ízek hasonlítanak az eredeti gyümölcs ízére? Nyilván csak nekem olyan fura, hogy bármilyen kombóval nem érzem csak valami mű ízt.

Tényleg ennyire kiélezett a gyümölcsös, hogy egy hajszálni változtatás, tank, watta, tekercs és már el is veszik az íz? Azt gondolnám, hogy azért nem veszik el az íz csak torzul, nem olyan jó, stb… de hogy ne tudjam felfedezni az eredeti gyümölcs ízét… ennyire el tudja rontani egy nem gyümölcsösre való szett?

2 kedvelés