Gyümölcsös ízek egyformák

Sziasztok,

Szóval finnyás vagyok. Gyümölcsös ízek nem jönnek be. A dohányosok sem. A desszertesek némelyike elviselhető ideig, óráig. Vagy túl édes, vagy túl …

Szóval próbálkozom. Most a gyümölcsös vonalon. Viszont nem sikerül. Bármit próbálok, egyik sem jön be. Nem tudom, hogy az ízlésemmel van baj, bagy nem túl “részletes” az íz érzlékelésem, de nekem mindegyik nagyjából egyforma ízű. Én úgy érzem, hogy mindegyik egy kaptafa, ugyanaz, van az a jellegzetes fő íz, ami nem tetszik. Árnyalatban érzek külömbséget, valamelyiktől hányok, valameliyiktől csak majnem. Mi a gond? Nem nekem való a gyümis?

Szeretnék valamit, ami nem kokszolja össze a tekerést pár nap alatt és hetekig szívhatom. Ebben kérnék segítséget!

1 kedvelés

Szimplán egy gyümölcs íz egyszerre vagy kombós gyümik ? Fő kép gyümiseket szívok de csak kombósat.

2 kedvelés

Hááát,ha se a dohány,se a desszert,se a gyümi nem jön be,akkor nem tudom,hogy mi marad!?

3 kedvelés

Na igen, én is ezen aggódok :slight_smile:

A full szintetikus dolgok nem kokszolnak.Úgy emlékszem,hogy a K-Flavour bejött.Azzal mi van?
Egyébként a dohány kivonatok maradtak még ki neked,talán az lesz a megoldás.De azok meg kokszolnak.

Egyenlőre az ezen kategórián kívüliek. Tea ízek, pl. Al Carlo vivid tea, Nagymama citromos teája, mentolos ízek. Az olyanokat nem jegyzem mint tiramisu, amik bejönnek, de iszonyat mód kokszolnak… Amúgy csak szimpla gyümölcsösöket próbáltam, kombókat nem nagyon… volt pár, de azoknál is azt éreztem, hogy egy megint ugyanaz, csak kicsit más az árnyalata…

2 kedvelés

A k flavour az bejött, jó, de túl sok egész napra, napokig… a dohány kivonatok az mit takar?

2 kedvelés

Az az Al Carlo az dohányos.Ezeket próbáld ki:

A kivonatok valódi dohányból készülnek.

én tudom :grin:

2 kedvelés

Én az A&L től szeretem a mentolos gyümiket egészen változatos íz világa van . Ragnarok erdei bogyós metolala, bahamut barackos jeges tea kis kiwi , oni citrom lime menta, Valkyr eper málna mentol, diabolik lágy Ciprus vad mentol

3 kedvelés

Oké, köszi, legközelebb rendelek ezekből aztán meglátjuk :slight_smile: Muszál lesz bővítenem a repertoárt mer néha érzem, hogy az elégedettlenség miatt visszaeső leszek. …

3 kedvelés

Próbáltam barackos jeges teát, azzal kezdtem. Most már többet is próbáltam azóta és mingegyiktől hányingerem van. Fura… Pedig azokkal kezdtem… a legjobb volt…

1 kedvelés

Érdekes. Hm
Nálam inkább az szokott a baj lenni, hogy kezdőként nem tudom mit lehetne kihozni a dologból. A gyümölcsök java része ízlik, de lehet ha érezném mit lehet ebből kihozni, akkor átértékelném az eddig “jónak” tartott aromákat
Sima Flawor west zöldalma és körte összekeverhetetlenül különböznek és illatra / ízre is finomak. Pedig valószínűleg messze van ez is a csúcstól. De azt nem tudnám mondani, hogy ugyanolyan a kettő…
(Vv Pinkman meg aztán kifejezetten elüt az előbbiektől) :smiley:
De ahogy írtam lehet még ezekből is ezerszer jobbat ki lehetne hoznom, csak nincs benne tapasztalat. Fene tudja. :thinking:

3 kedvelés

Van még lehetőség Solub, TPA, Inaware aroma kombózás alap ízek keverése csak hosszadalmas.:expressionless:

1 kedvelés

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott egy technikai kérdés. A már érlelt ízek keverésénél gondolom már nem szükséges újabb keveredési időt hagyni, vagy tévedek?! Néhány hatékony rázással és szellőztetéssel gondolom már mehet is…

2 kedvelés

Be a tankban meg ráz oszt hagy szóljon :grin:

1 kedvelés

Szia!
Egy próbát megérhet ez a kettő, aztán lesz ami lesz, eddig még nem csalódtam bennük, ízben és gyártóban sem. :slight_smile:


3 kedvelés

Körtés citromos lötyit így csináltam és tényleg jobb lett. :smiley:

Van veszélye is ha nem jó :nauseated_face: Al Carlo erdei bogyós A&L diablic citrus mentol . volt hogy jó volt volt hogy elnéztem valamiből több lett